Topuklu ayakkabılar birçok kadının kalp atışlarıdır. Yüksek topukluların manyetik çekiciliği, zemine değdiğinde her kafayı ona doğru çevirir. Kadınlar özel kıyafetlerinde yüksek topuklu ayakkabı giymekle muhteşem bir çekicilik ve yüksek olma hissi yaşarlar. İşteyken veya özel bir etkinlikteyken, neden sadece boyumuzu değiştirmekle kalmayıp aynı zamanda görgü kurallarımızı da dikkate değer bir şekilde değiştiren topuklu ayakkabılarla görünümümüzü farklılaştırmıyorsunuz? Son zamanlarda ayak aksesuar modasında patlama yaratan neon renkler akıllara durgunluk veriyor. Kadınlar sadece ayakkabılarını değiştirmekle kalmaz, görünümlerinde de değişiklik yaparlar. Renkli topuklu ayakkabılar ayakları aydınlatır ve göz kamaştırıcı bir izlenim bırakır. Bazı özel kıyafetler, görünümü tamamen en iyi hale getirmek için mükemmel ayakkabılara veya sandaletlere ihtiyaç duyar..

topuklu ayakkabı

Erkek ve Bayan Yüksek Topuklu Ayakkabıların Son ve Muhteşem Tasarımları:

İşte modadaki bayanlar için en iyi topuklu ayakkabılar.

1. Yavru Topuk Kadın Ayakkabıları:

Yavru kedi topuklu kadın ayakkabısı

Yavru kedi topuklu ayakkabılar, kadınların çok sevdiği en iyi ayak giyim tarzı olarak kabul edilir. Konfor ve stilin karışımı, iş yerindeki partiler ve etkinlikler için havalı görünen en iyi yüksek topuklu ayakkabılardır. Yavru kedi topukları çok alçak veya çok yüksek değil, ancak mekana uygun mükemmel bir yükseklik.

2. Yuvarlak Yakın Ayak Pompası Kadın Topuk Ayakkabıları:

Yuvarlak ayak parmakları pompa kadın topuk ayakkabısı

Kadın ayakkabıları yüksek topuk pompaları, bayanlar arasında ünlü olan ve aynı zamanda birçok erkeğin ilgisini çeken moda ikonik ayak giyimidir. Halk arasında tek başına yüksek topuklu ayakkabılar olarak bilinen bu pompalar, sizi bayanın gerçek boyundan 2 ila 3 inç daha yüksek yapar. Normalde ön kısımda düşük kesimlidirler ancak tasarımlar ayrıca yuvarlak parmak ucu şekline veya açık parmak ucuna göre değişiklik gösterebilir. Ayakkabıların gövdesi ile farklı desenler, kendiniz için en az 5 ila 6 çift yüksek topuklu ayakkabı seçmenizi sağlar..

3. Stiletto Topuklu Peep Toes Neon Pembe Ayakkabı:

İnce topuklu, sivri burunlu neon pembe ayakkabı

Stiletto bayan yüksek topuklu ayakkabılar, kadın ayak giyimi arasında en yüksek topuklu ayakkabılar olarak kabul edilir. Bu topuklar normalde kurşun kalem topuklarıdır. Boyunuzu 8 inç daha yükseğe çıkarırlar. Kadınlar yürüme problemleriyle karşılaşabilir ve hatta bacak yaralanmaları yaşayabilir, ancak ince topuklu ayakkabılarla yürümenin doğru yolu, görünümünüze ateş getirecektir. Yüksek topuklu ayakkabılar yüzeyden dik durmanızı sağlar ve yürürken ekstra özen gerektirir..

4. Kama Topuklar:

dolgu topuklu

Dolgu topuklar boyu kısa olan bayanlar için uygundur. Kama topuklu ayakkabılar, topuklu ayakkabılar ve sandaletler olmak üzere iki çeşittir. Dolgulu topuklular dolgu topuklarda kendini gösterir, taban ve topuk bir bütündür. Sandalet dolgu topuklu ayakkabılar ise topukların üst kısmında oldukça fazla açık alana sahiptir. Bayanlar için dolgu topuklu ayakkabılar, kalem topuklu ayakkabılara kıyasla size daha iyi bir platform sağlayabilir..

