Madinga, vyriška, lengva ir protinga. Būtent tai apibrėžia šiuolaikiškus ir nervingus ražienų barzdos stilius. Rausvosios barzdos yra vienos lengviausiai augančių. Arba norėtumėte turėti mažesnį plaukų augimą turinčią barzdą, arba teiginyje pageidaujate švarios ir lengvesnės versijos; ražienos visada yra tobulos ir tinkamos.

Mes surinkome geriausius ražienų barzdos stilius vyrams visose amžiaus grupėse. Ar tai būtų vakarėlis, ar atsitiktinė išvaizda, ar oficiali išvaizda; jie niekada mūsų nenuvilia.

15 lengvų ir sunkių ražienų barzdos stilių su vaizdais:

Toliau pateikiami 15 geriausių ražienų barzdos stilių, padedančių išsirinkti norimą.

1. Tradicinio stiliaus ražienų barzda:

Rausvos barzdos išvaizda

Tai seniausia trumpos ražienės barzdos forma. Norint atlikti šiuos stilius, reikia ražienų skustuvo. Tada taip pat vis dar labai madinga. Norėdami išlaikyti šį stilių, bent kas savaitę turite nukirpti savo ražienų barzdą. Tai reiškia, kad reikia išlaikyti šiek tiek visko, t. Y. Šviesių ūsų, trumpų ražienų ir barzdos pratęsimo į kitą stilių kaip derinį ir pan..

 • Geriausias odos tipas: Prie šio stiliaus tinka bet koks odos tipas.
 • Ideali amžiaus grupė: 30–50 metų vyrai čia gali atrodyti drąsiai ir dailiai.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Vyrai, turintys ovalų ir deimanto formos veidą, gali sukrėsti šį stilių. Tie, kurie turi didelę nosį ir smulkias linijas, taip pat gali sukrėsti šią išvaizdą.

2. Lengvai apkarpyta ražiena barzda:

Rausvos barzdos žvilgsnis

Jei esate vienas iš vaikinų, kuriems nepatinka daug plaukų ant veido, bet vis tiek norite padoraus vyriško žvilgsnio, tuomet galite rinktis lengvą ražienų barzdą. Tai daugiausia apima lengvos barzdos plaukų kirpimą geros kokybės žoliapjovės pagalba. Turite būti atsargūs pasirinkdami tinkamą žoliapjovę, nes jei neturite kokybiško žoliapjovės, smulkus kirpimas gali nudeginti.

 • Ideali amžiaus grupė: Tie 30–40 metų vyrai gali atrodyti puikiai ir puikiai atrodyti.
 • Geriausias odos tipas: Vyrai, turintys kombinuotą odos tipą, gali atrodyti geriau nei kiti.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Šis ilgos ražienų barzdos variantas tinka apvalaus ar ovalo formos veidui su plačiomis lūpomis.

3. Šiuolaikinė ražienų barzda:

Vyrai su ražienomis

Šiuo metu tai yra geriausias trumpų ražienų barzdos stilius vyrų viliojimo stiliuose. Tai apima tradicinės ražienos barzdos atnaujinimą, kai jūs bendradarbiaujate su skirtingais barzdos ir ūsų stiliais, tuo pačiu išlaikydami simetriją. Pavyzdžiui, galite pasirinkti ožkų ir šonkaulių derinį, o dėl mažo plauko barzdos jis atrodo kaip ražiena.

 • Ideali amžiaus grupė: Vyrai, sulaukę 20 -ies, gali atrodyti gerai tokiu stiliumi.
 • Geriausias odos tipas: Bet kokio tipo vyrai gali išbandyti šį stilių, nes jis tinka visiems tipams.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Vyrai, turintys ovalo formos veidą su storais antakiais ir barzda, gali atrodyti žavingai ir karštai šio stiliaus.

4. Ilga ražiena barzda:

Ilga ražiena barzda

Šios barzdos pavadinime aiškiai nurodyta jos išvaizda ir priežiūros reikalavimai. Jūs turite leisti savo barzdai augti ilgą laiką, pavyzdžiui, maždaug mėnesį, ir tada simetriškai suformuoti barzdą, kitaip galite nukirpti garbanotus plaukus ir leisti, kad ražienų barzda atrodytų natūraliai ilgai. Čia yra ražienų barzdos iškirptė.

