Sonakshi Sinha yra aktoriaus ir politiko Shatrughan Sinha ir jos motinos Poonam Sinha dukra. Ji debiutavo Bolivude priešais Salmaną Khaną filme „Dabangg“, kuris buvo didžiausias metų hitas 2010 m. Ji sulaukė didelio visuomenės įvertinimo ir „Filmfare“ apdovanojimo už geriausią moters debiutą. Ji turi labai nekaltą veidą ir atrodo labai gražiai net ir be makiažo.

Gražios Sonakshi Sinha nuotraukos be makiažo:

Čia mes pateikiame sąrašą nematytų Bolivudo nepriekaištingos aktorės Sonakshi Sinha nuotraukų be makiažo, kurios jus įkvepia.

1. Įspūdingos akys:

sonakshi sinha be makiažo

Aukščiau esančiame paveikslėlyje Sonakshi atrodo be galo žavingai su makiažu. Ji tiesiog vilki paprastus baltus oficialius marškinius, o plaukai laikomi atviri ir krinta iš dešinės pusės. Aktorė turi paprastą sidabrinį nosies žiedą ir šypseną, kurios pakanka, kad ji atrodytų taip gerai.

2. Paspaudimai:

Sonakshi Sinha be makiažo 2

Tai savarankiškai spustelėtas Sonakshi Sinha paveikslėlis be makiažo. Ji sėdi automobilyje ir matome, kad per ją buvo prisisegtas saugos diržas. Ji yra atsitiktiniai balti marškinėliai ir laikė plaukus atvirus. Bandydama gražiai pozuoti prie fotoaparato, ji žiūri į šoną ir spragteli.

3. Nekaltas žvilgsnis:

Sonakshi Sinha be makiažo 3

Tai aktorė įkėlė į „Twitter“. Viskas, ką galime pamatyti, yra jos gražus veidas be makiažo ir stori banguoti plaukai, kol ji spragteli. Greičiausiai ji dėvi atsitiktinį juodą viršūnę.

4. Ryto pasirinkimas:

Sonakshi Sinha be makiažo 4

Tai dar vienas „selfie“, kurį įkėlė Sonakshi Sinha. Ji dėvi baltą viršutinę rankovę ir šiek tiek sulenkė galvą bei laiko kumštį ant smakro. Jos plaukai krenta ant kairiojo peties ir tomis žavingomis akimis ji spusteli save. Mes, kaip publika, galime pamatyti, kokia ji graži net ir be makiažo.

5. „Sonakshi in Black“:

Sonakshi Sinha be makiažo 5

Prieš prisijungdamas prie Bolivudo, Sonakshi buvo šiek tiek sveikas, kaip matome paveikslėlyje žemiau. Ponia yra apsirengusi juodai ir turi kaklo aksesuarą, kurio apvalūs karoliukai yra juodi, o sidabrinis nosies žiedas, kurį ji dažnai mato. Ant peties ji nešioja rankinę, juodą, ant jos yra baltų dėmių. Jos plaukai yra papūsti per vidurį ir laikomi atviri. Tokia išvaizda ji viliojanti net ir be makiažo.

6. Nekaltybė jos veide:

Sonakshi Sinha be makiažo 6

Sonakshi Sinha paveldi savo gražios motinos veidą ir turi labai gražią šypseną. Aukščiau esančiame paveikslėlyje matome, kad ponia yra be makiažo ir atrodo vienodai graži ir žavi.

7. Stilinga sinha:

Sonakshi Sinha be makiažo 7

Paveiksle aktorė atrodo itin stilingai, ypač dėl sulenktų plaukų, kuriuos padėdama ar blizgančią plaukų juostą šiek tiek padalijo iš priekio, o likusią dalį – gale. Ji vilki violetinės spalvos suknelę su violetiniu kraštu. Ant kaklo ji turi gražias sidabrines ir oksiduotas grandines bei madingus akinius nuo saulės. Čia ji labai graži ir viliojanti net ir be makiažo.

8. Vaikščiojimas atsitiktine tvarka:

Sonakshi Sinha be makiažo 8

Aukščiau esančioje nuotraukoje matyti, kad aktorė mėgsta likti paprasta be makiažo. Ji vilki pilkus ir mėlynus džinsus su rožinės ir baltos spalvos languotais marškinėliais, sukištais ir iškraipytais netvarkingai; kad ji atrodytų keistai. Ji nešioja atspausdintą krepšį ir nešioja ilgą grandinę.

9. Saldus žvilgsnis:

Sonakshi Sinha be makiažo 9

Sonakshi saldžiai žvilgčioja į fotoaparatą ir matome, kad ji dėvi ploną rausvą viršūnę, o viduje – juodą. Ji ištiesino plaukus ir laikė juos atvirus. Ji priaugino ranką prie sunkių juodų apyrankių ir ant veido nesidažo makiažo.

10. Oro uoste:

Sonakshi Sinha be makiažo 10

Sonakshi spustelėjo oro uoste aukščiau esančiame paveikslėlyje. Ji vilki baltus marškinius su rankovėmis, sulenktomis iki rankos, ir pora juodų kelnių. Ji vaikšto protingai, rankos yra kišenėse. Ant pečių ji nešioja juodą krepšį ir ant marškinių užsimauna juodus akinius nuo saulės.