Marian Rivera yra gerai žinoma ispanų filipiniečių aktorė, žinoma dėl savo vaidmenų komerciniuose filmuose. Ji taip pat yra labai apmokama manekenė, kuri savo natūraliu grožiu užkariavo pasaulį. Ji yra žinoma dėl nepriekaištingos odos, kuri visada spindi, dėl griežto odos priežiūros režimo Marian turi labai sveiką veido spalvą ir jai nereikia jokių kosmetinių korekcijų. Ji niekada nesinaudoja galimybe nulupti daugybę makiažo sluoksnių ir parodyti pasauliui, kokia ji yra iš tikrųjų. Marianas yra palaimintas nuostabiais veido bruožais ir net tonais, pieno balta oda. Ši gražuolė yra daugelio širdies plakimas ir yra viena iš labiausiai sekamų aktorių socialiniuose tinkluose. Šiame straipsnyje pagrindinis dėmesys skiriamas Marian Rivera be makiažo asmenukėms, kurios priverčia įsimylėti šią mergaitę.

1. Maratono laikas:

Marian Rivera nuotraukos be makiažo 1

Šioje rožinėje aprangoje Marian buvo pastebėta atrodanti gražiai kaip kasa. Net ir baigusi 5k bėgimą, ji atrodė tokia gaivi, o tai daugumai merginų yra užpakalinis žygdarbis. Ji nepraranda savo firminės šypsenos, kuri gali pavergti visą pasaulį. Marianas tikriausiai yra pasaulio lažybų ieškantis sportininkas.

2. Pozavimas su partneriu:

Marian Rivera nuotraukos be makiažo 2

Marian atrodo nepaprastai laiminga savo partnerio kompanijoje. Ji neturi makiažo pėdsakų ir, atrodo, mėgaujasi visu dėmesiu ir meile. Jos oda neturi dėmių, dėmių ar net tamsių apskritimų. Ji yra nuostabi moteris, kuri žino, kaip elgtis kuo rūpestingiau.

3. Duobėti skruostai:

Marian Rivera nuotraukos be makiažo 3

Ši filipiniečių aktorė čia matoma pozuojanti šiam gaiviai gražiam kadrui. Ji turėjo perlamutrinius baltus dantis, duobėtus skruostus ir varnos raukšles. Daugumai mirtingųjų, tokių kaip mes, beveik neįmanoma išlaikyti tokios nuosekliai geros išvaizdos nuotraukose. Supaprastintas paprastumas, tai tau Marianas!

4. Asmenukė su kūdikiu:

Marian Rivera nuotraukos be makiažo 4

Atrodo, kad Marian yra išdidi ir laiminga mama šioje nuotraukoje, kur ji buvo pastebėta pozuojanti su miegančiu kūdikiu. Ji atrodė gana stulbinančiai pagal savo amžių ir nepaprastai graži. Ji neturėjo makiažo ant veido, bet apakinta elegancijos ir malonės. Ji yra mūsų mėgstamiausia „Yummy Mommy“ versija.

5. Jos vaidmuo:

Marian Rivera be makiažo 5

Marianas yra labai gerai žinoma televizijos įtaka, kuri iš tikrųjų daro daugybę labai sėkmingų laidų ir, kaip matote iš šios nuotraukos, Marian nenaudoja makiažo ir ekrane. Šioje nuotraukoje galite pastebėti, kad Marianas visiškai nesidažo. Ji sugeba atrodyti pritrenkiančiai.

6. Plikas veidas Grožis:

Marian Rivera be makiažo 6

Marian yra griežta minimalistė, kuri nenaudoja makiažo jokiu pernelyg įmantriu momentu. Minimalus makiažas daugiausia apima tik tušą ir šiek tiek skaistalų, kad ši nuostabi panele atrodytų gerai. Šis senas Mariano paveikslas atskleidžia jos gaivią ir švelnią odą, kurią pagražina jos nekalta šypsena.