5. Kadınlar için Koni Topuklar:

Kadınlar için koni topuklu ayakkabılar

Kadınlar için yüksek topuklu ayakkabılar da koni topuklu ayakkabılara sahiptir. Koni topuklar tabanda geniş ve yüzeyde çok dardır. Topuğun koni şekli, ayak aşınmasında uygun dengeyi sağlar. Koni şeklindeki topuklar yüksek pr çok yüksek olabilir ancak üzerlerinde yürümeyi kolaylaştırır. Sandaletlerin tasarımı, ayak bileğine bağlanan şeritler veya kemerlerle özel olarak şık hale getirilebilir..

6. Platform Topuklu Botlar:

Platform topuklu botlar

Platform yüksek topuklu ayakkabılar, yüksekte yürümeyi seven kadınlar için en rahat ve kolay yürüyüş ayakkabısıdır. Platform topuklar kısadan uzuna kadar mevcuttur. Platform topuklu ayakkabılarda önemli olan, taban altındaki ayakkabının kalın olması ve aynı zamanda bayanın boy almasını sağlamasıdır. Ayakların aşınması, ayak parmaklarının yanlara eğilmemesine yardımcı olduğu ve tüm bacak tabanını bir tabanla kapladığı için platform topuklu ayakkabılarla kadınlar yürürken kendilerini rahat hissederler. Platform topuklu ayakkabılar, bot stilinin yanı sıra sandal şeklinde de gelir..

7. Ayak Bileği Çizmeler Yüksek Top Ayakkabılar:

Ayak bileği botları yüksek top ayakkabılar

Ayak bileği botları erkek yüksek topuklu ayakkabılar piyasada daha azdır. Ancak topuklu ayakkabı giymeyi seven erkekler, kendilerine yüksek topuklu bilekte bot alabilirler. Deri siyah tokalı ayakkabılar, erkeklere harika görünüyor. Mate ve parlaklık kombinasyonu, ayakları bir cazibe ile vurgular. Ayak bileklerindeki ekstra yükseklik, ayaklara ekstra çekici bir görünüm kazandırır..

8. Alt Kırmızı Yüksek Topuklular:

alt kırmızı yüksek topuklu

Kırmızı ayak giyen kadınların ayak parmaklarında patik tarzı vardır. Ayaklarda kan kırmızısı bir sandalet ile zemine dokunan parmak ucu modada yüksek. İddialı bir stil yaratan kırmızı yüksek topuklu ayakkabılar, kırmızı bir elbise veya buna uygun herhangi bir kıyafet üzerinde muhteşem görünüyor. Parmak ucunda fiyonklu, pompa topuklu kırmızı bir sandalet, bir parti giyimi veya kırmızı halı etkinliği için akıllara durgunluk veren mükemmel bir tarza sahiptir..

9. Erkekler için Moda Beyaz Topuklu Ayakkabılar:

Erkekler için moda beyaz topuklu ayakkabılar

Ayak giyimlerinde bile tarzını yansıtmayı seven erkekler, zıtlıklar üzerinde dinamik bir etki yaratmak için harika görünen modaya uygun beyaz topuklu ayakkabılar seçebilirler. Deri ayakkabılardaki beyaz ve siyah baskı ve sivri ön kısım, yüksek giyen erkekler için inanılmaz görünüyor. Ayakkabının arkasındaki bağcık tasarımı ve siyah topuklu ayakkabılar, erkeklerde muhteşem görünüyor.

10. Gümüş Fransız Topuklu Ayakkabılar:

Gümüş Fransız topuklu ayakkabılar

Kadınlar için kısa topuklu ayakkabılar arasında Fransız topuklu sandalet ve ayakkabılar çok ünlüdür. Kadınlar için gümüş topuklu ayakkabılar, çok yüksek ve çok düşük olmayan Fransız topuklu ve sade bir sade görünüm için mükemmel bir yükseklik ile muazzam olabilir. Popüler olarak Louis topuklu ayakkabılar veya Pompadour topuklu sandaletler olarak bilinen Fransız topuklu ayakkabılar, topukluları kavisli ve aynı zamanda çok yüksek olmayan topuklu makaralı topuklulara benziyor..

