Veido plaukai yra tokie pat ryškūs, kad bet kuriam vyrui taptų įmantrus ir stilingas. Tarp kelių žinomų ir populiarių išvaizdų mes sukūrėme garsenybių barzdos stilių tiems vyrams, kurie mėgsta protingą, šiuolaikišką ir drąsų išvaizdą. Nuo visame pasaulyje žinomų ožkų ir ražienų barzdų iki drąsių ir stilingų furgonų dažų bei avienos kotletų-aktorių barzdos stiliai labai pasikeitė įvairiuose regionuose..

60 garsių barzdotų įžymybių vaizdų 2021 m.

Išsiaiškinkime visus šiuos populiarius Holivudo ir Bolivudo aktorių barzdos stilius.

1. Johnny Deppo barzdos stiliai:

Johnny Deppas yra tarptautiniu mastu pripažinta žvaigždė ne tik dėl savo aktorinių įgūdžių, bet ir dėl mados jausmo bei stiliaus. Jis visą laiką demonstravo drąsią išvaizdą ir reguliariai keitė savo stiliaus pareiškimą. Tarp populiarios Johnny Deppo barzdos išvaizdos ir stiliaus žinomi yra šie. Mums patinka, kaip jis be vargo nešioja juos visus akimirksniu. Nuo Van Dyke iki smakro barzdos jis prikalė juos visus.

Džeko Sparrowo žvilgsnis-

Johnny Depp

Van Dyke-

johnny depp barzdos stilius

Smakro barzda, sielos pleistras ir ūsai-

garsenybių barzdos stiliai

2. „Harry Styles“ barzdos stiliai:

Harry Styles beveik visada stebino savo auditoriją, kai tik užsiaugina ūsus ir barzdą. Jis dažnai matomas švariai nusiskutęs arba labai šviesiai plonomis barzdomis, kad jo veido plaukai dažnai tapo populiaria kalba mados mieste. Tačiau pastarosiomis dienomis Hariui pavyko pasimėgauti lengva ir atsitiktine išvaizda, su kuria susidūrėme.

Nuvalyta skusta barzda ir ūsai-

2

Apkarpyta ir išblukusi barzda-

Hario stilius su barzda

3. Robertas Downey jaunesnysis barzdos stilius:

Robertas Downey Jr yra garsiausias sąraše dėl savo ožkos ir kitų veido plaukų. Pasaulinėje nuomonės apklausoje apie įžymybes ir aktorius su ožkų barzdomis Robertas Downey jaunesnysis niekada nepraleido savo aukščiausios vietos sąraše. Jis yra garsi jaunatviško mados pareiškimo piktograma ir savo išvaizda visada išlieka šaunus ir protingas, itin stilingas ir šiuolaikiškas. Čia mes einame su jo garsiausiais barzdos stiliais ir išvaizda.

Klasikinis ožys-

aktoriai su ožiu

Rausvoji barzda-

Rausvoji barzda

Barzdos stilius ant sprando-

aktorių barzdos stiliai

4. David Beckham barzdos stiliai:

Garsus futbolininkas Davidas Beckhamas taip pat žinomas dėl savo transformacijų ir permainų. Jo barzda ir šukuosena yra gana ryškios. Mes surinkome šį visų laikų klasikinį ir nesenstantį barzdos stilių iš Davido Beckhamo, ir jie vis dar stovi kaip įkvėpimas. Patikrinkite šiuos Davido Beckhamo barzdos stilius ir pasitarkite su ožiu.

Pilna barzda-

Holivudo aktorių barzdos stiliai

Hipsterinė barzda-

David Beckham barzdos stiliai

Prailginta ožka-

įžymybės su ožiu

5. Danijos Taimoor barzdos stiliai:

Danas Taimooras yra vienas iš populiariausių Pakistano aktorių ir modelių. Šio aktoriaus barzdos stilius garsėja savo tvarkinga ir oria išvaizda ir visada išlieka klasika. Nors jis negali daug eksperimentuoti su savo veido plaukais ir barzdos stiliais, jis atrodo žavingai su dabartine išvaizda, ir mes negalime nepastebėti jo sumanios išvaizdos. Ką tu manai?

„Hipster“ apipjaustyta barzda-

Danas Taimooras

Klasikinė barzda-

danų taimoor barzdos stilius

6. George’o Clooney barzdos stiliai:

Kaip sakoma, senas yra auksas. Amerikiečių aktorius ir prodiuseris George’as Clooney nuolat ir dažnai vertinami už elegantiškus, amžinus klasikinio stiliaus teiginius, o aktorių barzdos stiliai nėra išimtis. Pastaroji jo druskos ir pipirų barzda bei pilkos barzdos sulaukė gana daug dėmesio, o dauguma jo pasekėjų negali nusiraminti dėl baimės. Jis niekada nepalieka mums įspūdžio, ir tai jau yra faktas. Prašome pažvelgti į jo madingus barzdos stilius ir išvaizdą.

