Šukuosena vyrams yra kasdienis ritualas. Pagrindiniai vyrų viliojimo aspektai yra skutimasis ir tai atliekama naudojant du gyvybiškai svarbius produktus, t. skutimosi kremas ir skustuvas. Skustuvas suteikia vyrui švariai nusiskutusią išvaizdą, kuri labai patinka visoms damoms. Dabar nauja tendencija taip pat yra, kad šiek tiek barzdos vis dar būtų ant skruostų, kad būtų kaimiškas vaizdas. Paprastai tai reiškia kirpti barzdą iki reikiamo ilgio. Barzdos žoliapjovės yra puikūs produktai, naudojami šiam tikslui ir suteikia jums patogumą nusiskusti reikiamą kiekį plaukų.

Populiarios ir geros barzdos kirpimo mašinėlės vyrams:

Išbandykite šį 9 geriausių barzdos žoliapjovių.

1. „Philips“ vakuuminis barzdos žoliapjovė:

„Philips“ prekės ženklas yra vienas iš geriausiai žinomų gyvenimo būdo produktų prekės ženklų. Produkto kokybė yra tobula ir taip pat daro didelę įtaką. Šis barzdos kirptuvas yra tobulas, nes turi vakuuminę sistemą, kuri sulaiko didžiąją dalį nukirptų plaukų. Nerūdijančio plieno ašmenys leidžia lengvai kirpti barzdą. Jis gali būti naudojamas tiek barzdai, tiek ūsams.

2. Braun barzdos žoliapjovė:

Šis nuostabus „Braun“ gaminys turi 39 tikslius ilgio nustatymus. Jame yra 2 šukos, kurios suteikia jums galimybę valdyti savo stilių ir suteikia lankstumo. Aštrūs vyrų barzdos žoliapjovės peiliai suteikia garantiją visam gyvenimui. Naudoti šį žoliapjovę taip paprasta, nes įkrovimo laikas yra tik 8 valandos. Taip pat galite plauti po tekančiu vandeniu, kad būtų lengviau valyti.

3. Remingtono barzdos žoliapjovė:

Remington žoliapjovė yra labiausiai ieškoma dėl savo patvarumo ir tikslumo. Geriausias barzdos kirpimo įrenginys, „Remington“ serija yra pagaminta ergonomiškai, kad galėtumėte lengvai nešiotis ir laikyti, kirpdami barzdą. Į komplektą įeinantys peiliai yra patvarūs, todėl tai yra geriausias žoliapjovė. Dauguma klientų renkasi „Remington“ dėl tvirtų šukų ir patikimo veikimo.

4. „Philips Norelco“ barzdos žoliapjovė:

Tarp „Philips“ žoliapjovių asortimento taip pat būtina turėti „Norelco“ seriją. Šis profesionalus barzdos kirptuvas yra tai, ko jums reikia tobulai ražienai be jokių rūpesčių. Jame yra 10 integruotų nustatymų, skirtų gerai nusiskusti ir kirpti. Ilgaamžiai „Phillips“ serijos peiliai yra tai, ko siekia dauguma klientų. Baigę galite būti tikri, kad turite puikias ražienas ir puikiai atrodančią barzdą.

5. „Panasonic“ barzdos žoliapjovė:

Šis šauniai atrodantis „Panasonic“ plaukų ir barzdos kirptuvas turi 3 ašmenų skutimosi sistemą, kuri gali suteikti jums tvarkingą išvaizdą. Lanksti galva gali judėti visomis kryptimis, kad būtų galima valdyti jūsų veido formą. Yra žinoma, kad pašalina artimiausius plaukelius, nes guminės rankenos suteikia tvirtą sukibimą. Ašmenys turi nano technologijos poliravimą, kuris nedirgina jūsų odos po skutimosi.

