Emily Jean „Emma Stone“ yra populiari amerikiečių kilmės aktorė. Ji taip pat yra viena gražiausių, kada nors žengiančių koją šioje pramonėje. O grožiu čia turime omenyje jos natūralų grožį. Ji yra viena iš labiausiai apmokamų pasaulio aktorių, o daugiausia dėl savo ekstremalių vaidybos įgūdžių ir intensyvios išvaizdos bei visiškai natūralaus žavingo veido patrauklumo. Ši moteris gali tiesiog sukrėsti bet kokį jos vaidinamą personažą .. Atrodo, kad daug kam kyla abejonių dėl natūralaus Emos grožio. Pakalbėkime apie kai kurias šios garsios aktorės makiažo akimirkas.

1. Blondinė gražuolė:

Emma Stone be makiažo 1

Emma Stone turi natūraliai šviesius plaukus ir galima sakyti, kad ji yra viena geriausiai atrodančių blondinių Holivude. Ji turi tam tikrų trūkumų savo odoje, kaip ir visi žmonės. Tačiau iš tikrųjų graži ji yra ta, kad ji tiki savimi ir nesigėdija ar nebijo parodyti savo veido taip, kaip yra. Ji jos nepagražina jokiu makiažu.

2. Mergina su specifikacijomis:

Emma Stone be makiažo2

Antra, vienas yra šios jaunos aktorės tinkamumas akiniams. Dėvėdama akinius ji atrodo tikrai patraukliai, kaip ir dauguma moterų. Tačiau vienas dalykas, dėl kurio ji unikali, yra jos natūralus grožis. Ji gali lengvai sportuoti savo natūralų grožį kartu su akiniais ir atrodyti dieviškai.

3. Išvykimas iš jogos pamokos:

Emma Stone be makiažo 3

Ema Stone buvo pastebėta išeidama iš jogos užsiėmimų. Ji sportavo savo visiškai natūraliu veidu ir tikrai paprasta išvaizda.

4. Paprasta ir stilinga:

Emma Stone be makiažo 4

Emma šiuo metu yra viena garsiausių Holivudo aktorių. Nepaisant to, kad ji yra tokia gerai žinoma, jai patinka viskas būti paprasta ir tikra, taip pat ir dėl savo veido. Kai nešaudo, ji kiek įmanoma vengia makiažo ir jai padeda natūralus veidas.

5. Filmas:

Emma Stone be makiažo 5

Ši nenuobodi Emos išvaizda rodo jos visiškai autentišką veidą. Šiai scenai ji neneša makiažo ir vis dar atrodo gana patraukliai. Po visų gražių jos nešiojamų akinių nuotraukų galima tvirtai pasakyti, kad ši moteris puikiai atrodo su akiniais.

6. Mėgaukitės pasivaikščiojimu:

Emma Stone be makiažo 6

Tai tikrai geras Emos paveikslas, stilingai einantis gatvėmis. Paveikslėlis buvo spustelėtas, kol Ema vaikščiojo Niujorko gatvėmis. Tą dieną ji atrodė tikrai gražiai be jokio makiažo ir atrodė, kad jai labai patinka pasivaikščiojimas.

7. Su Andrew:

Emma Stone be makiažo 7

Ema buvo pastebėta su savo vaikinu Andrew Garfieldu. Atrodė, kad ji su savo draugu juokėsi sveikai ir visai nesijaudino dėl to, kad jos veide nėra makiažo.

8. Vaikščiojimas ir gėrimas:

Emma Stone be makiažo8

Čia mes turime dar vieną nuostabią Emos nuotrauką su savo draugu. Eidama gatvėmis susikibusi už rankų ji gėrė sveiką kokteilį. Paparacai nepalieka šių žmonių ramybėje. Bet atrodė gana atsipalaidavęs dėl tokio spaudos požiūrio.

9. Grubus makiažas:

Emma Stone be makiažo 9

Tai reta Emos nuotrauka iš vieno iš jos filmų. Skaitytojai gali pamatyti tikrąjį jos veido vaizdą. Jos veide nėra jokių makiažo ženklų, tačiau ji atrodė gana fantastiškai.

10. Nerūpestingas žvilgsnis:

Emma Stone be makiažo 10

Atrodo, kad ši ypatinga nerūpestinga išvaizda tinka Emai. Ji turi gražų veidą, o moterys, turinčios vienodą veido grožį, turėtų atrodyti taip. Bet kadangi Emma yra unikali, todėl ši išvaizda yra tik jai.

Emma Stone yra tikrai unikali ir jos natūralaus grožio negalima lyginti su niekuo ir niekuo. Jos veido žavesys gali būti vertinamas kaip unikalus.