7. Tiesiog pozavimas:

Marian Rivera be makiažo 7

Marian dalyvavo daugybėje apdovanojimų ceremonijų ir mados šou, kur buvo reikalaujama puikuotis tuo, ką turi, ir ji daro tai labai gerai, nereikalaudama daug makiažo. Čia matoma Marian, pozuojanti paveikslui ir pasirinkusi veido kompaktą bei tušą.

8. Marianetoms:

Marian Rivera be makiažo 8

Buvo žinoma, kad Marianas nešiojasi tik būtiniausius makiažo reikmenis, ir tai gana akivaizdu iš šiame paveikslėlyje parodyto fakto. Jos pasekėjai ir gerbėjai vadinami Marianetomis. Nėra jokių abejonių, kodėl ši žvaigždė turi tokį didžiulį sekėjų skaičių. Ji gimė valdyti pasaulį.

9. Milijono dolerių šypsena:

Marian Rivera be makiažo 9

Šioje nuotraukoje matyti, kaip Marian džiaugiasi ja su viena geriausių šypsenų pramonėje ir galbūt su viena geriausių šypsenų pasaulyje. Ši šypsena yra viskas, ko jai reikia, kad iš tikrųjų būtų gera. Šioje nuotraukoje parodyta, kaip Marianas pasirinko labai minimalų makiažą, kad atrodytų taip gražiai.

10. Rapunzel realiame gyvenime:

Marian Rivera nuotraukos be makiažo 10

Kaip matote iš šios nuotraukos, Marian yra atsidavusi natūraliam grožiui ir nekenčia makiažo, todėl ji yra idealus pavyzdys milijonams moterų visame pasaulyje. Jos ilgos, juodos kasos verčia susimąstyti, ar ji yra Rapunzel realiame gyvenime. Tokia lygi marmurinė oda tikrai yra Dievo palaima.

11. Atviras šūvis:

Marian Rivera be makiažo 11

Šioje nuotraukoje matyti, kaip Marianas mėgaujasi diena, ir tai yra viena geriausių nuotraukų, padarytų atvirai iš Marian be makiažo. Ji vilkėjo paprastą, kasdienišką aprangą, kurią pakėlė žaviu veidu. Jos oda yra tokia lygi ir švari, kad atspindi blykstės šviesą.

12. Akcijos naktis:

Marian Rivera be makiažo 12

Marian žino, kur nubrėžti ribas, kai kalbama apie makiažą, ir nenaudoja jos kasdien net ekrane ir per savo mados šou, taip pat parodydama, kad ji yra rimta įtaka dėl makiažo. Ji pastebėta savo gražiu veidu ir paprastu plaukų stiliumi.

13. Data naktis:

Marian Rivera be makiažo 13

Marian Rivera be makiažo iš tikrųjų yra labai pagrįstas veiksnys, paskatinęs daugelį moterų visame pasaulyje atidžiai sekti jos pėdomis ir priimti geresnę gyvenimo be makiažo priemonę. Šis paveikslas atskleidžia mums natūralų Mariano grožį, kuris atrodo kaip gyva skulptūra.

Marian Rivera padarė labai stiprią įtaką kitoms įžymybėms ir jos gerbėjams visame pasaulyje. Šios ponios sėkmės paslaptis iš tikrųjų yra sveikas gyvenimo būdas, daug vandens ir labai efektyvi bei sveika mityba. Ji kilusi iš vietos, kur žmonės yra palaiminti šilkiniais lygiais plaukais ir nepriekaištinga oda. Ji gali be jokių pastangų nupiešti bet kokią išvaizdą – tiek namuose, tiek ant raudonojo kilimo. Marian neabejotinai suteikia mums sunkių grožio tikslų su savo natūraliu, neapdorotu grožiu. Tikimės, kad jums patiko šios nuostabios Marian Rivera be makiažo asmenukės.