 • Ideali amžiaus grupė: 40–50 metų vyrai čia gali atrodyti drąsiai.
 • Geriausias odos tipas: Tie, kurie turi riebios odos tipą, gali visiškai išbandyti šį stilių.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Ovalios formos veido vyrai su stora barzda ir ūsais gali atrodyti taip.

5. Viso kaklo ražienų barzda:

Vyriška ražiena barzda

Daugelis vyrų paprastai pašalina visus plaukus, kurie auga ant kaklo, o jų barzda susideda tik iš veido plaukų. Tačiau unikali vakarietiška barzdų tendencija, kurią galima pastebėti tarp daugelio vyrų iš Europos, JAV ir Australijos, yra ta, kad jie laiko plaukus ant kaklo ir šiek tiek kirpia. Kai tokie kaklo plaukai susilieja su ražienomis, jie gali būti vadinami lengva kaklo šviesiabarzdžia barzda, tačiau turite įsitikinti, kad naudojate tinkamos kokybės žoliapjovę, pvz., „Wahl“ ličio jonų kirpimo mašinėlę, padedančią sklandžiai nupjauti kaklą. . Taigi ant kaklo ir veido galite turėti Wahl barzdą ir ražienas.

 • Ideali amžiaus grupė: 30 metų vyrai gali geriausiai tikti šiai išvaizdai.
 • Geriausias odos tipas: Tie, kurie turi riebią ir mišrią odą, gali išbandyti šį stilių.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Bet kokia veido forma su pailgomis savybėmis gali išbandyti šį stilių.

6. Vidutinė ražiena:

Vidutinė ražiena barzda

Kitas plačiai paplitęs storų ražienų barzdos stilius visame pasaulyje yra vidutinė ražiena. Tam reikia leisti plaukams augti tik iki tam tikro dydžio, kad galėtumėte juos efektyviai nupjauti iki vidutinės formos. Vidutinė forma puikiai tinka ir tinka daugumai veido formų.

 • Geriausias odos tipas: Bet koks odos tipas, nesvarbu, ar tai sausa, ar mišri oda, gali atrodyti taip.
 • Ideali amžiaus grupė: Vyrai, sulaukę 20 -ies ir 30 -ies savo karjeros pradžioje, gali dėvėti šią išvaizdą kasdienio stiliaus koeficientu.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Prie tokio storų ražienų barzdos stiliaus gali derėti visos veido formos ir bruožai.

7. Ožkos ražiena:

Rausvos stiliaus barzda

Kaip minėta anksčiau, ražieninė ožkos barzda gali formuotis į daugybę variantų. Vienas iš tokių variantų yra ožkos barzda, tačiau mažo plauko, todėl ji yra ožkos ražiena. Norėdami prižiūrėti šią ražieną, augindami turite imtis tinkamų priemonių, kad išlaikytumėte tik plaukus, o tai prisideda prie ožkos formos formavimo, o kiti plaukai turi būti visiškai nukirpti.

 • Geriausias odos tipas: Tie, kurie turi sausą odą, gali gerai atrodyti.
 • Ideali amžiaus grupė: Šis vidutinės ražienos barzdos stilius tinka 30 -ies metų vyrams nei kiti.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Pailgas veidas su aštriu nosimi ir plačiomis akimis gali išbandyti šį stilių.

8. V formos raukšlėta barzda:

Formuota ražiena barzda

Jei norite ražienų, bet nenorite, kad jos atrodytų stereotipiškai, tuomet galite rinktis šį unikalų stilių. Tai reiškia, kad jūsų skruostų barzdos plaukai turi būti apversti V formos, o kirpimas turi būti toks, kad visa ražiena taip pat atrodytų kaip V, žiūrint iš priekio. Todėl jūs turite labai kruopščiai ir kruopščiai prižiūrėti šią V formos ražienų barzdą.

 • Ideali amžiaus grupė: 30 -ies metų vyrai gali atrodyti labai karštai šiuo stiliumi.
 • Geriausias odos tipas: Bet koks odos tipas puikiai tinka šiai išvaizdai.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Žmonės su pailgu veidu gali atrodyti puikiai tokiu stiliumi.

