33 -ejų aktorė, gimusi Brukline kaip Anne Jacqueline Hathaway, buvo aktyvi 1999 m. Ir pelnė gerą reputaciją. Ji susituokė su Adomu Shulmanu 2012 metais ir su juo susilaukė vaiko. Ji yra stipri aktyvistė ir palaiko LGBT bendruomenę nuo pat pradžių.

1. Pakreipta galva:

anne hathaway be makiažo

Kai aksesuarai atkreipia dėmesį į jos kaklą, jos išvaizda net ir be makiažo paryškinama iki tobulumo. Atrodo, kad ji karštai žiūri į kažką, o pusė pozos atrodo natūraliau. Ji yra tokia pat egzotiška su lūpų dažais ir dirbtinėmis blakstienomis, kaip ir su jomis.

2. Žiemos kaukolės dangtelis:

Anne Hathaway be makiažo 2

Anne Hathaway be makiažo atrodo šioje nuotraukoje, panašiai kaip jos pasitikėjimas. Atrodo, kad jai nerūpi, kad jos nuotrauka yra fotografuojama, o kaukolės dangteliu apsaugoti nuo žiemos atrodo lengva. Jos lūpos atrodo rožinės, o veidas – ryto spindesio.

3. „Selfie“ šypsena:

anne-hathaway-be makiažo

Aštrus ir elegantiškas, šioje nuotraukoje matoma Anne Hathaway be makiažo. Asmenukė daroma ryte, sprendžiant iš jos dar patinusių akių, tikriausiai, kai ji ką tik pabudo. Štai kodėl ji gali saugiai patekti į šį nuotraukų sąrašą, dėl kurio ji nuostabi tokia, kokia yra.

4. Užkąsti:

Anne Hathaway be makiažo 4

Panašiai kaip ir visi kiti, Anne Hathaway neneša makiažo, kai eina išgerti kavos ir lašinių. Vykdydama tvarką, ji atrodo nustebusi fotoaparato, tačiau rami, kaip matyti iš jos išraiškos. Kad ir kaip ji atrodytų nepriekaištingai, jos plaukai apskritai suteikia pranašumą.

5. Su Eddie Redmayne:

Anne Hathaway be makiažo 5

Čia pavaizduota kartu su neseniai išaugusiu britų aktoriumi, Anne Hathaway atrodo nuostabiai ir šypsosi nuo užuolaidų, apvyniojusi ranką aplink artimą draugą. Tai Redmayne filmo sėkmės vakarėlyje ir ji vis dar buvo pakankamai pasitikinti, kad galėtų išeiti į sceną be makiažo užuominos.

6. Fotosesijai:

Anne Hathaway be makiažo 6

Kas žinojo, kad žurnalai norės paskelbti Anne Hathaway nuotraukas ir be makiažo? Bent jau tai byloja apie tai, kokia ji iš tikrųjų yra nepažeista. Pažvelkite į jos lūpas ir odą.

7. Saulės stiklo išvaizda:

Anne Hathaway be makiažo 7

Matant, kaip purpurinė skarelė derinama su kaukolės dangteliu, jos apranga atrodo taip pat madingai ir urbanistiškai, kaip ir jos išvaizda. Pastebėta tiesiais ilgais plaukais, ji nuo šalčio raudonais skruostais žiūri į fotoaparatą, todėl atrodo kaip niekad gražiai.

8. Žurnalo viršelis:

Anne Hathaway be makiažo 8

Žvilgtelėjus į kitas čia esančias nuotraukas, galima drąsiai teigti, kad nė viena veido bruožas čia nėra „Photoshop“, kad ji atrodytų idealiai viršelio puslapiui. Tai ne tik parodo jos pasitikėjimą, bet ir suteikia mums galimybę pažvelgti į jos odą be jokių netobulumo požymių.

9. „Pixie Cut“:

Anne Hathaway be makiažo 9

Anne Hathaway be makiažo gali būti daug, tačiau ši tikrai pavogia šou. Skirtingai nuo kitų, jos plaukai yra kirpimas iš pastarųjų metų, tačiau niekas nepasikeitė. Ji vis dar sugeba būti tokia pat nuostabi.

10. Šaldymas per muziką:

Anne Hathaway be makiažo 10

Stebėkite, kaip ji eina čia su įjungtomis ausinėmis ir nesirūpindama, nes jos veide skamba požiūris „man nerūpi“. Ji neturi makiažo, tačiau sugeba jus pradžiuginti tobulu spindesiu ir įkvepiančia nuotaika.

Ji pelnė prestižiškiausius apdovanojimus, įskaitant aukščiausią eilę „The Academy“. Ji taip pat daugeliui žinoma kaip viena gražiausių gyvų žmonių, kaip 2006 m..