Pilna barzda-

George'as Clooney

Pilkasis ožys-

George Clooney barzdos stilius

Druskos ir pipirų pilno smakro dirželis-

Druskos ir pipirų pilno smakro dirželis

7. Chriso Evanso barzdos stiliai:

Keršytojų superherojus ir žvaigždė Chrisas Evansas taip pat žinomas dėl savo švelnios, subtilios, tačiau išraiškos išvaizdos. Chriso Evano barzdos stiliai šiuolaikiniam pasauliui gali neatrodyti pernelyg drąsūs, tačiau jie visada yra paprasti ir klasikiniai. Kad ir ką jis bandė, nuo pilnos storos barzdos iki ražienų, jis niekada nesužavėjo mūsų.

Pilna barzda-

Pilna barzda 2

Rausvos-

chris evans barzdos žvilgsnis

Šviesi barzda su atjungtais ūsais-

Šviesi barzda su atjungtais ūsais

8. Keanu Reeveso barzdos stiliai:

Kanados aktorius Keanu Reevesas yra dar viena garsenybė, kurios neturime praleisti. Yra žinoma, kad jis sukuria unikalią ir išskirtinę išvaizdą, naudodamas pačius paprasčiausius ir lengviausius viliojimo būdus. Vyrai, kurie turi žvilgsnį ir supratimą apie madą, nori atrodyti itin stilingai ir moderniai su mažiausiai pastangų, galima aklai sekti Keanu Reeve šukuosenas ir veido plaukus. Mums patinka, kaip jis prikalia visus barzdos stilius savo pareiškimu ilgais plaukais.

Plona barzda-

keanu reeves barzdos stilius

Šviesios ražienos-

Šviesios ražienos

9. Leonardo Di Caprio barzdos stiliai:

„Oskaro“ laureatas ir talentinga aktoriaus įžymybė Leonardo DiCaprio yra gerai žinomas visiems visame pasaulyje. Jo parašo stiliai jau gerai atspėti, ir atrodo, kad aktorius pakartotinai prikausto tuos pasirodymus. Nesvarbu, ar tai jo garsioji ožkų variacija, ar švelniai apipjaustyta tvarkinga barzdos stilius, DiCaprio atrodo stulbinančiai ir dailiai. Ką tu manai?

Ožkos-

Ožkos

Ančių barzda-

leonardo dicaprio barzdos stiliai

Trumpa ir šviesi barzda-

Trumpa ir šviesi barzda

10. Brado Pitto barzdos stiliai:

Bradas Pittas niekada nepavogia mūsų širdžių savo išvaizda ir gražiu išvaizda. Jis kelis kartus buvo išrinktas viena karščiausių įžymybių visame pasaulyje. Brado Pitto šukuosenos ir barzdos išvaizda visada patenka į naujienas ir, be jokios abejonės, jos yra vientisos, tobulos, itin karštos ir klasikinės. Nesvarbu, ar tai visada madingas ožkų ožys, ar drąsus hipsteris ir ilgos barzdos stilius ir išvaizda, niekada nepraleiskite savo įprastų mados atnaujinimų.

Ilga hipsteriška barzda-

Ilga hipsteriška barzda

Lengvas ožys-

brado pito ožkų barzda

Ūsai su švariai nusiskuto-

Ūsai su švariai nusiskuto

11. Zayn Malik barzdos stiliai:

Dainų autorius ir dainininkas Zayn Malik, taip pat žinomas dėl savo dabartinio statuso ir reiškinio mados pasaulyje. Zayn šukuosena, barzda ir ūsai atrodė antraštėse, ir mes nesame šokiruoti. Jei esate kažkas iš jo amžiaus grupių ir mėgstate išbandyti kažką stilingos išvaizdos, jo pilna barzdos išvaizda tikrai gali padaryti gerą pasirinkimą. Peržiūrėkite Zayn Malikgoatee ir kitus barzdos stilius.

Pilna barzda-

Pilna barzda 3

Skruostikaulio barzda-

Zayn malik „Chinstrap Beard“

Keistas ožys-

Keistas ožys

12. Pierce Brosnan barzdos stiliai:

Populiarus airių aktorius, prodiuseris ir aktyvistas Pierce’as Brosnanas, nepaisydamas savo vidutinio amžiaus grupės, visada patraukė žiniasklaidos dėmesį dėl savo stilingiausios ir jaunatviškiausios išvaizdos. Tiesą sakant, mes taip pat esame labai suinteresuoti žinoti, kaip jis sugeba atrodyti toks aštrus ir karštas, nesvarbu, kur ir kada. Viena iš svarbiausių paslapčių-išlaikyti seksualų ir nervingą barzdos stilių. Jo veido šukuosenai išties reikia skirti daug dėmesio, atsižvelgiant į tai, kaip jis žavi mus madinga ir madinga išvaizda.

