Mohanlal, gimęs kaip Mohanlal Viswanathan Nair, yra vienas geriausių Indijos aktorių, gerai žinomas visame pasaulyje dėl savo pagirtino darbo malajalių filmuose. Rašytojas yra labai vertinamas dėl savo natūralios vaidybos ir universalumo. Mohanlalas savo kino karjerą pradėjo 1978 metais, vaidindamas psichikos negalią turinčio tarno vaidmenį filme „Thiranottam“. Tai buvo sunkus Mohanlalo gyvenimas, dėl kurio Mohanlal iš sunkios karjeros pakilo į aukščiausią vietą Malajalamo kino industrijoje. Jo sėkmės istorija yra neprilygstama ir įkvėpė daugybę jaunesnių aktorinių entuziastų. Mohanlal taip pat didžiuojasi Padma Shri premijos gavėju už indėlį į Indijos kiną.

Mohanlalas visada rado vietą savo auditorijos širdyje ir savo ekrane, ir už jo ribų. Šiame straipsnyje pateikiami 10 geriausių Mohanlal vaizdų be makiažo.

10 nematytų Mohanlal be makiažo nuotraukų:

Turime pažvelgti į mohanlalą be makiažo nuotraukų.

1. Atsitiktinis vaizdas:

Mohanlal be makiažo 1

Tai vienas labai atsitiktinis, tačiau mįslingas Mohanlal paveikslas be makiažo. Aktorius matomas vilkintis geltonus taškuotus marškinėlius ir atrodo be jokių pastangų.

2. Piktas jaunas vyras:

mohanlal be makiažo2

Mohanlalas pavergė savo gerbėjų širdį savo didesniais nei gyvenimo personažais malajalių filmuose. Jis būtent tai daro su šiuo piktu jaunuolio žvilgsniu, kuris jį parodo be jokių makiažo pėdsakų.

3. Malajos salos kino industrijos Donas:

mohanlal be makiažo3

Mohanlal yra malajalių kino industrijos aktorius numeris vienas ir ši jo nuotrauka be jokio makiažo mums tiksliai pasako, kodėl jis nusipelno šios vietos. Aktorius atrodo ikoniškai vilkintis baltą kostiumą ir juodus atspalvius.

4. Tikrasis herojus:

mohanlal be makiažo4

Tai tikras ir šokiruojantis Mohanlal paveikslas, kuris yra ne tik be makiažo, bet ir aktorius drąsiai atskleidė savo pliką įvaizdį. Tai, ką matote jo filmuose, nėra perukas, tačiau būtent plaukų tvirtinimo techniką naudojo ir daugelis kitų žinomų aktorių, tokių kaip Jayaram, Prithviraj, Jayasurya ir Kunchacko Boban.

5. Šaunus vaikinas:

mohanlal be makiažo5

Mohanlal buvo vertinamas tiek dėl natūralių vaidybos įgūdžių, tiek dėl natūralios išvaizdos. Aktoriui ne visada reikia dėvėti makiažą, kad gerai atrodytų; jo žavesį galima lengvai pamatyti ir ne ekrane. Tai balti marškinėliai su baltais marškinėliais, tai yra viena iš klasikinių „Mohanlal“ nuotraukų be makiažo, kuri jį tinkamai vainikavo jaunimo piktograma.

6. Plikas žvilgsnis:

mohanlal be makiažo6

Mohanlal yra vienintelė malajalių superžvaigždė, savo filmuose pavaizdavusi įvairių plaukų stilių. Ar tikėjote, kad tie stiliai buvo sukurti iš tikrų plaukų? Na, magija yra brangi plaukų tvirtinimo technika, kuri išoriškai atrodo labiau kaip tikri plaukai. Šioje Mohanlal nuotraukoje be makiažo aktorius pirmą kartą viešai atskleidė savo pliką išvaizdą. Su peruku arba be jo, mes jį mylime už neįtikėtiną darbą ir vaidybą!

7. Tikroji malajalių žvaigždė:

mohanlal be makiažo7

Tai besišypsanti Mohanlal nuotrauka be makiažo pėdsakų, padaryta sostinėje Delyje, kur aktorius atvyko reklamuoti savo naujojo filmo „Akasha gopuram“. Šiame filme aktorius bus matomas dalijantis ekrano erdve su niekuo kitu, tik su Jackie Chanu. Mohanlal yra vienas geriausių aktorių, du kartus gavęs Nacionalinius apdovanojimus per visą savo filmavimo karjerą. Nykščiai iki šios širdį tirpinančios šypsenos ir šiek tiek barzdoto žvilgsnio.

8. Neprilygstamas duetas:

mohanlal be makiažo8

Tai be makiažo „Mohanlal“ nuotrauka su garsiąja superžvaigžde Mammootty. Aktoriai matomi besijuokiantys juokingai ir ekrane nėra jokių varžovų pėdsakų.

9. Tikroji malajalių žvaigždė:

mohanlal-be makiažo9

Tai labai tikra Mohanlal nuotrauka be jokio makiažo, kur matomas aktorius demonstruojantis mįslingą šypseną. Pamatę jį, galite lengvai pasakyti, kad žvaigždė visada bus žvaigždė.

10. Šeimos portretas:

mohanlal be makiažo10

Kitas „Mohanlal“ be makiažo nuotraukų, kur aktorius matomas besišypsantis su savo DIDŽIA šeima!

Tai buvo geriausios „Mohanlal“ be makiažo nuotraukos, kurios tik papildo jo charizmatišką stilių ir asmenybę.