Dhanush yra Pietų Indijos aktorius ir garsus dainininkas. Jo melodingas kūrinys sulaukė gerų atsiliepimų iš žmonių visoje šalyje ir žmonėms tai vis dar patinka. Vienas geriausių šių laikų aktorių Dhanush taip pat yra dirbęs Bolivude ir galima sakyti, kad yra viena iš tų nedaugelio įžymybių, kurios daro savo ženklą jaunam amžiui. Jis turi tamsią odos spalvą, tačiau vis tiek atrodo gana dailiai ir, pasak kai kurių moterų, yra saldainis. Šiame straipsnyje aptarsime kai kurias geriausias Dhanush nuotraukas, kurios buvo spustelėtos jam nesidažant, bet atrodė stulbinančiai gražiai.

1. Tikras gražus veidas:

Dhanush be makiažo 1

Čia galime pamatyti natūralų Dhanush veidą, kuris parodo, koks nuostabus jis atrodo užkulisiuose. Jis gali tiesiog sužavėti žmones net nesportuodamas jokio makiažo.

2. Su draugais:

Dhanush be makiažo 2

Dahnush buvo nustebintas su savo Pietų Indijos filmo bičiuliais, kur jis atrodė visiškai natūralus. Jo veide nebuvo makiažo ir jis atrodė visai vyriškas. Tikrai galima pasakyti vieną dalyką – žmones jis traukia dėl jo darbo, o ne dėl veido grožio.

3. Ventiliatoriaus paveikslėlis:

Dhanush be makiažo 3

Tai viena geriausių Dhanush nuotraukų be jokio makiažo. Amy Jackson, „Dhanush“ gerbėja, žavėjosi jo pasitikėjimu sportuodamas be makiažo ir norėjo su juo nusifotografuoti. Dhanush taip pat paprašė Amy nusifilmuoti be jokio makiažo, nes jis atrodo akinantis, netaikydamas jokių grožio produktų.

4. Su Bolivudo draugu:

Dhanush be makiažo 4

Dhanush ir Sonam padarė nuotrauką kartu, ir tai pasirodė tikrai sėkminga. Šis Dhanush ir Sonam paveikslas taip pat yra gana sėkmingas. Čia matome natūraliai patrauklų Dhanush veidą, net kai jis nesidažo.

5. Baltos spalvos:

Dhanush be makiažo 5

Dhanush buvo pastebėtas tamilų kino festivalyje, kur jis demonstravo savo natūralų patrauklumą kartu su padoriais baltais marškiniais. Tuo metu jis atrodė labai padorus ir sveikas.

Žiūrėti daugiau: Zayn Malik be makiažo

6. Filme:

Dhanush be makiažo 6

Tai akimirka iš populiaraus filmo, kuriame Dhanush padarė puikų darbą. Šis konkretus vis dar rodo tikrąjį gražų Dhanush veidą. Šiame sporte jis nesiima makiažo ir vis dar atrodo gana patraukliai. Jo kostiumai sunkiai su juo neflirtuoja.

7. Vestuvių paveikslėlis:

Dhanush be makiažo 7

Ši nuotrauka datuojama tuo laikotarpiu, kai Dhanush susituokė su Rajinikanth dukra. Nuotraukoje jis atrodo paprastas ir demonstruoja nuostabų natūralų veidą kartu su milijono dolerių šypsena.

Žiūrėti daugiau: „Mohanlal“ be makiažo

8. Su draugais:

Dhanush be makiažo 8

Pastebėta, kad Dhanush puikiai leidžia laiką su Shruthi Hassan. Šioje nuotraukoje jis atrodė nuostabiai, kaip ir kolegė aktorė, taip pat demonstravo visiškai natūralų veidą. Šis jaunas aktorius gali išlikti populiarus tarp žmonių, tiesiog parodydamas savo natūralų veidą.

9. Renginyje:

Dhanush be makiažo 9

Dhanush pažėrė šį išties ražienų žvilgsnį į įvykį, kuriame jis buvo pagrindinis svečias. Jis atrodė gana natūraliai ir, be savo populiarumo, neatsiliko nuo atsitiktinio drabužių jausmo.

Žiūrėti daugiau: Amitabh Bachchan be makiažo

10. Tikrasis herojus:

Dhanush be makiažo 10

Dhanush yra tikras herojus gyvenime dėl savo gerų darbų. Jis yra geras žmogus ir turi pribloškiančią asmenybę, kurią galima atskleisti iš jo veido. Ši nuotrauka kalba pati už save ir galima sakyti, kad ji yra viena iš geriausių „Dhanush“ be makiažo nuotraukų.

Šiame straipsnyje pateikiamos geriausios nuotraukos, susijusios su garsaus telugų aktoriaus Dhanush versija be makiažo. Jis atrodo beveik nuostabiai, nesportuodamas be makiažo veido, ir vis tiek gali padaryti įspūdį žmonėms, kai nusimauna tušą. Jis žino apie savo natūralų patrauklumą, todėl dažniausiai, būdamas ne ekrane, sportuoja dėl savo natūralaus grožio.