Van Dyke’o barzda-

pradurti brosnan barzdos stilių

Pilna barzda-

Pierce'as Brosnanas

13. Zac Efron barzdos stiliai:

Negalima praleisti amerikiečių aktoriaus ir dainininko Zac Efron išvaizdos. Jis sėkmingai sukūrė labiausiai atsitiktinius ir nesudėtingus barzdos stilius ir atrodo itin madingas ir lengvas. Pažvelkite į šiuos naujausius aktoriaus paspaudimus. Mes tikrai sužavėti!

Plona barzda-

Zac Efron plona barzda

Lengvesnė apdaila-

Lengvesnė apdaila

14. „Ranbir Kapoor“ barzdos stiliai:

Indijos superžvaigždė ir širdies smūgis Ranbir Kapoor pats eksperimentavo su sauja išvaizdų Bolivudo kino industrijoje. Jis yra žinomas dėl savo prancūziškai iškirptų ūsų su ožkos barzdos stiliumi ir išgalvota bei stora pilna barzda. Keista, kad jis prikalė visas savo išbandytas išvaizdas. Norite įkvėpimo? Čia mes einame su šiais nesenstančiais ir klasikiniais barzdos stiliais.

Prancūziškas ožys-

ranbir kapoor barzdos stilius

Plona barzda-

„Ranbir Kapoor“ pleistri barzda

Pilna barzda-

Bolivudo aktorių barzdos stiliai

15. „Tiger Shroff“ barzdos stiliai:

Bolivudo veiksmo ir šokių karalius Tigeris Shroffas galbūt per daug nesileido į šukuoseną ir ikonišką madingą išvaizdą; tačiau jo paprastas ir tiesus barzdos stilius jam tikrai tiko. Jei ieškote kažko labai paprasto, jo barzdos stilius tikrai gali būti išbandytas.

Juosta barzda-

tigro šroffo barzdos stilius

16. Abhishek Bachchan barzdos stiliai:

Abhishekas Bachchanas niekada nepalieka savo orios ir švarios, tvarkingos išvaizdos iš savo stiliaus pareiškimo. Jis sugeba mus dažnai sujaudinti vyriškais ir dailiais karštais Indijos avatarais. Mums gana dažnai patinka jaunesniojo Bachchano barzdos stilius, ir nesvarbu, kokie stiliai naujai atsirastų, tai niekada neišnyksta iš mūsų sąrašo.

Prancūziškos ir pilnos barzdos derinys-

barzdos stilius bolivudas

Rausvos-

abhishek bachchan barzdos stilius

17. Arjun Kapoor barzdos stiliai:

Arjunas Kaporas iš tikrųjų labai pasikeitė nuo to laiko, kai įstojo į Indijos kino industriją. Arjunui nepavyko žengti pirmyn nuo naujokų švarios ir paprastos išvaizdos bei barzdos stilių ir išbandyti drąsius teiginius bei madingą išvaizdą. Labai nedaugelis vyrų, išbandžiusių drąsų išvaizdą Indijos Bolivudo aktoriuose ir kino industrijoje, Arjunas tikrai yra vienas iš tų.

Lengvas apipjaustymas-

bolivudo aktorių barzdos stiliai

Apskritimo barzda-

arjun kapoor barzdos stiliai

18. Ranveer Singh barzdos stiliai:

Ranveeris Singhas niekada nepalieka, nesukeldamas savo išvaizdos ir mados jausmo riaumojimo. Galų gale, mes turime pagirti jo energiją – drąsią išvaizdą ir aprangą! Naujausi jo barzdos stiliai ir išvaizda kalba apie mados miestelį, ir mes taip pat esame čia, kad galėtume pažvelgti į juos. Kartu su naujais projektais Ranveeris visada stengiasi išbandyti kažką naujo savo barzdoje. Nepaisant to, mums patinka jo atmosfera ir tankus, storas barzdos stilius. Kuris yra tavo mėgstamiausias jo naujausioje išvaizdoje?

Ančių barzda-

Ranveeris Singhas

Rausvos-

Reivis Singhas Stubble

Rankenos ūsai su įbrėžimais-

ranveer singh barzdos stilius

19. Shahid Kapoor barzdos stiliai:

Shahidas Kaporas išbandė visas barzdos išvaizdas – nuo Kabiro Singho krūminių sunkių ir ilgų storų barzdų išvaizdos iki paprastų ražienų ir skutimosi. Kad ir koks būtų barzdos ilgis, Shahidas mūsų aktoriuose visada atrodo labai karštas ir stulbinantis. Mūsų mėgstamiausi trys jo barzdoti stiliai Bolivude yra čia. Patikrinkite šiuos.