6. „Andis Slim Line Pro“ barzdos žoliapjovė:

„Andis“ plonos linijos barzdos kirpimo mašina yra dar viena geriausių barzdų kirpimo mašinėlė 2016. Tai skustuvas be vielos, kuris yra viena iš priežasčių, dėl kurių tai pavadinta geriausia. Jis ateina su ilgu baterijos veikimo laiku. Šioje pakuotėje esantys skirtingi nustatymai ir ilgiai puikiai tinka jūsų ražienoms. Kadangi tai yra plonas dizainas, jį patogu nešiotis ir kelioniniame krepšyje.

7. „Wahl“ barzdos žoliapjovė:

Čia yra galingas ir labai profesionalus įrankis „Wahl“ barzdos žoliapjovė. Greiti jo varikliai yra tikrai puikūs dėl įkraunamos sąvokos. Šis modelis turi keletą priedų, kurie suteikia jums tikslų skutimą ir kirpimą. Dėl visiškai metalinio korpuso žoliapjovė yra labai tvirta ir užtikrina gerą sukibimą skutimosi metu. Jūs gausite iki 5 valandų akumuliatoriaus energijos ir tai truks daugelį savaičių. Išbandykite šį nuostabų plaukų ir barzdos kirptuvą, kad jis būtų patvarus. Padarykite šį „Wahl“ barzdos žoliapjovę savo prietaisu, kad gautumėte tą prižiūrėtą išvaizdą.

8. „Hitachi“ barzdos žoliapjovė:

Tai yra geriausias „Hitachi“ vyrų barzdos kirptuvas, turintis penkis gylio reguliavimo lygius. Į komplektą įeina šukos, stovas, valymo šepetėlis ir net aliejus. „Hitachi“ prekės ženklas yra labai galingas ir tarnaus jums ilgai. Švariai nusiskutusi išvaizda geriausiai pasiekiama naudojant šią žoliapjovę. Galite skustis arčiau esančiose vietose ir tai suteiks jums bet kokios išvaizdos. Jis gali būti kaimiškas ar net profesionalus. „Hitachi“ siūlo pažangiausias barzdos žoliapjoves, kurios jums patiks.

9. Koryo barzdos žoliapjovė:

Įsigykite šį belaidį barzdos kirptuvą, kurio tikslumas yra 1 mm. Žoliapjovė įkraunama per 2 valandas, todėl yra universali ir puikiai tinka greitai prižiūrėti. Baterija yra įkraunama, todėl visada galite ją prijungti prie maitinimo lizdo ir įjungti. Ši barzdos žoliapjovė tinka tiems, kurie mėgsta gražią barzdos ar ūsų apdailą. „Koryo“ žoliapjovė yra galinga ir tarnaus ilgai. Taigi pasirinkite šį prekės ženklą ir pamatysite skirtumą. Išbandykite įvairius kirpimo ir kirpimo stilius ašmenimis. „Koryo“ prekės ženklas yra gerai žinomas ir gali būti lengvai naudojamas.

Kiekvienas iš šių šaunių barzdos žoliapjovių puikiai tinka švariai išvaizdai. Barzdos žoliapjovės yra puikus būdas išlaikyti jūsų išvaizdą ir atrodyti seksualiai. Čia matomos žoliapjovės yra ilgaamžės ir turi nerūdijančio plieno ašmenis, kurios lengvai neblunka. Juos galima įkrauti ir ilgą laiką naudoti belaidžiu būdu. Taigi pasirinkite savo biudžetą ir tada nusipirkite žoliapjovę, kuri puikiai atitinka jūsų poreikius.

Barzdos žoliapjovės skirtos vyrams, kurie mėgsta tvarkingas ražienas ir nori atrodyti kuo geriau. Šios žoliapjovės yra puikus prietaisas, kurį taip pat galite nešiotis savo kelioniniame krepšyje ir kurį galite ilgai įkrauti. Keli priedai juose padeda pasiekti tobula jūsų ūsų ar barzdos išvaizdą.