Britų aktorė Emily Blunt taip pat turi amerikiečių kilmę. Emily Olivia Leah Blunt yra visas jos vardas ir ji išgarsėjo Holivude, dalyvaudama vienuose geriausiai sukurtų filmų. Jos natūralus grožis, jei gana dažnai atsiskleidžia filmuose, ir, žinoma, nedirbanti ji sportuoja be makiažo. Dėl savo nuostabių aktorinių sugebėjimų ji buvo paskelbta geriausia naujoke, kai pradėjo savo aktorės karjerą su „The Royal Family“. Aptarkime keletą geriausių šios moters nuotraukų, kuriose ji demonstruoja visiškai natūralų veidą.

Graži Emily Blunt be makiažo su vaizdais:

1. Oro uoste:

Emily Blunt be makiažo 1

Jei ieškote Emily Blunt nuotraukų be makiažo, tai galima sakyti, kad tai yra viena geriausių. Ši Emily ir jos vyro nuotrauka buvo spustelėta oro uoste, kur pasirodė, kad anglų aktorė ant veido nenešioja jokio grožio produkto.

2. Mergina su akiniais:

Emily Blunt be makiažo 2

Atrodo, kad šioje nuotraukoje Emily atrodo visiškai be makiažo. Ji nesidažo makiažo ant veido ir sportuoja visiškai natūraliu veidu, net jei žinojo, kad yra fotografuojama.

3. Dieviškasis grožis:

Emily Blunt be makiažo 3

Čia galime pamatyti dievišką ir nepakartojamą anglų aktorės Emily Blunt veido grožį. Šioje nuotraukoje ji atrodo tokia nuostabi. Galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių ir puikiai parodo natūralų šios moters grožį.

4. Ji yra unikali:

Emily Blunt be makiažo 4

Emily Blunt yra paskutinė jos rūšis. Ji yra pasitikinti savimi moteris, kuri neturi nieko slėpti ir gali lengvai parodyti savo pliką veidą, nes yra įsitikinusi savo natūraliu grožiu.

5. Viliojanti pora:

Emily Blunt be makiažo 5

Jei ieškote Emily Blunt be makiažo, tai yra viena iš geriausių, kokią kada nors turėsite. Čia galite pamatyti puikų šios moters grožį. Jos veido patrauklumas yra visiškai unikalus. Tai atrodo dar geriau, kai derinate tai su jos veido tekstūra.

6. Interviu be makiažo:

Emily Blunt be makiažo 6

Emily Blunt kartą pasirodė interviu, kuriame ji atrodė visiškai be makiažo, bet ant veido nebuvo makiažo. Ji kaip įprasta gyveno savo atsitiktinį gyvenimo būdą ir tikrai atskleidė savo vidinį patrauklumą.

7. Grožio patikrinimas:

Emily Blunt be makiažo 7

Ši anglų aktorės nuotrauka buvo spustelėta, kai ji sportavo be makiažo veido. Atrodė, kad jos apranga jai tiko ir todėl tai yra viena iš geriausių Emily Blunt be makiažo nuotraukų. Galima lengvai įsimylėti šios moters natūralų grožį, tik vieną kartą pažvelgus į ją.

8. Automobilio paveikslėlis:

Emily Blunt be makiažo 8

Emily buvo nustebinta be makiažo, kol ji su vyru atvyko į renginį. Ji atrodė labai paprasta, bet labai patraukli. Tai viena iš geriausių Emily Blunt be makiažo nuotraukų, kokias kada nors padarysite.

9. Natūralus veidas:

Emily Blunt be makiažo 9

Tai kadras iš vieno iš tikrai sėkmingų Emily filmų. Šioje scenoje ji pasirodė visiškai be makiažo, nes jai teko vaidinti kareivio vaidmenį. Ši moteris gali atrodyti tikrai nuostabiai, kai tik sportuoja savo natūralų veidą, o ne makiažą.

10. Tos akys:

Emily Blunt be makiažo 10

Emily turi gražias akis ir jos natūralaus žavesio tikrai negalima palyginti su niekuo. Ji tikriausiai yra viena iš geriausiai atrodančių moterų, kuriai nereikia makiažo, kad atrodytų viliojančiai. Ji gali tiesiog sportuoti savo viliojančiu veidu ir atrodyti patraukliai, kaip tai daro šioje nuotraukoje.

Šiame straipsnyje jums pateikiamas natūralus Emily Blunt grožis. Negalima tiesiog atrodyti taip viliojančiai kaip Emily, nesidarant makiažo. Tačiau ši moteris gali būti apdovanota natūraliai viliojančiu veidu, o jos natūralaus grožio negalima pakankamai pabrėžti vien šiais grožio produktais.

Emily Blunt tikriausiai yra viena iš nedaugelio Holivudo kino verslo aktorių, kuri atrodo tokia nuostabiai be veido makiažo.