9. Sunkioji ražiena barzda:

Sunkioji ražiena barzda

Sunki ražienų barzda yra tobulas ražienų stilius, jei ieškote tvirtos ir kaimiškos išvaizdos, tačiau nenorite, kad per daug plaukų tą išvaizdą užbaigtų. Ši barzda, kaip ir ilgos ražienos, taip pat turi užauginti daug plaukų ant veido, tačiau turite užtikrinti, kad jie neviršytų daugiau nei colio žemiau smakro. Kai gausite tokį dydį, turite nupjauti savo garbanas ir galus bei išlaikyti išgaubtą ražieną. Ši ražiena atrodo labai vyriška ir seksuali, todėl ji vadinama sunkia ražiena.

 • Geriausias odos tipas: Vyrai, turintys riebią odą, gali išbandyti šį stilių.
 • Ideali amžiaus grupė: Ši sunki ražiena tinka tik 40–50 metų vyrams.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Tie, kurie turi ovalo formos veidą su sunkiais bruožais, gali pažvelgti į šį stilių.

10. Tingiai atrodanti netvarkinga ražienų barzda:

Šviesios ražienos žvilgsnis

Kartais manoma, kad jokia mada nėra mada savaime. Jei esate toks žmogus, tai jums tobulas stilius. Jums visai nereikia jaudintis dėl apipjaustymo. Tiesiog leiskite barzdai bet kokiu būdu augti, bet tik iki vidutinio ilgio ir išlaikykite netvarkingą natūralią išvaizdą.

 • Ideali amžiaus grupė: 50–60 metų vyrai gali atrodyti puikiai tokiu stiliumi.
 • Geriausias odos tipas: Tie, kurie turi sausą ir riebią odą, gali gerai dirbti su šiuo stiliumi.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Tokiai išvaizdai geriausiai tinka vyrai su pailgomis veido formomis ir ilga barzdos sritimi.

11. Rankena su ūsu sujungta ražiena:

Įžymybės veido ražienos

Be pagrindo stačiakampio formos ūsai vadinami vairo ūsais, nes jie primena motociklo vairą. Šis ūsų stilius yra universalus ir tinka bet kokiai barzdai. Todėl šiuos ūsus galite derinti prie savo ražienų.

 • Ideali amžiaus grupė: 40–30 metų vyrai čia gali gerai atrodyti.
 • Geriausias odos tipas: Mišrios odos vyrai gali gerai išbandyti ražienų barzdos variantą.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Čia puikiai gali atrodyti ilgi ir ovalo formos veidai plačiomis akimis.

12. Apvali pieštuko ražiena barzda:

Skutimosi ražienos barzda

Tai dar vienas populiarus ražienų barzdos stilius, kuriame jūs turite suteikti apskritimo formą. Šią ražieną taip pat reikia nuolat prižiūrėti, kai ją prižiūrite, kad užtikrintumėte apskritimo formą, taip pat turite išlaikyti formą, jei norite, kad barzda būtų ilgesnė.

 • Geriausias odos tipas: Tie, kurie turi sausą odą, gali purtyti šį stilių.
 • Ideali amžiaus grupė: Ši smakro ražienų išvaizda tinka tik 30 metų vyrams.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Vyrai su deimanto ir ovalo formos veidu šviesiais, plonais plaukais čia gali atrodyti puikiai.

13. 3 dienų ražienų barzda:

3 dienų ražienų barzda

Jei nenorite dažnai kirpti barzdos, t. Y. Net jei tai darote amžinai 3 dienas, tai jums tinkamas ražienų stilius. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kirpti barzdos plaukus kas 3 dienas ir leisti jiems augti kitas 3 dienas. Tai suteikia natūralią ražieną su minimaliu plaukų dydžiu, nes jie užaugo tik 3 dienas.

 • Geriausias odos tipas: Bet koks odos tipas gali puikiai papildyti šią išvaizdą.
 • Ideali amžiaus grupė: Tie jauni vaikinai ir vyrai 20-30 -ųjų pabaigoje gali čia atrodyti puikiai.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Bet koks veido tipas su aštriu nosimi gali būti puikus.

14. Simetriškai suformuota ražiena barzda:

Trumpa ar ilga ražiena barzda

Jei norite įgauti šiek tiek kūrybiškumo savo barzdos stiliuje, galite apipjaustyti ražienas ant abiejų skruostų, kad jie atrodytų vienodos formos, tačiau tuo pačiu metu atrodytų vienodai iš abiejų pusių. Pvz., Jei ant vieno skruosto suteiksite kryžminę formą, tą pačią formą galėsite suteikti ir kitoje pusėje ir atrodyti simetriškai, kad atrodytų patrauklesnė barzda.

