Saifas Ali Khanas yra garsus Indijos kino aktorius, tapęs prodiuseriu. Aktoriaus karjerą jis pradėjo 1992 metais Yash Chopra tiesioginiame filme „Parampara“. Po to aktorius vaidino keliuose filmuose, tačiau pirmą kartą sėkmės ir šlovės jis pajuto 2001 m. Filme „Dil Chahta Hai“. Saifo Ali Khano karjera buvo kalneliai ir per visą filmavimo karjerą jis gavo 6 „Filmfare“ apdovanojimus, Nacionalinį kino apdovanojimą ir net „Padma Shri“ apdovanojimą. čia pateikiame jums geriausią Saifo Ali Khano be makiažo nuotraukų, dėl kurių jo gerbėjai dar labiau jį sujaudins.

Saifas Ali Khanas be makiažo:

1. Šaunus vaikinas:

Saifas Ali Khanas be makiažo

Saifas Ali Khanas yra vienas iš nedaugelio Bolivudo aktorių, apdovanotų natūralia išvaizda. Be geros išvaizdos, jis taip pat turi puikų stiliaus pojūtį, kaip matyti šioje Saif Ali Khan be makiažo nuotraukoje, kur aktorius buvo nufotografuotas su oranžiniais šortais ir baltais marškiniais.

2. Saifeena pastebėta kartu be makiažo:

saif ali khan be makiažo2

Ši Kareena Kapoor ir Saif Ali Khan nuotrauka be makiažo buvo padaryta iškart po jų vestuvių, kai jie vyko į Saifo protėvių namus. Duetas kartu atrodė pritrenkiančiai, pakako, kad paparacai ateitų ir kartu juos nufotografuotų. Jaunavedžius taip pat lydėjo draugai ir šeimos.

3. Atsipalaidavę po atostogų:

saif ali khan be makiažo3

Saif Ali Khan kartu su Kareena Kapoor buvo nufotografuota po to, kai pora grįžo į Mumbajų po atostogų Paryžiuje. Tikimasi, kad metų pabaigoje jie susies vestuvių žinias. Šiame Saifo Ali Khano makiažo įvaizdyje jis yra atsitiktinai apsirengęs marškinėliais ir marškinėliais ir dėvi mėlyną dangtelį. Atrodė, kad pora tikrai gerai praleido laiką.

4. Nėra jokio našumo ekrane:

saif ali khan be makiažo4

Saifas Ali Khanas drąsiai pareiškė, kad taps natūralus dėl savo vaidmens filme „Bullet Raja“. Aktorius pasiūlė natūraliai įdegti kaimo gangsterio vaidmeniui. Norėdama įgauti natūralų įdegį, Saifas kiekvieną dieną po pietų sėdėdavo lauke. Filmas ne itin gerai pasirodė kasose, tačiau mums patiko natūrali Saifo Ali Khano išvaizda.

5. Barzdotas žvilgsnis:

Saifas Ali Khanas be makiažo

Saifas Ali Khanas nusileido švariai nusiskuto ir pasirinko šią barzdotą išvaizdą. Aktorius atrodo gražesnis net ir šiek tiek pabalusiai barzdai. Jis yra vienas iš tų nedaugelio aktorių, kurie su kiekvienais metais tampa vis populiaresni tarp moterų gerbėjų.

6. Ilgos spynos:

saif ali khan be makiažo6

Saifas Ali Khanas buvo kritikuojamas dėl savo personažų pasirinkimo keliuose paskutiniuose leidiniuose. Aktorius surengė spaudos konferenciją ir pasirodė be makiažo. Jis buvo cituojamas sakydamas, kad vėl bandys kurti prasmingus filmus, tokius kaip „Hum Tum“ ir „Parineeta“. Išryškėjo jo natūrali išvaizda, ir mums patinka jo ilgi plaukai, tiesiai virš pečių.

7. Karščiausia Bolivudo pora:

saif ali khan be makiažo7

Saifas ir Kareena puikiai papildo vienas kitą. Čia Saifas Ali Khanas be makiažo buvo pastebėtas su Kareena Kapoor kažkokiame reklaminiame renginyje. Jų tarpusavio chemija yra akivaizdi, kaip ir užsidegusi, kaip ir ankstyvose piršlybų dienomis. Mes visiškai dieviname Saifo akinius, dėl kurių jis atrodo be pastangų kietas.

8. Pamiršti prisiminimai:

saif ali khan be makiažo8

Tai Saifo Ali Khano nuotrauka be makiažo, padaryta su buvusia žmona Amrita Singh. Ankstyvosiomis dienomis aktorius turėjo mielo ir romantiško vaikino įvaizdį. Saifo santuoka su Amrita truko 13 metų, o aktorius dabar laimingai vedęs Bolivudo aktorę Kareena Kapoor.

9. Gerai atrodantys broliai ir seserys:

saf ali khan be makiažo9

Saifas Ali Khanas ir jo sesuo Soha Ali Khan paveldėjo gerą išvaizdą iš savo tėvų Sharmila Tagore ir vėlyvojo Mansooro Ali Khano Pataudi. Būdamas karališkosios šeimos brolis-sesuo gali išsiskirti savo nuotraukomis be makiažo. Šioje nuotraukoje Saifas yra apsirengęs mėlyna spalva, kad galėtų nužudyti!

10. Šauni pora:

Saif ali Khan be makiažo10

Saifas ir Kareena neabejotinai atrodo pernelyg gerai kartu. Pora buvo pastebėta kartu atostogaujanti Goa. Saifas Ali Khanas be makiažo atrodė be jokių pastangų kietas, vilkėdamas juodus marškinėlius ir pilkus takelius. Su Kareena Kapoor be jokio makiažo, atrodančio gražiai, jo rankoje, mes neturime daug pasakyti apie šią nuotrauką.

Tai buvo geriausias Saifo Ali Khano viešas pasirodymas be jokio makiažo. Su gera išvaizda kaip jis, kam rūpi makiažas?