Krūminga sunki barzda-

Krūminga sunki barzda

Sunkios ražienos-

Sunkios ražienos

Sunkus smakro dirželis-

shahid kapoor barzdos stiliai

20. Aamir Khan barzdos stiliai:

Visada yra vyrų, kurie su amžiumi ir toliau atrodo karšti ir jauni. Aamiras Khanas tikrai yra vienas iš jų. Aamiras išbandė juos visus – nuo ožkų iki storos tankios ir ilgos šukuosenos bei barzdos stiliaus, jis tikrai juos laimėjo. Mums patinka jo perėjimas visuose filmuose ir drąsus stiliaus jausmas bei eksperimentinis protas. Tikrai verta pagirti.

Mažasis ožys-

Mažasis ožys

Plona barzda-

Aamiro Khano pleiskanota barzda

Prancūziški ūsai su ožka ir plonu smakro dirželiu-

aamir khan barzdos stilius

Hobo stiliaus barzda-

Hobo stiliaus barzda

21. Hugh Jackmano barzdos stiliai:

Hugh Jackmanas yra nepamirštama garsenybė mūsų barzdos stilių sąraše. Jo talentinga ir eksperimentinė senovinė senovinė išvaizda visada džiugina mūsų akis. Nuo to laiko, kai Hugh Jackmanas išbandė pagrindinę populiarią ir žinomą išvaizdą, tokią kaip ožkos ir rausvos ražienos, iki drąsios karpytos barzdos išvaizdos, jis per visą savo kino karjerą jas išbandė ir be jokios abejonės atrodo itin stilingai.

Avienos kotletai-

hugh jackman barzdos stiliai

Ožkos-

Hugh Jackmanas Goatee

Šviesios ražienos-

Hugh Jackmano šviesios ražienos

22. Riteish Deshmukh barzdos stiliai:

Kita Bolivudo įžymybė, Riteish Deshmukh barzdos stilius, nors ir mažiau dėmesio skiria žiniasklaida, nusipelno plojimų. Galbūt jis niekada nebandė įvairiausių išvaizdų, tačiau jam pavyko įprasti įprastus ir įprastus stilius vientisai jaunatviškai ir be pastangų.

Juosta stora barzda-

Juosta stora barzda

Pilna ilga barzda-

Riteish deshmukh barzdos išvaizdą

23. Sidharth Malhotra barzdos stiliai:

Siddharthas Malhotra neabejotinai yra jaunimo ikona ir įkvėpimas keliems vyrams, ir jis nepalieka įspūdžio ir mums. Labiausiai paplitęs jo barzdos stilius ir ražienos yra labiausiai stebima išvaizda iki šiol jo karjeroje. Jie jam labiausiai tinka, ir jis visada sugeba atrodyti itin karštas ir gražus šiuose. Ką tu manai?

Juosta barzda-

sidharth malhotra barzdos išvaizda

Šviesios ražienos-

Sidharth Malhotra šviesios ražienos

24. Ayushmann Khurrana barzdos stiliai:

Ayushmanno Khurranos tvarkinga ožka, apipjaustytas smakro dirželis ir apipjaustyta išvaizda yra gana garsūs iš visų jo pasirodymų. Kaip ir Siddharthas Malhotra, Ayushmannas laikosi to, kas jam labiausiai tinka keliuose jo filmuose ir išvaizdoje. Jie jam atrodo stilingi ir klasikiniai.

Prailginta ožka-

Ayushmann Khurrana

Išvalyti apdailą-

ayushmann khurrana barzdos stilius

25. Vicky Kaushal barzdos stiliai:

Vicky ražiena yra labiausiai paplitusi ir kalbama tema B miesto kino pramonėje. Niekas nekalia ražienų Bolivude kaip Vicky. Jo žavi ir madinga išvaizda tikrai nusipelno dėmesio ir paminėjimo. Be ražienų, Vicky taip pat pasižymi lengvesne, plonesne ir apkarpyta barzda išvaizda ir stiliumi, ir kad ir ką jis stengtųsi, jis nepalieka mums jokio įspūdžio.

Rausvos-

barzdos stilių bolivudo aktoriai

Šviesiai apipjaustyta barzda-

vicky kaushal barzdos stilius

Įžymybės niekada nesužavės mūsų savo išskirtiniu ir gražiu barzdos stiliumi. Šie garsenybių barzdos stiliai visada įkvepia mus išbandyti kažką naujo, protingo ir šaunaus. Kieno barzdos stilius tau labiausiai patinka? Praneškite ir mums!