Barzdos ant sprando nėra naujas reiškinys. Tačiau jie iš tikrųjų yra gerai žinomi ir žinomi visame pasaulyje dėl savo unikalios ir išskirtinės išvaizdos. Smakro dirželio barzdos stiliai išgarsėjo po to, kai juos išbandė kelios įžymybės, o dabar jie yra tarp klasikinės ir nesenstančios išvaizdos. Mūsų geriausių ir naujausių madingų smakro dirželių barzdų sąrašas tikrai jus sužavės ir tikimės, kad jums jos patiks taip pat, kaip ir mums!

9 naujausi smakro diržo barzdos stiliai su vaizdais:

Pažvelkime į 9 populiariausius smakro diržo barzdos stilius, kuriuos galite išbandyti.

1. Klasikinė smakro diržo barzda:

Smakro diržo barzda

Tai vienas iš populiariausių vyrų smakro diržo barzdos pasirinkimų. Tai nepaprastai stilinga, pradedant nuo vienos plaukų linijos dalies iki kitos dalies, kertant smakrą. Papildomam efektui gali būti pasirenkami ūsai.

2. Barzdos ant sprando be ūsų:

smakro dirželio veido plaukai

Jei norite barzdos tik ant smakro, tuomet galite apsvarstyti aukščiau pateiktą stilių. Nėra ūsų, kuriuose yra tik sielos lopas, jungiantis smakrą. Tai lengva pasiekti šį stilių, taip pat lengva prižiūrėti.

3. Smakro juostos barzda su ožka:

smakro diržo barzdos stiliai

Ožkos su smakro diržo barzdos stiliais, kaip minėta aukščiau, vyrams labai patinka. Šis yra ypač švarus, su lygia barzdos juosta ant šonkaulių. Ožka yra stora ir dengia smakro apačią.

4. Smakro diržo barzdos pieštuko stilius:

plona smakro diržo barzda

Tai yra geras stilius, jei pasirinksite mažesnę ar lengvą barzdą. Šonkauliai yra labai ploni ir suteikia paprastą išvaizdą. Geriausia šios barzdos dalis yra tai, kad ji tinka visų tipų veidui.

5. Smakro diržo barzda su ūsais ir ožka:

Vyrų smakro diržo barzda

Labai tvarkinga išvaizda, aukščiau esanti smakro juostelės barzda gali priversti vyrus atrodyti rafinuotai ir stilingai. Nors norint įgyti šį stilių reikia pastangų, galite pasitelkti patyrusią kirpėją, kad ši išvaizda būtų teisinga. Nepaisant to, jūs galite pabandyti, jei galite ištraukti išvaizdą.

6. Storos smakro juostos barzda su prijungtais ūsais:

Jei esate barzdos mylėtojas, šis stilius jums tinka. Ši stora skruostikaulio barzda skirta vyrams, mėgstantiems nešioti barzdas, tačiau atrodyti stilingai. Norėdami gauti tokį stilių, šonkaulius reikia nusiskusti ir apipjaustyti.

7. Smakro dirželis su formos ūsais ir ožka:

stora skruostikaulio barzda

Tvarkingą išvaizdą galima pasiekti išlaikant savo barzdą, kaip nurodyta aukščiau. Dėl šios smakro barzdos vyrai atrodo profesionaliau ir idealiai tinka vyrams, dirbantiems verslo darbus.

8. Sustorėjusios barzdos ant atramos:

viso smakro diržo barzda

Ši stora skruostikaulio barzda skirta tiems, kurie turi storą ir netvarkingą barzdą. Nedidelėmis pastangomis šią nuostabią išvaizdą galima lengvai pasiekti. Naudojant šį barzdos stilių patariama reguliariai kirpti. Jūs turite pasirūpinti šiuo modeliu. Barzdai reikia tinkamo dėmesio, kad pataisytumėte savo stilių.

9. Barzdos ant sprando su pleistru:

žandikaulio diržo barzda

Net jei turite netolygumą, nesijaudinkite. Tai vienas iš smakro diržo barzdos stilių, kurį gali išbandyti vyrai su nepaklusnia barzda. Būtinai tepkite barzdos aliejų, kad barzda jaustųsi minkšta ir lengviau valdoma. Šis stilius yra geriausias pasirinkimas su muzika susijusiems jaunuoliams. Tai geriausia ir suaugusiems.

Veido formos yra svarbesnės norint priimti, kokio tipo barzda tinka mūsų veidui. Kai susipainiojate, kokio barzdos stiliaus pasirinkti, tikrai galite eksperimentuoti su aukščiau pateiktais dizainais ir apsisukti. Pasirinkite troškinį, kuris atitiktų jūsų veido tipą ir struktūrą.