Pagrindinė „Evanescence“ dainininkė Amy Lee, ko gero, yra viena melodingiausių dainininkių Amerikos muzikos industrijoje, ji sulaukė ir siaubingo, ir išties jaudinančio teatro. Žmonės taip pat mėgsta jos kvapą gniaužiančius pasirodymus tiesioginėse laidose ir muzikiniuose vaizdo įrašuose. Šis straipsnis tiks tiems, kurie norėjo pamatyti šią asmenybę be makiažo ir iš arčiau. Žemiau pateikiamos kelios geriausios Amy Lee nuotraukos be makiažo.

1. Siaubingas grožis:

Amy Lee be makiažo

Jos kontaktiniai lęšiai tikrai patraukia žmones. Atrodo, kad ta akių spalva dera su jos tikrai patraukliu veidu, kuris yra natūraliai gražus. Ši nuotrauka yra geriausia visų laikų Amy Lee be makiažo nuotraukų. Ji gali šokinėti ant scenos, net nesinaudodama jokiomis grožio priemonėmis.

2. Retai matomas iš arti:

Amy Lee be makiažo2

Tai iš arti žmonių mėgstamos Amy Lee nuotrauka. Ji gali atlikti darbą nesportuodama makiažo. Ji yra saldžiai atrodanti moteris ir gali lengvai sužavėti savo gerbėjus nesinaudodama jokiomis grožio priemonėmis.

3. Senas momentas:

Amy Lee be makiažo3

Tai sena nuostabios dainininkės Amy Lee nuotrauka, kuri atrodo tokia tikra. Tai tik atskleidžia jos natūralų grožį ir daro šią moterį daugiau nei personažas, kurį ji vaizduoja savo alterroko muzikos grupėje. Ši nuotrauka turėtų pakeisti žmonių, kurie tik ieško Amy Lee makiažo nuotraukų, požiūrį. Jie pradės ieškoti Amy Lee nesidarant nuotraukų.

4. Asmeninis interviu:

Amy Lee be makiažo4

Ši konkreti interviu nuotrauka tikrai parodo, kaip nuostabiai atrodys ši moteris, kai visiškai nusimaus makiažą. Ji atliks darbą, kad padarytų įspūdį savo gerbėjams, net kai nuplauna tą makiažą nuo veido.

5. Juokas įrašymo sesijų metu:

Amy Lee be makiažo5

Amy Lee iš esmės yra tikrai patraukli moteris. Šis paveikslėlis parodo, kokia ji gali būti patraukli, kai kalbama apie sportinį natūralų grožį. Ši moteris puikiai atrodo viskuo, ką dėvi, ir tai dėl natūraliai viliojančio veido grožio.

6. Kitas senas paveikslas:

Amy Lee be makiažo6

Anksčiau mes aptarėme seną Amy paveikslą. Na, tai dar vienas. Kaip ir kiti, tai taip pat parodo jos natūralų grožį. Amy savyje turi natūralios jėgos, kuri traukia žmones prie jos. Tai tikriausiai būtų buvusi viena geriausių ir tinkamiausių akimirkų Amy Lee parodyti savo natūralų grožį. Ši moteris gali atrodyti puikiai, net kai sportuoja savo natūraliai viliojančiu veidu.

7. Vaizdo įrašymo metu:

Amy Lee be makiažo7

Tai yra viena iš daugelio Amy Lee užkulisinių nuotraukų, kuriose matyti jos nuostabus natūraliai viliojantis veidas. Nuotrauka tikrai įrodo, kad moteriai tikrai nereikia makiažo, kad atrodytų viliojančiai. Viskas susiję su natūraliu grožiu, bent jau Amy.

8. Ryškus viliojantis veidas:

Amy Lee be makiažo8

Amy turi tikrai viliojantį veidą, kuris iš tikrųjų atspindi jos natūralų grožį. Ji nedvejodama parodo savo veidą, gulintį už viso to makiažo, kurį žmonės yra įpratę matyti.

9. Reta nuotrauka:

Amy Lee be makiažo9

Tai tikrai reta Amy Lee nuotrauka, kurios žmonės tikrai nežino. Ši vidinė Amy nuotrauka taip pat rodo jos natūralų veidą.

10. „Meeing“ gerbėjai:

Amy Lee be makiažo10

Ši nuotrauka rodo, kaip nuostabiai ši dainininkė gali atrodyti net nebandydama. Ji tikriausiai yra viena iš geriausių ir geriausiai atrodančių dainininkų, galinčių paveikti žmones savo grožiu ir balsu.

Šis straipsnis aiškiai parodo, kaip gražiai gali atrodyti ši dainininkė Amy Lee, net nesiimdama pagalbos dėl makiažo, kurį ji paprastai daro savo veiksmų metu. Ji gali tiesiog parodyti savo natūralų patrauklumą ir pakelti sceną. Šis straipsnis aiškiai parodo Amy Lee grožį be makiažo, kurį ji turėtų rodyti šiek tiek dažniau.