 • Geriausias odos tipas: Mišrios ir riebios odos vyrai gali išbandyti šią išvaizdą.
 • Ideali amžiaus grupė: Ši simetriška ražienų barzda puikiai tinka 30–40 metų oficialiems karjeros vyrams.
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Ovalus, kvadrato ir deimanto formos veidas su plačia ar plona nosimi gali atrodyti gerai, kaip parodyta paveikslėlyje.

15. Atskiri ūsai su sielos pleistru ir ražienine barzda:

Įžymybių ražiena Dadhi

Galbūt dažnai matėte šią išvaizdą tarp kino žvaigždžių ir kitų įžymybių. Tai suteikia jums didesnę nei gyvenimo išvaizdą. Tereikia prižiūrėti ūsus ir įprastą ražienų barzdą, tačiau ūsai turi būti atskirti.

 • Geriausias odos tipas: Normalus odos tipas gali atrodyti geriausiai tinkantis šiam stiliui
 • Tinkamas veido tipas ir veido ypatybės: Bet kokia veido forma su mėlynomis akimis gali atrodyti puikiai.
 • Ideali amžiaus grupė: Visi trisdešimtmečiai vyrai gali atrodyti puikiai, naudodami tokį mažą ražienų barzdos stilių, kad padarytų puikų pirmąjį įspūdį.

Papildomi patarimai:

 1. Rausvos barzdos stiliai tinka kūdikiams. Taigi jauniems vyrams nereikia taip gerai mąstyti.
 2. Skutimasis žemyn yra svarbus barzdos priežiūros patarimas. Tinkamai nuvalykite skutimąsi, ir barzda gerai augs. Šiuo atveju bus net sveikas augimas.
 3. Norėdami tiksliau kirpti barzdą, galite naudoti žoliapjoves.
 4. Nepamirškite pasirūpinti savo barzda. Priežiūra pasirodys kaip sveika ir blizga barzda. Todėl reguliariai tepkite barzdos aliejų ir kremą, kad juos išlaikytumėte.
 5. Negalima peržengti formos ir per daug dirbti su barzda. Visada atminkite, kad natūraliai jie atrodo puikiai ir stilingai.

Tikiuosi, kad jums labai patiko šios ražienų barzdos stilių vadovas. Barzda yra viena iš puikių vyrų asmenybės stiprintuvų, ją galima formuoti įvairiais būdais, o ražienų barzda yra mėgstamiausia kelių vyrų išvaizda. Jūs galite lengvai dirbti su šiuo stiliumi be triukšmo. Yra daugybė variantų, todėl pasirinkite tai, kas jums labiausiai patinka, ir savo veido bruožus, kurie jums labiausiai tinka, ir gerai pritaikykite. Priklausomai nuo veido formos ir pageidavimų, galite lengvai pasirinkti vieną!

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Kokios nuostatos yra naudingos žoliapjovėje, norint gauti rausvos barzdos stilių?

Ans: Jei norite kirpti barzdą ir gauti ražienų barzdą, nustatykite žoliapjovę maždaug 1–3 cm. Tolygiai ir atsargiai kirpkite barzdą. Jei norite sunkių ražienų, galite padidinti ilgį. Geriau ir saugiau pradėti nuo ilgesnės ražienos ir judėti žemyn, kol pajusite tobulą išvaizdą.

Q2. Kiek laiko tai reiškia sunkiomis ražienomis?

Ans: Rausvos gali būti lengvos arba vidutinės ar sunkios pagal jūsų pageidavimą. Net sunkios ražienos nėra labai ilgos. Didžiausia sunki ražiena gali būti tik apie 4-5 mm. Tai yra stiliaus variantas, kuriam daugelis teikia pirmenybę.

Q3. Kaip įsitikinti, kad ražienos suminkštėja prieš skutimąsi?

Ans: Drėgmė čia yra svarbus raktas. Gerai nuplaukite veidą; tai taip pat gali padėti sušvelninti plaukus. Drėkinkite odą šiltu vandeniu, kad būtų lengviau skustis.