11. Lüks Yüksek Topuk Yılan Derisi Ayakkabı:

Lüks yüksek topuklu yılan derisi ayakkabı

Erkekler için yüksek topuklu ayakkabılar, ofis giyimi ve normal kullanım için en iyi deri ayakkabılarda harika tasarımlar harika görünüyor. Ayakkabıların siyahı inanılmaz görünüyor ve daha kısa boylu erkeklerde harika görünüyor ve bu ayakkabılarla harika gidiyor. Boylarında bir inç farka ihtiyaç duyan bazı erkekler, kuşkusuz, boylarını uzatmak için kuruşa ekstra yüksek topuklu ve ekstra yüksek topuklu tasarımcı resmi ayakkabılarını giyebilir..

12. Elmas Çivili Altın Topuklar:

Elmas çivili altın topuklu ayakkabılar

Kadınlar için altın ayak giymek harika görünüyor ve sandaletler elmaslarla süslenirken ayakkabılar destekleniyor. Altın pompalar modada yüksek. Işıltılı pırlantaların inanılmaz tasarımı, özel günlerde kırmızı halı organizasyonlarında veya düğünlerde giyildiğinde harika görünür. Göz önünde bulundurulan en yüksek topuk, yüksek topuklu ayakkabıların iddialı stiline ekstra bir iyileştirme sağlar..

13. Yüksek Topuklu Abiye Botlar:

Yüksek topuklu gece botu

Tüm ayağı kaplayan ekstra stili ve kurşun kalem topukluların üzerine bordo veya macenta gibi koyu bir koyu rengi olan kadınlar için yüksek topuklu ayakkabılar muhteşem görünüyor. Yüksek topuklu gece botları, cesur görüntü ihtiyacı olan geç partiler veya etkinlikler için mükemmel görünüyor. Sivri burunlar ve yüksek asma kuruş ve yüksek kaplı ayak bilekleri klasik ve zengin görünüyor.

14. Erkekler için Küba Topuk Ayakkabıları:

erkekler için Küba topuklu ayakkabılar

Küba yüksek topuklu erkekler için ayakkabılar, erkeklerin tercih edebileceği ve ayak giyimi için mavi tarzın dışında sıra dışı bir stildir. Fermuarlı bir bilek ve arkadaki yüksek topuklu muhteşem bir görünüm sağlar. Sivri ön kısım ve üst kısımdaki pürüzsüz doku, erkek ayaklarında göz alıcı bir etki yaratır..

15. Siyah Korse Topuklu Patik:

Siyah korse topuklu patik

Siyah topuklu kadın ayakkabısı ile admin – üstüne üflemeli korse tarzı muhteşem görünüyor. Korse topuklu ayakkabılar biraz katır topuklu ayakkabılara benziyor. Korse topuklu ile katır topuklu arasındaki tek fark, ayakkabının kapalı deri tasarımı ile katırların üst ayak bileğine kadar örtülmesi, korse yüksek topuklu ayakkabıların ise üst bilek kısmında her iki taraftan açık olması ve ayak bileği ile kapalı olmasıdır. korse tasarımı. Topuklar, herhangi bir şekilde ayaklara yakışacak şekilde yüksekten alçak yüksekliğe kadar değişebilir..

16. Erkekler için Yüksek Topuk Gösterisi Botları:

Erkekler için yüksek topuklu gösteri botları

Erkekler için gösteri botlarının yüksek topuklu ayakkabılarla olması gerekir, çünkü izleyicinin gösteriyi açıkça görebilmesi için kaçınılmaz olarak bir yükseklik göstermek gerekir. Gösteri adamlarına uygun bir yükseklik, gösteriye kesinlikle bir başarı sağlayacaktır. Belli bir topuk yüksekliğine sahip siyah bir çift ayakkabı gerisini halleder.

