Cheryl Ann Fernandez-Versini, taip pat žinoma kaip tiesiog Cheryl Cole, yra gana graži moteris. Ji turi gerą veidą ir puikų balsą. Žmonės, kurie ją mato, negali atsikratyti jos veido. Ji tokia patraukli. Ji yra profesionali dainininkė, šokėja, taip pat žinoma televizijos asmenybė. 32 metų moteris iš Jungtinės Karalystės puikiai atrodo net tada, kai nesidažo makiažo. Štai keletas tų laikų, kai Cheryl Cole buvo pastebėta be jokio makiažo ir atrodė visiškai nepriekaištingai.

Cheryl Cole be makiažo nuotraukų:

1. Paauglių simpatija:

Cheryl Cole be makiažo

Paaugliai įsimylėjo šią Cheryl nuotrauką. Tai taip pat paveikė vyresnius ir brandžius vyrus. Kodėl gi ne? Šioje nuotraukoje ji atrodo tokia velniškai fantastiška, kur jos saulės nubučiuotas veidas yra pakankamai tinkamas, kad patektų į kiekvieno grožio reklamos antraštes. Čia mes galime pamatyti ją be makiažo veido ir tai yra viena iš geriausių Cheryl Cole be makiažo nuotraukų.

2. Fotoaparato asmenukių paveikslėlis:

Cheryl Cole be makiažo 2

Cheryl nereikia jokių grožio prisilietimų, kad atrodytų viliojančiai. Ji gali tiesiog pademonstruoti savo natūralų veidą ir žmonės ją dievins tik taip.

3. Gatvėse:

Cheryl Cole be makiažo 3

Cheryl buvo pastebėta gatvėse, demonstruodama savo natūraliai viliojantį veidą be makiažo. Išgirdusi gražią aprangą ji atrodė puikiai, o suknelė tarsi papildė jos dovanotą veidą, kurio nereikia puošti jokiu grožio produktu.

4. Žavinga „Smooch Selfie“:

Cheryl Cole be makiažo 4

Šiais laikais merginos daro daug tokių nuotraukų. Bet jie niekur neateis netoli Cheryl. Ji žudo ją savo natūralia trauka. Atrodo, kad jos veido grožis slepia visus trūkumus, jei tokių buvo. Žodžiu, jos negalima lyginti su niekuo.

5. „Selfie“ lauke:

Cheryl Cole be makiažo 5

Šią Cheryl asmenukę ji padarė oro uoste. Ji, kaip dažniausiai, sportavo savo natūralų grožį ir sklandžiai bei lengvai sužavėjo visus savo grožiu. Tai turbūt viena geriausių Cheryl nuotraukų be jokio makiažo.

6. „The Face Face Selfie“:

Cheryl Cole be makiažo 6

Ši ypatinga Cheryl lovos asmenukė atskleidžia, kaip nuostabiai atrodo ši moteris. Ji sportuoja savo natūralų patrauklumą, skirtingai nei bet kas kitas, todėl atrodo taip nuostabiai be jokio makiažo. Galima sakyti, kad ši nuotrauka yra viena geriausių visų laikų Cheryl Cole be makiažo nuotraukų.

7. Prieš žmonėms ją pažįstant:

Cheryl Cole be makiažo 7

Ši jaunos Cheryl nuotrauka yra gana nuostabi. Tai datuojama laiku, kol žmonės nepažinojo jos kaip įžymybės. Čia galime pamatyti jos tikrąjį veidą ir visiškai natūralų grožį. Ši nuotrauka įkvėps daug moterų sportuoti be makiažo ir nustoti ieškoti Cheryl Cole makiažo nuotraukų ir ieškoti priešingų, tokių kaip čia aptarta.

8. Išraiškingas grožis:

Cheryl Cole be makiažo 8

Cheryl turi gražias akis, kurios yra tikrai išraiškingos. Jos akys tokios gražios, kad gali lengvai sužavėti bet ką. Dėl šios Cheryl nuotraukos ji atrodo gana atsipalaidavusi ir tiesiog graži.

9. Ji yra nepriekaištinga:

Cheryl Cole be makiažo 9

Trumpai tariant, galima sakyti, kad Cheryl yra dieviška. Jos oda nepriekaištinga. Ši nuotrauka pateisina faktą. Čia mes galime pamatyti visiškai natūralų Cheryl Cole veidą. Nuotrauka buvo padaryta, kol Cheryl linksmai vaikščiojo gatvėmis demonstruodama savo atsitiktinę išvaizdą.

10. Atostogų momentas:

Cheryl Cole be makiažo 10

Paveikslėlis buvo spustelėtas, kai Nicole su šeima išvyko į salą praleisti nemažai dienų, kad atsipalaiduotų ir pailsėtų nuo paparacų. Tačiau jos natūralus grožis kažkaip juos traukė.

Geriausias būdas parodyti save, kad pritrauktų žmones, yra demonstruoti jų natūralų grožį, o Cheryl tai visiškai supranta.

Šiame straipsnyje pateikiamos geriausios Cheryl Cole nuotraukos be makiažo, kurios yra visiškai revoliucingos. Čia pateiktos nuotraukos yra vienos geriausių, atsižvelgiant į gerbėjų populiarumą. Jie įrodo, kad ši britė be makiažo gali atrodyti nuostabiai.