Küçükken, sadece bir oyun kriketi biliyordum. Bugünkü senaryo farklı. Çocuklar, özellikle spor dünyasında, hayal gücümüzün çok ötesinde şeyler biliyorlar. Çocuklar artık kriket fanatiği değil. Futbol, ​​tenis, badminton, güreş ve daha pek çok spor gibi sporlar yerini aldı.

Ülkemizde tenis alanında kadın ve erkeklerin son zamanlarda elde ettiği başarı, günün gündem maddesi haline geldi. Bu spor için yapılmış özel ayakkabılar var..

Modadaki En İyi Tenis Ayakkabıları:

İşte erkekler ve kadınlar için birkaç çeşit tenis ayakkabısı. Çoğunlukla unisextirler. Aşağıdaki listeden sevdiğinizi seçin.

1. Bağcıklı Tenis Ayakkabıları:

Tenis ayakkabıları

Tüm tenis ayakkabılarında dantel var. Oyuncuya daha iyi uyum sağlamak içindir. Bağcıklar birçok şekilde bağlanabilir. Bağcıkları farklı şekillerde bağlamak bir moda akımıdır. Bu ayakkabılar normal tenis ayakkabıları gibidir. Fit olduğu için tüm oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Unisex tarzıdır.

2. Sentetik Tenis Ayakkabıları:

Sentetik Tenis Ayakkabısı

Normalde etrafta koşuşturma nedeniyle geleneksel spor ayakkabılar pamuklu malzemeden yapılmıştır. Ancak teknolojinin ilerlemesiyle, daha iyi elastikiyet ve ıslatma kabiliyetine sahip yeni kumaşlar yapılır. Bu kumaşlar sentetiktir. Pamuk kadar iyiler. Hepsi birbirinden renkli ve eğlenceli ayakkabı tasarlamak. En çok bayanlar tarafından beğeniliyor..

3. Tıknaz Taban Erkek Tenis Ayakkabısı:

Kalın taban Tenis Ayakkabısı

Teniste, oyuncu tenis kortunda koşmalıdır. Bazen oyuncunun şut çekmek için zıplaması gerekebilir. Bu aktiviteyi yaparken herhangi bir yaralanmayı önlemek için ayakkabı tabanının tüm darbeleri emmesi gerekir. Tıknaz tabanlı tenis ayakkabıları, tabanların doğru yerlerinde sert tabana sahiptir. Tabanda doğru yastıklama sağlar. Ağırlık olarak daha ağır oldukları için erkekler tarafından sevilir.

4. Kahverengi Tenis Ayakkabıları:

Kahverengi Tenis Ayakkabısı

Tenis kortu, tenis kortunun kil yüzeyinden çok fazla çamur ve toz içeriyor. Bu, parlak beyaz ayakkabıları tamamen kirletir, bu nedenle pratik için genellikle kahverengi renk kullanılır. Kahverengi tenis ayakkabıları normal tenis ayakkabılarından biraz daha havalı. Dışarıda da giyilebilirler. Çok rahat göründükleri için erkekler tarafından sevilirler..

5. Beyaz Tenis Ayakkabıları:

Beyaz Tenis Ayakkabısı

Beyaz tenis ayakkabıları geleneksel tenis ayakkabılarıdır. Yüzyıllardan beri erkekler ve kadınlar beyaz tenis ayakkabıları giyerler. Beyaz renk, saflığın ve kötü oynamanın bir işareti olarak seçiliyor. Bu tip tenis ayakkabılarının beyaz bağcıkları vardır. Genellikle markanın adı renklidir. Birçok turnuva için bir zorunluluktur. Bu unisex. Tenis kortunun dışında çok sıkıcı görünüyor.

6. Kadınlar için Renkli Tenis Ayakkabıları:

Renkli Tenis Ayakkabısı

Bugünün nesli sınırlar altında tutulamaz. Özgür olmak istiyorlar. Tenis kortunda bile geleneksel beyaz ayakkabılarını giymek istemiyorlar. Çok fazla renk ve stil istiyorlar. Rengarenk tenis ayakkabıları genç kalplerin ihtiyacını karşılar ve beyaz tenis ayakkabıları ile aynı işi görür. kadınlar tarafından çok sevilir.

7. Erkekler için Sert Kort Tenis Ayakkabıları:

Sert kort Tenis Ayakkabısı

Normalde tenis kortu çeşitli yüzeylere sahiptir. Çim, kil, sert veya halı olabilir. Her mahkemenin özel ayakkabıları vardır. Sert kort tenis ayakkabıları sert yüzeyler içindir. Daha serttirler ve ekstra konfor sağlarlar. Daha iyi kavrama elde etmenize yardımcı olurlar. Daha ağır oldukları için erkekler tarafından daha çok giyilirler..