17. Beyaz Tıknaz Topuklular:

beyaz tıknaz topuklular

Beyaz yüksek topuklu ayakkabılar tüm zamanların favorisi görünüyor ve kadın ayak giyimi için durağan bir tarz sergiliyor. Kalın topuklu ayakkabılar, ayakkabılar yüksekken ve taban kalın stilde kalın olduğunda dinamik görünür. Tıknaz tarzdaki topuklar geniş ve kare şeklindedir. Kısa boydan orta boy yüksekliğe kadar gelirler. Bu tür yüksek topuklu ayakkabılar, tıpkı stiletto topuklu ayakkabılar gibi sportif, kalın ve göz alıcı görünüyor. Kalın topuklu ayakkabılar üzerinde yürümek de kolaylaşıyor.

18. Yüksek Topuklu Spor Ayakkabıları:

Yüksek topuklu spor ayakkabı

Erkek spor ayakkabıları, daha iyi bir sportif hareket için genel bir yüksekliğe sahiptir. Ekstra topuklu ayakkabılar platform bazında ruha verilir ve tüm spor ayakkabılar daha yüksek bir görünüme kavuşur. Erkekler daha iyi bir spor yapmak için bu tür topuklu ayakkabılar giyebilirler. Bunun için ruhun arkasına kalın bir yüzey verilir..

19. Virgül Topuklar:

virgül topuklu

Ayakkabılarda yüksek topuk tasarımları çok sıra dışı ve çok farklı bir tarz. Virgül topuklar moda dünyasında yenidir ve ne olursa olsun ayaklarda çok çekicidir. Yaygın olarak bilinen noktalama işareti “virgül” işareti, ayakkabıların topuğu için tasarlanmıştır. Böyle topuklu ayakkabılarla yürümek oldukça zor. Kadınların virgüllü topuklu ayakkabılarla yürümek için yavaş ve tempolu yürümesi gerekir..

20. Fantezi Yüksek Topuklular:

Fantezi yüksek topuklu ayakkabılar

Kadınlar için fantezi topuklu ayakkabılar, tasarımlarında göz alıcı stil ifadesine sahiptir. Fantezi yüksek topukluların tasarımcı görünümü dinamik görünüyor ve göz kamaştırıcı bir etki yaratıyor. Joker topuk stili çılgın tasarımlar olağanüstü ve her zaman ona çekicilik getiriyor. Özel pansuman, ayak giyecekleri için de özel bir tasarım gerektirir. Fantezi topuk tarzında çok fazla tasarım var. Ekstra moda tuhaflığı olan kadınlar kesinlikle onları giymeyi seveceklerdir, aksi takdirde her fincan çay değildir..

Yukarıda açıklanan topuklu ayakkabıların yanı sıra, stilimizde göz alıcı bir görünüm yakalayan yüksek topuklu çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Espadrille ayakkabılar, diğer topuklu ayakkabılarla aynı şekilde harika görünüyor. Ayakkabının kumaş üst kısmı benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Espadrille ayakkabılar fiber tabana sahiptir ve kama topuklu veya düz topuklu gibi her iki topuklu tipe sahiptir. Oxford’daki geleneksel ayak giyim tarzı, tasarımında akademi görünümüne sahiptir. Oxford tarzı yüksek topuklu ayakkabılar genellikle tabanda düzdür ve arkada dikkate değer ölçüde biraz daha fazla yüksekliktedir. Tarzda daha eğlenceli olmak için, kesilmiş topuklular olarak bilinen havalı topuklu ayakkabılar harika gidiyor. Topukların tasarımları, özel ve klasik görünmesi için kesime sahiptir. Yüksek topuklu askılı ayakkabılar da kadınlar üzerinde parlak bir etki bırakıyor. Tipik olarak balo salonu dansı için giyilen topuk ayakkabıları, dansçıya zemine mükemmel bir destek verir. Yüzeye topraklanmışlardır ve bu şekilde özgürce dans etmeleri kolaydır. Askılı topuklu ayakkabılar tarafından sağlanan dikey kaldırma, düğün günlerinde de harika görünüyor..