Popmuzikos atlikėja Miley Cyrus išgarsėjo savo vaizduodama Miley Stewart „Disney“ televizijos seriale „Hannah Montana“. Parodos sėkmės dėka ji įgijo paauglių stabo statusą ir ateityje žadėjo perspektyvią muzikinę karjerą. Miley Cyrus buvo pakeliui į didesnius pasiekimus, todėl tėvai ją tiksliai pavadino Destiny Hope Cyrus. Gimusi legendinio šalies dainininko Billy Ray Cyruso vardu, Miley kūdikystėje dėl savo nuolatinės šypsenos buvo praminta „Smiley“. Vėliau jis buvo sutrumpintas iki „Miley“ – vardas, tinkantis jos garsiajam „Disney“ personažui.

2009 m. Miley virsta suaugusiųjų įvaizdžiu, kai ji tęsė aktorės ir muzikos karjerą. Ilgais rudais plaukais, mėlynomis akimis ir žavinga išvaizda Miley turėjo užkariauti pasaulį. Sulaukusi 18 metų ji jau turėjo septynis „Billboard“ hitų dešimtukus, o jos singlas „Wrecking Ball“ pasiekė 1 -ą vietą. Jei dainos pavadinimas vis dėlto neišnyks, Miley Cyrus pastaruoju metu atrodo virtusi nuolauža. Jos naujas įvaizdis nuo 2012 m. Buvo kalbama apie miestą ir atrodo, kad ji yra naujienose dėl visų neteisingų priežasčių. Tačiau to, ko negalime iš jos atimti, yra tai, kad Miley vis dar yra žavinga ir dar labiau be makiažo, atimta įvairiausių jos įvaizdžių.

10 nematytų Miley Cyrus nuotraukų be makiažo:

Turime pažvelgti į 9 geriausias „miley cyrus“ nuotraukas be makiažo.

1. Miley Cyrus be makiažo:

miley cyrus be makiažo 1

Jaunos žvaigždės, tokios kaip Miley Cyrus, gali laisvai ir drąsiai išeiti be makiažo, nes jos ne tik atrodo nuostabiai, bet ir atrodo savo amžiaus.

2. Gana be makiažo:

Miley Cyrus be makiažo 2

Miley Cyrus yra gražus vaizdas be makiažo. Net spuogas ant kaktos nieko nedaro, kad sumenkintų jos išvaizdą. Jos šviežiai išvaizdai padeda tai, kad ji dar jauna ir nereikalauja šepetėlių magijos, kad išsaugotų savo grožį.

3. Šypsenėlė Miley:

Miley Cyrus be makiažo 3

Miley Cyrus atsitiktinai apsirengusi ir atrodanti natūraliai vietinėje „Rite Aid“ parduotuvėje Los Andžele. Hannah Montana žvaigždė, pirkdama veido valiklį ir odos kremą, palieka savo makiažą, bet nepamiršta šypsotis.

4. Mergina šalia durų:

Miley Cyrus be makiažo 4

Miley Cyrus su rožiniu dirželiu ir pilkomis prakaito kelnėmis, atėmus bet kokį makiažą, atrodo kaip jūsų miela ir žavi mergina. Ji turi paprastą nekaltumą, kuris spindi maloniais jos bruožais.

5. Puikus vaizdas:

Miley Cyrus be makiažo 5

Jaunesnė Miley Cyrus atrodo puikiai be jokio makiažo, nes ji leidžiasi su juodais šortais su pilkais megztiniais ir rudais batais. Kartu su ja yra jos šuo Lila, vienas iš daugelio šunų, kuriuos turi Miley Cyrus, būdama karšta šunų mylėtoja.

6. Nusivylusi Miley:

Miley Cyrus be makiažo 6

Miley Cyrus matė, kaip čia išlipa iš savo automobilio ir eina į studiją. Atrodo, kad ji ką tik atsikėlė iš miego ir neturėjo laiko susišukuoti plaukų ar pridėti šiek tiek lūpų dažų. Tačiau net ir turėdama tokią iškraipytą išvaizdą, ji vis tiek atrodo gražiai.

7. „Pixie Me“:

Miley Cyrus be makiažo 7

Naujasis Miley Cyrus įvaizdis pavertė jos mielą, gražią išvaizdą į paauglišką berniukišką išvaizdą, o ilgi rudi plaukai buvo iškeisti į šviesų, į kirpimą panašų kirpimą. Ji vis dar sukrečia šį stilių, kaip ir savo pasirodymus, net ir be kosmetinių maivymų.

8. Saulės maudynės:

Miley Cyrus be makiažo 8

Atostogaudama su seserimi Bahamuose, Miley Cyrus išryškina savo nuostabius bruožus. Ji prideda raudonos nagų spalvos, kad papuoštų paplūdimio drabužius, todėl ji atrodo berniukiškai moteriška.

9. Tai būsiu aš:

Miley Cyrus be makiažo 9

Jei būtų balsuojama, kuri jauna žvaigždė be makiažo atrodo geriausiai, tai turėtų būti Miley. Jai nereikia blizgesio ir žavesio, kad ji atrodytų kaip glamūrinė lėlė.

10. Hannah Montana:

Miley Cyrus be makiažo 10

Ilgi rudi Miley Cyrus plaukai ir nepriekaištinga veido spalva labai prisideda prie jos žavios išvaizdos. Ji iš prigimties apdovanota grožiu, kurio geriausiai nepaliktų nereikalingas makiažas.