Priya Anand yra vienas iš įprastų kasdienių Pietų Indijos filmų, daugiausia maitinančių „Telegu“ ir „Tamil“ kino teatrus, veidų. Nuo vaikystės Anandas žvelgė į kino industriją, tačiau akivaizdu, kad ją viliojo ne aktorinė, o techninė dalis. Skraidydama į užsienį baigti paskutinio išsilavinimo, ji grįžta į Čenajų, Pietų Indiją, dalyvauti modeliavime, per kurį ji galiausiai padarė didelę pertrauką į filmus. Ekrane visada yra gražus pojūtis, iš tikrųjų tai yra laikas be makiažo, kai galime iš tikrųjų įvertinti, ar aktorius iš tikrųjų yra visa tai ir dar daugiau.

Gražios Priya Anand nuotraukos be makiažo:

1. Amžinoji Diva:

priya anand be makiažo

Ši gražiai oranžine palaidine pasipuošusi diva atrodė gana gražiai, nes pasirinko minimalistinę išvaizdą. Jai galėjo pritrūkti profesionalios savo išvaizdos ekrane, tačiau maža linijinė linija niekada niekam nepakenkė. Kai ji pozavo, jos paraudę rausvi skruostai dar labiau išryškino jos bruožus.

2. Tobula šypsena:

priya ir be makiažo 2

Šiltas saulės bučinys spindėjo jos veide, kai ši graži aktorė plačiai šypsojosi nuo skruosto iki skruosto. Jos veidas neturėjo jokio makiažo, išskyrus šiek tiek spalvos lūpose, kad pabrėžtų jos bruožus. Jos odos nepriekaištingumas buvo akivaizdus lygios tekstūros, dėl kurios ji atrodė tikrai gražiai.

3. Atsitiktinis:

priya ir be makiažo 3

Pasirinkusi tingų priežastinį dienos įvaizdį, Anand suporavo savo mėtų ir jūros mėlynos spalvos baką su kasdieniu mėlynu džinsiniu džinsiu. Ji nuėjo atrodydama be makiažo, bet jos plaukai, švelniai krintantys per petį, buvo stilingi ir ištobulinti, nes pozavo juokdamiesi.

4. Visos šypsenos 1:

Priya Anand be makiažo 4

Visada minimalistė Priya Anand šioje nuotraukoje turėjo nežymų akių kontūro kontūrą, pabrėžiančią jos putojančius bruožus, nes švelnios spalvos atspalvis riedėjo besišypsančiomis lūpomis. Tradiciškai apsirengusi ekstravagantišku kostiumu, ji pasipuošė aukso spalvos oda.

5. Visos šypsenos 2:

priya ir be makiažo 5

Čia mes turime dar vieną besišypsantį nuolat burbuliuojančio Anando paveikslą. Kai ji saldžiai šypsojosi dėl fotoaparato, ji sportavo tikra spalva be makiažo, tačiau dėl ryškių bruožų ji atrodė gražiai, su makiažu ar be jo.

6. „Quizzical Look“:

priya ir be makiažo 6

Sodrios spalvos oda, spindinti spindesiu ir natūralia aura, Priya Anand savo baltu oficialiu kostiumu atrodė gana viliojanti net ir be makiažo ant veido. Jos odos skaistumas buvo akivaizdus iškart, nes jos švelni šypsena privertė ją išsiskirti iš minios. Skaldydama ir šukuodama plaukus į vidurinę dalį, ji paliko juos natūralius, kaip ir veidas.

7. Id paleidimo įvykis:

priya ir be makiažo 7

Tai yra vienas iš renginių, kuriame dalyvavo Priya Anand, kur ji nusprendė apsirengti gražiu pliušiniu rožiniu tradiciniu kostiumu, kuris tiko ir atitiko jos spindinčius bruožus. Jos plaukai buvo švelniai suformuoti, nes skaidri ir be dėmių oda spindėjo ryškiai. Smagiai ir linksmai praleisdama laiką ji atrodė savaip, grožis ir malonė buvo vieningi.

8. Pozavimas:

Priya Anand be makiažo 8

Vėl matome Priya dar viename priežastiniame susitikime, sportuojančiame prie atsitiktinės merginos. Tačiau atrodyti verta ne jos laukinių raštų marškinėliai ar mėlynas džinsinis džinsas, o gražus nepriekaištingas veidas. Švelniai rožinė ledo spalva pabrėžė jos lūpas, nes jos oda be makiažo blizgėjo nuostabiai.

9. Šūvis iš balkono:

priya ir be makiažo 9

Paimta iš vieno iš jos filmuotų kadrų, čia matome gražuolę, atsiremiančią į balkono turėklą, atrodančią ramiai ir susikaupusią. Iš nuotraukos galime suprasti, kad ji pati neturi makiažo.

10. „Selfie“ žaidimo nugalėtojas:

priya ir be makiažo 10

Aiškiai valdanti asmenukių žaidimą, paskutinė gražuolės nuotrauka apima ją savo angeliškoje auroje, kuri puošia puikią baltą suknelę, sulenktus plaukus ir suformuotus iš abiejų pusių. Turėdama minimalų būtino atspalvio kiekį, ji gerai nuvalo makiažą.