1989 m. Pietų Afrikoje gimusi „Hazel Eyed“ modelis nuolat buvo įtraukta į naujienų bulvarinius laikraščius dėl savo modeliavimo veiklos, kurią pasirinko aukščiausios klasės agentūros. Ji modeliauja apatinio trikotažo prekės ženkle „Victoria’s Secret“ nuo 2008 m., O 2009 m. Buvo išrinkta kaip pagrindinis angelas. Šiuo metu ji yra ištekėjusi už pagrindinio „Maroon 5“ lyderio Adamo Levine’o, o pora laukiasi pirmagimio 2016 m. Behati puikiai kalba gimtoji afrikaansų kalba, nepaisant to, kad ji buvo mokoma anglų kalba.

1. Fotosesijai:

behati prinsloo be makiažo

Matant, kaip ji pozuoja fotoaparatams su juoda skrybėle, jos išvaizda yra ne ką prastesnė. Juodai dryžuotas marškinėliai ir kaklo gabalas tik suteikia žavesio.

2. Blondinė išvaizda:

Behati Prinsloo be makiažo 2

Behati Prinsloo be makiažo matosi čia, puikuojasi naujai surasta meile kirpčiukais ir blondine. Ji puikiai atrodo ir net turi pasitikėjimo savimi, kad gali išsisukti su nė trupučio akelės, nors kirpčiukai atkreipė į juos dėmesį.

3. Pasiruošimas rampai:

Behati Prinsloo be makiažo 3

Pažvelkite į Behati Prinsloo be makiažo, visa linksma ir besišypsanti spragtelėjimui, kai jos plaukai prisegti prie volelio. Paltą galima atpažinti kaip „Victoria’s Secret“, ir ji akivaizdžiai džiaugiasi šou ir savo išvaizda jame.

4. „Starbucks“ diena:

Behati Prinsloo be makiažo 4

Turint rankose tą žaliąją arbatą, galima drąsiai teigti, kad modelis rūpinasi savo mityba net būdama grandinėje, kuri garsėja derlinga kava. Behati Prinsloo spustelėjo šią asmenukę žinodama, kad ji yra tik tobulumas. Jokių tamsių apskritimų, akių maišelių, jos išvaizda tokia nepriekaištinga, kaip norėtume, kad būtų mūsų.

5. Delevingne’o žvilgsnis:

Behati Prinsloo be makiažo 5

Šis „Polaroid“, labiau panašus į kitą supermodelį Cara Delevingne, greičiausiai yra spustelėtas, kai buvo šalia šeimos. Jos išvaizda yra labai paprasta, panaši į kažką namuose, taip pat ir apranga. Jos plaukai atrodo puikiai, nors ir nėra šukuoti iki galo.

6. Kaklo gabalo dienoraščiai:

Behati Prinsloo be makiažo 6

Behati Prinsloo, turinti natūralią išvaizdą be makiažo, čia matoma labai prašmatniai ir urbanistiškai. Jos plaukai labiau linkę į bordo brunetę, kuri yra neįprasta nuo įprastos blondinės. Su rožiniu skruostu ir gražia šypsena ši nuotrauka iš karto gali užkariauti bet kurio žmogaus širdį.

7. Ironija:

Behati Prinsloo be makiažo 7

Nuotraukoje taip parašyta, nes „Behati“ čia matoma kosmetikos prekės ženklo „MAC“ renginyje be makiažo! Jos nosyje yra raudonos dėmės, o įprasta tradicinė pusiau šypsena suteikia mums visiems teigiamą nuotaiką.

8. Pasauliui:

Behati Prinsloo be makiažo 8

Kita klasika iš Behati Prinsloo išvaizdos knygos be makiažo, ji čia matoma su šviesiais atspalviais ant jos brunetų plaukų.

9. Žiemos laikas:

Behati Prinsloo be makiažo 9

Behati Prinsloo, neatsargiai dengianti savo blondines, kaukolės dangtelį atrodo kaip niekad stilingai. Jos suknelės spalvų derinimas nėra suderintas, tačiau tai suteikia papildomos naudos bendrajai išvaizdai.

10. Laimingas laikas:

Behati Prinsloo be makiažo 10

Laikas, kai jos makiažas bus padarytas mados šou, jau čia ir tai turbūt paskutinis kadras prieš tai. Dar kartą neturėdama lūpų dažų ar pieštuko, ji net nebandydama pakelia klasę aukštyn.

Nenuostabu, kad „Behati“ atrodo kaip visada pasitikinti savimi, net ir be makiažo. Bendrą tobulumą mums per sunku suderinti, net ir su daugybe makiažo?