8. Kadınlar için Taban Tenis Ayakkabıları:

Taban Tenis Ayakkabısı

Dış tabanlı tenis ayakkabılarının tabanları daha geniştir. İyi bir tutuş sağlamak içindir. Ekstra yastıklama, her türlü yaralanmayı azaltmaya yardımcı olur. Bu ayakkabılar renkli ve çok eğlenceli. Daha hafif olduğu için bayanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir..

9. Wilson Pro Staff Tenis Ayakkabıları:

Wilson profesyonel personel Tenis Ayakkabısı

Wilson pro staff tenis ayakkabıları, tenis ayakkabılarının en eski biçimlerinden biridir. Birçok turnuva için resmi ayakkabılardır. Her türlü mahkeme için kesinlikle mükemmeller. Geleneksel olarak beyaz yapılırlar. Ancak artan talep, onları renkli ayakkabılar da yapmaya yöneltti. onlar unisex tasarım.

10. Hava Buharı Tenis Ayakkabısı:

Air Vapor Tenis Ayakkabısı

Birçok sporcu tenis ayakkabılarında hava buharı teknolojisini seçer. Kolay koşmak ve sıçramak içindir. Ekstra sıçrama sağlarlar. Hava buharlı tenis ayakkabıları hafif ve çok rahattır. Giydiğinizde sanki bir parçanız gibi oluyorlar. kadınlar tarafından sevilir.

11. Hafif Tenis Ayakkabıları:

Hafif Tenis Ayakkabısı

Tenis ayakkabıları ışık vermek içindir. Ancak ekstra yastık eklerken ağırlaşırlar. Kolay çekim yapabilmek için hafif ayakkabılara ihtiyaç duyulmaya başlandı. Hafif tenis ayakkabıları, ayakkabıların hafif olmasını sağlayan özel liflerden yapılmıştır. Diğer tenis ayakkabıları gibi aynı uyum ve rahatlığı sağlarlar. Hafif oldukları için kadınlar tarafından sevilirler..

12. Klasik Tenis Ayakkabıları:

Klasik Tenis Ayakkabısı

Klasik tenis ayakkabıları beyazdır. Kalın tabanları vardır. Danteller de beyaz. Daha basit ve tek tip oldukları için unisextirler. Ağırlık olarak çok hafif değiller. Bu ayakkabılar geleneksel beyaz tenis kıyafeti ile iyi gider.

13. Jel Teknoloji Erkek Tenis Ayakkabısı:

Jel teknolojisi Tenis Ayakkabısı

Jel teknolojili tenis ayakkabılarının içerisinde özel jel bulunmaktadır. Bu jeller her türlü şoku emmek içindir. Jel çoğunlukla topuk bölgesindedir. Herhangi bir yaralanmayı önledikleri bilinmektedir. Birçok orta yaşlı sporcu tarafından sevilir. Erkekler tarafından tercih edilirler.

14. Barikat Tenis Ayakkabıları:

Barikat Tenis Ayakkabısı

Barikat tenis ayakkabıları örme kumaşa sahiptir. Ekstra rahatlık için hafızalı köpük topuklara sahiptirler. Bu daha kişiselleştirilmiş rahatlık sağlar. Biraz pahalılar ama kesinlikle buna değer. Bu teknoloji özellikle kadınlar olmak üzere tüm sporcular tarafından bilinmektedir..

15. Hiper Kort Tenis Ayakkabıları:

Hiper Kort Tenis Ayakkabısı

Profesyonel olmayan bir terim olarak, Hiper kort tenis ayakkabıları, yüksek topuklu tenis ayakkabılarından başka bir şey değildir. Bu ayakkabılar sadece yüksek topuklu değil, aynı zamanda şoklara da dayanıklı. Onlar hafiftirler ve sizinle nefes alırlar. Seni mahkemeye yakın tutuyorlar. Her iki cinsten de hoşlanırlar.

Tenis batıda çok büyük ve ünlü bir spordur. Bu sporda uzun oyun sırasında sporcuyu rahatlatmak için özel ayakkabılar bulunur. Tenis ayakkabılarının her zaman bağcıkları vardır. Her zaman sıkıcı beyaz olmaları amaçlanmamıştır. Tüm yeni renkler, kumaşlar ve örgü sayalar çok büyüleyici görünmesini sağladı. Onları giydiğinizde tenis kortuna bağlı kalmanız gerekmez. Dışarıda giymek için bile havalılar.