Viena garsiausių JAV dainuojančių Kanados dainininkių ketina iškelti savo koją į pasaulį, kur bus energingai tiriamas jos natūralus grožis. Šiandienos tema yra Carly Rae Jepsen, ir mes diskutuosime apie keletą geriausių akimirkų, kai ši jauna Kanados dainininkė buvo pastebėta be jokio makiažo. Ši 30 metų ponia yra viena gražiausių ir mieliausių scenos atlikėjų ir atsisakė geriausių visų laikų pop kūrinių.

Carly Rae Jepsen be makiažo:

1. Žavinga šypsena:

Carly Rae Jepsen be makiažo

Carly turi tikrai gražią šypseną, o natūraliai viliojantis jos veidas be makiažo yra tobulas kompanionas. Šioje nuotraukoje ji atrodo gana patraukliai ir neatrodė, kad jos veidas be makiažo netrukdo jos populiarumui. Greičiau jos gerbėjai džiaugėsi matydami ją, kad ji nėra iš tų garsenybių, kurios nėra tik makiažas.

2. Originali išvaizda:

Carly Rae Jepsen be makiažo 2

Čia yra originali ir visiškai autentiška Carly išvaizda, kurioje ji atrodo taip gražiai. Ji kaip niekad sportuoja savo veido žavesį ir tikriausiai mažiausiai jaudinasi dėl to, kaip atrodo be makiažo. Štai kodėl tai yra viena geriausių nuotraukų be makiažo f Carly Rae Jepsen be makiažo.

3. Oro uoste:

Carly Rae Jepsen be makiažo 3

Carly Rae Jepsen buvo pastebėta oro uoste, dėvinti veidą be makiažo ir gana paprastą gyvenimą. Pasak žmonių, kurie ją pažįsta asmeniškai, Carly yra tikrai dosnus ir mylintis žmogus, turintis kuklią asmenybę ir jai patinka, kad viskas būtų kuo paprasčiau.

4. „Be makiažo“ snapas:

Carly Rae Jepsen be makiažo 4

Čia mes turime vieną geriausių visų laikų Carly Rae Jepsen be makiažo nuotraukų. Šioje nuotraukoje galime pamatyti jos visiškai natūralų viliojimą. Ji atrodo tokia tikra ir tokia graži tuo pačiu metu.

5. „Celeb“ patalpų nuotrauka:

Carly Rae Jepsen be makiažo 5

Ši patalpoje esanti Carly Ray Jepsen nuotrauka tikrai yra kažkas, ką žmonės turėtų pamatyti. Tai atskleidžia jos natūralų veidą ir tikriausiai ant veido nėra makiažo, išskyrus lūpų dažus lūpose. Šis jaunas talentas gali atrodyti gražiai, visai nesistengdamas.

6. Gatvių supimas:

Carly Rae Jepsen be makiažo 6

Buvo pastebėta, kad Carly sūpuoja gatves savo natūraliai viliojančiu veidu ir nepaprastai gražia šypsena. Šioje nuotraukoje ji atrodo tikrai gražiai ir tai turbūt yra viena iš geriausių akimirkų, kuri įkvėps žmones ieškoti daugiau be šios moters makiažo nuotraukų, o ne tik Carly Rae Jepsen makiažo nuotraukų.

7. Bts nuotrauka:

Carly Rae Jepsen be makiažo 7

Šis užkulisinis Carly Rae Jepsen paveikslas taip pat atskleidžia jos natūralų grožį. Fotografuojant ji nebuvo nusidažiusi. Ji atrodo visiškai tikra ir beveik tokia pati.

8. Tiesioginė transliacija:

Carly Rae Jepsen be makiažo 8

Tai viena iš tų daugybės akimirkų, kai Carly pradėjo gyventi be daug makiažo ant veido. Tai buvo vasarą ir gana ilgai koncertavus gyvai, ji įkaista ir atrodys blogai, jei makiažas bus sutrikdytas. Taigi, geriau elgtis natūraliai.

9. Gatvėse:

Carly Rae Jepsen be makiažo 9

Ši nuotrauka buvo spustelėta, kol Carly išėjo iš vietos su savo natūraliu grožiu. Ji atrodė gana viliojanti, o jos apranga atrodė koja kojon su jos prigimtimi.

10. Laimingo pirmadienio:

Carly Rae Jepsen be makiažo 10

Įprasto pirmadienio vakaro klube Carly buvo matyti besišypsanti širdimi. Kitą rytą ji turėjo eiti į studiją (šaltinių teigimu), bet atrodė, kad mesti atsipalaidavusi ir laiminga gyventi šia akimirka.

Moteriai tikrai nereikia makiažo, kad atrodytų viliojančiai. Ji gali atrodyti puikiai, nesportuodama jokio grožio stiprinimo produkto.

Aukščiau aptarti turbūt yra vieni geriausių visų laikų Carly Rae Jepsen be makiažo nuotraukų. Nuotraukos įrodo, kaip nuostabiai ši moteris gali atrodyti nesinaudodama grožio produktų pagalba.