Garsusis veidas iš populiariausių muzikinių serialų „Glee“ Lea Michele išgarsėjo kaip puiki dainininkė ir aktorė. Kas galėtų pamiršti savo vaidmenis dideliuose laiko hituose, tokiuose kaip Naujųjų metų išvakarės ar kitas hitas „Les Miserable“. Nuo vieno iš didžiųjų laikų Brodvėjaus vaikų aktorių iki nepriekaištingos damos, kokia ji yra dabar, Lea Michele visada buvo akinanti ekrane ir negalima paneigti, kad ji yra viena mieliausių jaunų veidų. Lea Michele labai pasikeitė ir kaip aktorė, ir kaip raudono kilimo veidas. Ji nuolat eksperimentavo su savo išvaizda ir išbandė beveik kiekvieną stilių. Kartą mes tapome jos nuostabios odos, kuria ji labai rūpinasi, liudininkais. Peržiūrėkite geriausias Lea Michelle nuotraukas be makiažo.

Lea Michele be makiažo nuotraukų:

1. Vakarienės data:

Lea Michele be makiažo 1

Lea Michele atrodo skaidri kaip kristalas, nepaisant makiažo. Ji pasirinko, kad vakarienės data atrodytų labai paprasta. Jos blizgesiui pakako sunkios striukės su pilku megztu šaliku. Ji atrodė stulbinančiai laisvai surištuose plaukuose, kurie spindėjo taip pat ryškiai kaip ir jos oda. Neturėdama nė makiažo užuominos ant odos, neatrodo ji nuostabiai!

2. Bandymas pateikti tašką:

Lea Michele be makiažo 2

Atrodo, kad šioje nuotraukoje Lea bando kažką pasakyti. Ji atrodo spindinti savo švarioje, nepriekaištingoje odoje. Ji vilkėjo laisvalaikio aprangą, apsirengusi gėlių viršumi ir mėlynu džinsiniu audiniu. Lėja aiškiai norėjo, kad ji atrodytų paprasta ir prašmatni. Jos nuostabūs prižiūrėti nagai yra šio kadro akcentas

3. Dalyvavimas akcijoje:

Lea Michele be makiažo 3

Lea, norėdama dalyvauti reklaminiame renginyje, pasirinko atsitiktinį paplūdimio vaizdą. Ji išlaikė tai tikrai minimaliai su savo kaktos juostomis ir balta nėrinių suknele. Jos šypsena nuslėpė makiažą ir ji atrodė gražiai su perlamutriniais baltais dantimis. Lėja yra puikus pavyzdys, ką jums gali padaryti geras odos režimas.

4. Šviežia veido asmenukė:

Lea Michele be makiažo 4

Ši Lea Michele be makiažo asmenukė yra viena geriausių jos nuotraukų. Šiame kadre ji atrodė šviežia kaip gėlė. Lėja pastebima maudydamasi baseine. Esame nustebinti, kaip ji sugebėjo atrodyti tokia tobula vandens viduje. Ji gali būti tiesiog „Disney“ undinės grožio žmogiškoji versija. Tai vadinama plaukimu šlovės link!

5. Šypsenos po treniruotės:

lea michelle be makiažo 5

Mes pradedame straipsnį nuo stulbinančiojo, išeinančio iš sporto salės su savo šortais ir baltu marškinėliu, ir labai nustebome net po sunkaus darbo, Michele čia atrodo gana graži ponia. Plaukai surišti į ponį su juos laikančia balta galvos juosta, atrodo, kad ant jos nėra makiažo pėdsakų.

6. Tiesiog pozavimas:

lea michelle be makiažo 6

Ir vėl čia matome Lea Michele be makiažo, sportuojančią vieną iš jos kasdienių išvaizdų, kai ji suporuoja savo juodas pėdkelnes su liemene. Jos laisvi plaukai, tekantys vėjyje, lea čia atrodė visai kaip miela kaimynė mergina, kurios be dėmių oda nuotraukoje atrodo spindinti.

7. Paruošta apsipirkti:

lea michelle be makiažo 7

Paėmusi laisvą dieną nuo savo sūkurinių įvykių, Lea čia atrodo visiškai spinduliuojanti ir stulbinanti, nes ji apsirengia gyvą laisvą palaidinę ir suporuoja ją su baltais šortais. Ponios plaukai yra surišti ponio gale, nes jos veidas be makiažo atrodo puikiai prižiūrimas ir gražus.

8. Malonus grožis:

lea michelle be makiažo 8

Tai viena iš jos nuotraukų iš „Coachella“ festivalio dienų, kai lea Michele be makiažo pozavo smagiam paveikslui. Dėvėdama patentų festivalio laiko džinsinius šortus ir juodą bikinio viršūnę, Lea iš tikrųjų atrodė gana nepriekaištingai ir linksmai. Dideli atspalviai uždengė akis, kai ji šypsojosi dėl fotoaparato.

9. „Fab Abs“:

lea michelle be makiažo 9

Ši nuotrauka buvo paimta iš vienos iš jos „Instagram“ nuotraukų, kur, atrodo, ji spustelėjo savo veidrodį prie veidrodžio ir taip, kaip buvo matoma jos liekna ir daili figūra. Visiškai juoda apranga vilkinti Michele čia atrodė gana karšta.

10. Žygis į kalną:

lea michelle be makiažo 10

Ši Mišelės nuotrauka įrodo, kaip ji nepriekaištingai atrodo net ir nebandydama, nes jos veidas visiškai spindintis ir ryškus žvilgtelėjo pro vaizdą, kuris atrodo kaip kalnai. Plaukai surišti ir ausinės, Lea pozavo šiai nuotraukai.

11. Regal Grožis:

lea michelle be makiažo 11

Atrodydama gana žavinga, kaip princesė, Lea Michele be tokių makiažo nuotraukų yra priežastis, kodėl mes ją įsimylime vėl ir vėl. Be nė vieno makiažo pėdsako ji čia atrodė nepriekaištingai. Ji atrodo stulbinančiai su per didele kepure ir nėrinių suknele. Nykščiai iki jos šviežios kaip rasos lašelio išvaizdos.

12. Parduotuvė, kol atrodysite:

lea michelle be makiažo 12

Šis paveikslėlis, pavaizduotas Beverli Hilse, bet kurią dieną yra geresnis už bet kokias lea Michele makiažo nuotraukas, kuriose ji pasipuošė savo priežastiniu vaizdu, atrodė gana mados piktograma, net ir be makiažo. Ji atrodo pavargusi po sunkios apsipirkimo kelionės, bet atrodo, kad ji yra pasiruošęs dar kažkam. Uždėk!

13. Prakaitavimas:

lea michelle be makiažo 13

Čia yra dar viena nuotrauka po treniruotės iš Lea Michele išvaizdos knygos, kurioje ji pasipuošė savo juodu tanku ir klasikine arklio uodegos išvaizda, o be makiažo padėjo savo nepriekaištingą veidą aplink, kai susilaukė sveiko gėrimo.

Lea Michele neabejotinai išsikėlė pagrindinius grožio tikslus būsimoms aktorėms. Jei oda švari kaip balta drobė, tai būtų kiekvienos vizažistės svajonė. Ji mėgsta minimalizmą ir tiki, kad mažiau yra graži koncepcija. Jos natūraliai švytinti oda su papildoma priežiūra kiekvieną kartą paruošia nuotrauką. Lėjos stilius visada yra modernus ir jos paskyroje nėra mados nelaimių. Tikimės, kad jums patiko šios nuostabios Lea Michele nuotraukos be makiažo.