Aktorė Suhasini Rajaram Naidu yra Indijos kino aktorė, populiariai žinoma Sneha, nes nuo pat pradžių tai buvo jos sceninis vardas. Ji vaidina Pietų Indijos kino industrijoje ir buvo gerai atpažįstama po to, kai jos pasirodymas yra tamilų filmas „Unnai Ninaithu“, už kurį ji taip pat gavo „Filmfare“ kaip geriausia pagalbinio vaidmens atlikėja. Ji atrodo kaip tipiška Pietų Indijos gražuolė ir turi kvapą gniaužiančią šypseną.

Žavingos Sneha be makiažo nuotraukos:

Peržiūrėkite šį straipsnį ir surinkite gražią Pietų Indijos aktorę Sneha be makiažo nuotraukų, kurios jus nuliūdins.

1. Įvykio metu spustelėta nuotrauka:

Šiame paveikslėlyje žemiau yra aktorė. Ji dėvi baltą viršutinę dalį su pilkais atspaudais ir įkišo ją į kviečių spalvos kelnes. Ji privertė savo kasdienius drabužius atrodyti madingai, dešinėje rankoje pridėdama atsitiktinių spalvingų apyrankių ir paėmusi oranžinę apviją, kurią surišo prie balto rankinės. Atrodo, kad jos kojos yra padengtos raudonais Kolhapuri batais. Ji papūtė plaukus per vidurį ir paliko juos atvirus iš dviejų pusių, o jos šypsenos pakanka veido makiažui.

Geriausios Sneha nuotraukos be makiažo

2. „Sneha Simple In White Kurti“:

Ši nuotrauka buvo spustelėta, kai Sneha buvo baltos medvilnės kūrinyje, kuris atrodo labai indiškai, nes jei piešiniai ant jo; kartu su tamsiai mėlynais džinsais. Ji neturi makiažo ant veido, bet vis tiek atrodo kaip Kolivudo gražuolė. Ji savo plaukais padarė laisvą bandelę, kurią matome iš šono, ir įdėjo mažus auskarus, spindinčius sidabru su gelsvu smeigtuku.

Geriausios Sneha nuotraukos be makiažo 2

3. Namuose:

Sneha didžiąją laiko dalį praleidžia namuose, kai neturi šaudymo. čia ji puikuojasi savo natūraliu judesiu be jokio makiažo ant veido. Sneha yra labai graži balta suknele ir laisvais plaukais.

Geriausios Sneha nuotraukos be makiažo 3

4. Motinos žvilgsnis:

Ši nuotrauka buvo spustelėta fotografavimo metu, todėl aktorė atrodo labai elegantiška ir labai motiniška net ir be makiažo. Ji yra pilkos medvilnės saree su juodu kraštu, kuris taip pat yra atspausdintas jūros žalia ir kaštonine spalva. Jos plaukai buvo perpjauti iš vidurio, o gale sudaryta į bandelę. Ji turi pora auksinių apyrankių dešinėje rankoje ir laikrodį kairėje.

Geriausios Sneha nuotraukos be makiažo 4

5. Atsitiktinai:

Atrodo, kad šis fotografavimas yra iš Snehos reklamos, kur ji yra be makiažo. Ji vilki atsitiktinius marškinėlius, o kairėje rankoje laikrodis, dešinėje-apyrankė. Jos plaukai laikomi atviri ir ji išreiškia taip, tarsi labai susijaudinusi kalbėtų telefonu.

Geriausios Sneha nuotraukos be makiažo 5

6. Spalvinguose marškiniuose:

Ji vilki languotus marškinius, kurie yra skirtingų spalvų, rožinės, mėlynos, geltonos ir oranžinės spalvos. Ji laikė plaukus atvira ir leido jiems nukristi žemyn kairiuoju petimi. Ji atrodo gražiai su lengva šypsena ir be makiažo.

Geriausios Sneha nuotraukos be makiažo 6

7. Sneha ir jos kvapą gniaužianti šypsena:

Kai aktorės yra be makiažo, jos gražios yra tik natūralus grožis ir šypsena. Vasaros dieną su akiniais nuo saulės, dangaus mėlynumo viršutinėje dalyje, padengtoje baltais oficialiais marškinėliais, viskas, ko Snehai reikia, yra jos šypsena, kad žmonės užgniaužtų kvapą!

Geriausios Sneha nuotraukos be makiažo 7

8. Mielas žvilgsnis:

Aktorė Sneha savo atsitiktine geltona-oranžine viršutine dalimi ir šiek tiek susipainiojusiais garbanotais plaukais vėl užfiksuota kvapą gniaužiančia šypsena!

Geriausios Sneha nuotraukos be makiažo 8

9. Sneha su vyru Prasanna:

Vilkėdama šviesiai žalią salvarą su rausvais kraštais, Sneha su vyru Prasanna mielai šypsosi fotoaparate. Ji turi grandinę aplink kaklą, taip pat porą auskarų. Jos stori ir ilgi plaukai laikomi atviri.

Geriausios Sneha nuotraukos be makiažo 9

10. Sneha su vyru ir Rajnikanth:

Ši nuotrauka padaryta, kai superžvaigždė Rajnikanth padovanojo ką tik susituokusiai porai Sneha ir Prasanna įrėmintą Svamio Raghavendros paveikslą, kuriam jie garbina. Sneha yra laisvalaikio su juoda ir balta dryžuota viršutine dalimi ir juodais džinsais. Plaukų plaukai stumiami atgal, kai ji linksmai šypsosi dėl superžvaigždžių gesto.

Geriausios Sneha nuotraukos be makiažo 10