Izraelis Amerikai padovanojo daug gražių modelių, tokių kaip Nina Brosh, Michaela Bercu, o dabar – „Bar Refaeli“. Ji yra viena iš labiausiai pripažintų veidų mados ir grožio pasaulyje. Ši televizijos laidų vedėja ir aktorė yra vienas garsiausių Holivudo veidų. Jai dabar 30 metų ir vis dar atrodo, kad ji sūpuoja 20 -metį. Akivaizdu, kad daugelis žmonių turi klaidingą supratimą apie jos grožį. Na, kai kurie žmonės kartais peržengia ribą sakydami, kad kokia ji yra dėl makiažo. Kol kas galima sakyti, kad jie atkreipia dėmesį į toliau pateiktas nuotraukas.

1. Tos akys:

bar refaeli be makiažo

Baras turi viliojančias akis, o jos natūralus grožis įtikins jus dar kartą pagalvoti, prieš tai kvestionuojant jos natūralų patrauklumą. Šioje nuotraukoje pavaizduotas jos veide slypintis grožis, kurį ji įgijo gimimo metu. Taigi, galima sakyti, kad šis paveikslėlis yra vienas iš geriausių „Bar Refeli“ be makiažo nuotraukų, kurias pamatysite.

2. Tikrasis veidas:

Baras „Refaeli“ be makiažo 2

Šio Izraelio modelio tikslas visada buvo atrodyti geriausiai. Jos natūraliai viliojantis veidas tikriausiai yra geriausias jos palydovas, ir ji gali išeiti į sceną nedėvėdama aukščiausios klasės tušo.

3. Tikėtinos dėmės:

Baras „Refaeli“ be makiažo 3

Dėmės. Jų gauna visi, o „Bar Refaeli“ šiuo atveju nėra išimtis. Net jos dieviškojo veido negalima sakyti nepriekaištingo. Kartais ji taip pat lūžta nuo skausmingų odos trūkumų. Tačiau jos vidinis patrauklumas vis tiek suteikia jai pasitikėjimo būti stipria ir pozuoti geriausiu įmanomu būdu.

4. Viliojanti asmenukė:

Baras „Refaeli“ be makiažo 4

Jei norite žiūrėti į barą „Refaeli“ be makiažo nuotraukų, tai tikriausiai yra vienas iš geriausių. Ši nuotrauka atskleidžia jos tikrąjį veidą ir parodo, kad ji nėra tik makiažas. Yra natūraliai graži jos veido pusė, kurios dauguma nekentėjų linkę ignoruoti.

5. Prieš grožio darbą:

Baras „Refaeli“ be makiažo 5

Šią asmenukę prieš darydama makiažą spustelėjo pati diva. Šioje asmenukių nuotraukoje ji bandė parodyti savo vidinį grožį, pavaizduotą per jos veidą.

6. Muzika linksmybėms:

Baras „Refaeli“ be makiažo 6

Ši versli moteris randa laiko iš savo itin užimto ​​grafiko pašėlusiai linksmintis, nes juk visi šie modeliai taip pat yra žmonės, o kartais muzika yra vienas geriausių psichikos gydytojų, padedančių atsikratyti nekenčiančių pareiškimų. Tai vienas geriausių visų laikų baro „Refaeli“ be makiažo nuotraukų.

7. Pagautas vaikščiojimas:

Baras „Refaeli“ be makiažo 7

Šioje nuotraukoje pavaizduoti šio super modelio vakariniai ritualai. Kaip ir dauguma moterų, ji taip pat mėgsta pasivaikščioti vakarais ir atsipūsti nuo savo užimto ​​gyvenimo.

8. Maišymas minioje:

Baras „Refaeli“ be makiažo 8

Šlovė kartais gali būti kraujasiurbis ir, matyt, barui „Refaeli“ tampa sunku įveikti priešakį ir judėti pirmyn. Štai kodėl kartais ji mėgsta pasinerti į normalaus žmogaus gyvenimą ir taip mėgautis savo gyvenimu. Vėlgi, grožio produktai jai nėra vaistas. Ji į juos kuo daugiau nekreipia dėmesio.

9. Blondinė išvaizda:

Baras „Refaeli“ be makiažo 9

Šviesūs Baro plaukai daro ją dar gražesnę. Jos plaukai tarsi papildo jos išvaizdą ir leidžia pozuoti be sportinio makiažo ant veido.

10. Pirkinių pipirai:

Baras „Refaeli“ be makiažo 10

Baras „Refaeli“ buvo pastebėtas apsiperkant vietinėje drabužių parduotuvėje. Kaip ir daugeliu atvejų, ji bandė įsimaišyti į normalių žmonių minią ir gyventi taip, kaip jie. Būtent šios akimirkos kartais leidžia jai gyventi tokį gyvenimą be didelių rūpesčių kūrėjų, tokių kaip paparacai.