Lakshmi Rai yra žinoma Pietų Indijos aktorė, vaidinusi savo teisingoje „Telegu“, tamilų, malajalių ir kanados filmų dalyje, galiausiai išgarsėjusi kaip vienas populiariausių pietų kino veidų. Lakshmi Rai, kuri neseniai pakeitė savo vardą į Rai Lakshmi 2014 m., Pradėjo savo naujo modelio karjerą, vaidindama daugelyje reklamų, tokių kaip „Bru“ kava ir „Fair and Lovely“.

Ji yra žinoma dėl savo nepriekaištingos, pieno baltos odos ir dažnai pastebima be makiažo. Tačiau šiandienos straipsnyje mes ištirsime šią įžymybę, kur nustatysime, ar jos gera išvaizda pagrįsta tik profesionaliais studijos menininkais, ar ji iš tikrųjų yra gimusi gražuolė. Peržiūrėkite keletą geriausių Lakshmi Rai nuotraukų be makiažo.

Populiariausios „Lakshmi Rai“ nuotraukos be makiažo:

1. Po treniruotės išvaizda:

Lakšmi Rai be makiažo 1

Ši nuotrauka, kurioje Lakshmi Rai prakaituoja savo takeliuose ir viršuje, tikrai padarys karštą orą. Ji akivaizdžiai turi nepriekaištingą odą, o plokščius pilvo raumenis – intensyvių treniruočių rezultatas. Ji sportavo aptemptą ponį su pora ausų. Atrodo, kad yra pasirengusi rampa, o ne sporto salėje!

2. Desi-Bhabhi išvaizda:

Lakshmi Rai be makiažo 2

Šis vaizdas daugeliui gali būti šokiruojantis, atsižvelgiant į Lakshmi šlovę šiuolaikinėje aprangoje. Šioje saree ji atrodo paprasta ir elegantiška. Stiklo apyrankės su tvarkinga pynė ir apvaliu bindhi gali priversti jus įsimylėti šį grožį.

3. Kolegijos merginos išvaizda:

Lakshmi Rai be makiažo 3

Įsivaizduokite, jei turite tokią gražią klasiokę kaip ji! Visų akys būtų nukreiptos į šį grožį, o ne į lentą. Čia pastebėtas „Lakshmi rai“, dėvintis paprastus marškinėlius su leopardiniu skara. Ji nenešioja auskarų ar makiažo ir yra puikus natūralaus grožio pavyzdys.

4. Veidrodinė asmenukė:

Lakshmi Rai be makiažo 4

Mums patinka ši graži Rai Lakshmi asmenukė, kurioje nėra makiažo, išskyrus jos nuostabiai nuspalvintas šukuosenas. Ji vilki paprastą blizgučių aprangą ir grandinėlę. Šiai gražuolei tikrai nereikia papildomo makiažo, o vienintelis jos nešiojamas aksesuaras yra patraukli šypsena. Mes visiškai įsimylėję šį grožį!

5. Kailinė meilė:

Lakshmi Rai be makiažo 5

Atidarius jai sąrašą be jokių makiažo nuotraukų, pirmasis sąraše privers jus ištirpti, kai Raai Lakshmi pozuoja su kojelėmis, laikydamasis už savo brangaus šuns, kuris taip pat pozuoja paveiksle kartu su ja, aišku ir švelnus

6. Kaitrus šlapias vaizdas:

Lakshmi Rai be makiažo 6

Nėra jokių abejonių, kad Raai Lakšmi yra gimusi gražuolė. Šioje nuotraukoje Lakshmi spindi spinduliuojančiu ir šiltai spindinčiu be makiažo veidu, akivaizdžiai parodančiu, kaip jos grožis negali būti išreikštas makiažu ir profesionaliais plaukais.

7. Sportinio žvilgsnio sukimas:

Lakšmi Rai be makiažo 7

Pasirengusi CCL, „Celebrity Cricket League“, Raai vilkėjo mėlynos ir neoninės žalios spalvos marškinėlius, nes pasirinko makiažą. Jos plaukai, esantys natūralioje būsenoje, nukrito ant pečių, kai ji jaudinosi, o švarus veidas blizgėjo dienos šviesoje.

8. „Denim-on-Denim“ žvilgsnis:

Lakshmi Rai be makiažo 8

Paprasta Raai Lakšmi nuotrauka parodė mums, kaip ji gali be jokių problemų nusivilkti mėlynus marškinius. Atrodydama ryški ir blizgi kaip naujas centas, šis modelis tapo aktore plačiai šypsojosi nuo vieno skruosto prie kito, kaip visada atrodė gražiai.

9. Žavinga naminių gyvūnėlių meilužio išvaizda:

Lakshmi Rai be makiažo 9

Visada yra laiko mažam naminių gyvūnėlių selfiui. Įsimylėjusi savo dvi mielas drauges, Lakshmi Rai atrodė be jokių makiažo pėdsakų ir vis dėlto atrodė puikiai. Du šunys, taip pat pozuojantys su ja šioje nuotraukoje, suklaidino mus, kas yra mielesnis už kitą.

10. Kaip karšta kaip kava:

Lakshmi Rai be makiažo 10

Mėgaudamasi kavos pertraukėle nuo savo scenarijų, dialogų ir makiažo, Raai Lakshmi čia buvo nufilmuota savo ekrano ekrane, tikriausiai iškart po to, kai baigė vieną kadrą. Nors didžioji jos veido dalis, o gražūs žvilgsniai buvo padengti dideliais atspalviais, ji atrodė savo tikroje odoje, atrodė pasakiškai, gurkšnodama kavą.

11. „Killer Looks Selfie“:

Lakshmi Rai be makiažo 11

Saldus žvilgsnis su šviežiai suformuotais plaukais, Raai Lakshmi visada yra toks primityvus ir tinkamas, kad skauda. Ši absoliuti gražuolė pakėlė galvą į šoną, suraukta burna šypsojosi, nes atrodė gražiai, kaip visada. Be jokio makiažo ji atrodė gana gerai.

12. Žvilgsnis į tuštumą:

Lakšmi Rai be makiažo 12

Čia mes turime atvirą Lakšmi, gaivų veidą ir švarią odą, žvelgiančią į kitą pusę. Nuotraukoje išskirtinai pažymima, kad Lakšmi čia be makiažo, tačiau jos odos nepriekaištingumas mus pribloškė ir pribloškė.

13. Kaskadiniai plaukai:

Lakšmi Rai be makiažo 13

Paskutinis ir paskutinis „Lakshmi Raai“ sąrašo be makiažo sąrašas apima šią nuostabią asmenukę. Nerūpestingai perskyrusi plaukus į vieną pusę, ji nusifotografavo viena akimi, kaip visada atrodė šviežia ir aiški. Jos laisvai prigludusi balta palaidinė pabrėžė jos ankstyvo ryto gaivumą, o medaus rudos spalvos karčiai atrodė madingai ir madingai.

Rai Lakshmi yra viena populiariausių žvaigždžių, sekamų „Instagram“. Jos nuotraukos yra labai atviros ir ji dažnai pastebima pozuojanti su savo mielais augintiniais. Ji dažniausiai yra be makiažo ir net tada, kai tai daro, ji yra gana subtili ir niekada neprilygsta. Rai Lakshmi yra viena iš aktorių, kuri yra palaiminta natūraliai geros kūno sudėjimo ir spindinčios odos. Šypsena veide su žudikiškais žvilgsniais, Rai Lakshmi, be abejo, yra širdies laužytoja!