Australijos repo karalienė taip pat yra viena garsiausių muzikos industrijoje. Ji yra tikras talentas, kai reikia maišyti žodžius ir rimuotus dalykus iš praeities ir priversti juos skambėti šauniai. Jos įrašai pateko į topus ir nuolat drasko nekentėjus. Ši moteris tikriausiai yra kitas didelis dalykas. Ametistė Amelia Kelly, gimusi 1990 m., Taip pat vadinama Iggy Azalea (sceninis vardas), yra nuostabi reperė ir taip pat leidžia laiką mados industrijoje. Čia aptarsime keletą šios nuostabios dainų autorės nuotraukų be makiažo, kur ji atrodo visiškai žaviai.

1. Su ir be makiažo kvota:

Iggy Azalea be makiažo 1

Pabandykime tai padaryti. Beveik visi, skaitantys tokio pobūdžio straipsnius, tikisi tokio paveikslo, todėl turime Australijos dainininko ir modelio makiažo nuotrauką su makiažu ir be jo. Nusiėmusi makiažą ji atrodo gana balta ir blyški, tačiau jos veido patrauklumo vis tiek pakanka, kad sužavėtų masinę auditoriją.

2. Vaikščiojimas gatvėmis:

Iggy Azalea be makiažo 2

Iggy buvo pastebėtas išvykstant iš parduotuvės Los Andžele. Ji sportavo visiškai be makiažo ir vis dar atrodė gana viliojanti. Peržiūrėję šią, visi bus tikri, kad tai yra viena iš geriausių Iggy Azalea be makiažo nuotraukų.

3. Užfiksuotas apsiperkant:

Iggy Azalea be makiažo 3

Iggy buvo nuskriausta, kai ji pirko kai kurias komunalines paslaugas. Ji atrodė visiškai gerai, net jei jos veide nebuvo matyti makiažo. Jos nekaltas ir patrauklus veidas yra daugiau nei pakankamas, kad pritrauktų daugumos žmonių dėmesį. Dauguma žmonių nuolat žiūri į ją gatvėse ne tik todėl, kad ji yra modelis, bet ir todėl, kad ji atrodo nuostabiai be makiažo.

4. Oro uoste:

Iggy Azalea be makiažo 4

Iggy buvo pastebėta oro uoste, kai ji demonstravo visiškai be makiažo veidą. Ji atrodo tokia žavinga, net kai jos veide nėra jokio grožio produkto. Jos veido viliojimas yra neprilygstamas ir atrodo, kad ji gimė su juo ar visagalis ją padovanojo.

5. Makiažo išjungimo stilius įjungtas:

Iggy Azalea be makiažo 5

Jei ieškote Iggy Azalea be makiažo paveikslėlio, tai jums tinka. Čia galėsite pamatyti tikrąją šios moters viliojimą. Ji gali sportuoti be makiažo, bet tikrai negali atsisakyti savo stiliaus troškimų. Ji turi būti stilinga, net jei dėl savo pašaukimo nepuošia veido.

6. Interviu momentas:

Iggy Azalea be makiažo 6

Interviu metu Iggy buvo nuskriaustas. Interviu metu ji užtikrintai demonstravo savo visiškai viliojantį veidą ir atrodė atsipalaidavusi, net jei jos veide nebuvo makiažo. Ši moteris gali būti tokia, kokia yra, ir atrodyti gana viliojanti. Tai jos grožio galia.

7. Juoda moteris:

Iggy Azalea be makiažo 7

Iggy sportavo savo visų laikų hiphopo atmosferą su savo madingu drabužių rinkiniu. Ji atrodė visiškai be makiažo, bet taip pat gana patraukli. Šios moters veidui vos reikia grožio. Ji gali sukrėsti veido žavesį tiesiog sportuodama savo visiškai natūralų veidą. Ši nuotrauka gali būti vertinama kaip viena geriausių visų laikų „Iggy Azalea“ be makiažo nuotraukų.

8. Grožio karalienė:

Iggy Azalea be makiažo 8

Australijos repo karalienė turi labai viliojantį veidą. Atrodo, kad jos veidas neturi trūkumų, todėl ji gali būti tokia pasitikinti, kai norima parodyti visiškai natūralų veidą.

9. „Swag Vibe“:

Iggy Azalea be makiažo 9

Ar matėte Iggy Azalea be makiažo? Ji atrodo gana nuostabi. Šioje nuotraukoje mes aptarėme keletą geriausių šios moters akimirkų, kai ji demonstruoja visiškai natūralų veidą. Ji gali atrodyti taip pat, net jei sportuoja visiškai tikru veidu. Kartu su viliojančiais drabužiais, unikaliais akiniais nuo saulės ir be makiažo Iggy gali būti gražiausia moteris, kada ir kaip nori.

10. Sportiška mergina:

Iggy Azalea be makiažo 10

Kaip Iggy gali atrodyti taip nuostabiai net be makiažo? Daugelis žmonių linkę užduoti šį klausimą, kuris turi bendrą atsakymą. Viskas dėl jos natūralaus žavesio. Šiai moteriai buvo suteiktas šis gražus veidas, kuriam beveik nereikia pagalbos iš veido grožio produktų. Ji gali atrodyti gražiai, net kai nuima tą tušą nuo veido ir tiesiog parodo savo tikrąjį save.

11. Bandymas paslėpti:

Iggy Azalea be makiažo 11

Jei jums patinka kai kurios „Iggy Azalea“ makiažo nuotraukos, tai yra gera nuotrauka. Iggy sportavo savo žemo profilio išvaizda, kol buvo spustelėta ši nuotrauka. Tą dieną ji nenorėjo būti atpažįstama, todėl ji ant veido nedėjo makiažo ir vilkėjo megztinį su gobtuvu, kad apsirengtų kaip įprasta moteris. Vis dėlto žmonės ją atpažino ir tai buvo viena geriausių Iggy Azalea be makiažo nuotraukų.

12. Supermodelio išvaizda:

Iggy Azalea be makiažo 12

Tikėkite ar ne, šioje nuotraukoje Iggy sportavo savo tikrą veidą. Toje suknelėje ji atrodė labai viliojanti. Nors ji dėvėjo visiškai natūralią išvaizdą, jos natūralus veidas atrodė puikiai. Atspalviai nepadėjo apgaubti jos veido be makiažo, tačiau atrodė labai viliojančiai.

13. Būti šauniam:

Iggy Azalea be makiažo 13

Iggy vėl buvo nufotografuotas oro uoste. Kaip ir daugeliu atvejų, ji vėl demonstravo savo visiškai natūralią išvaizdą, netaikydama grožio produkto ant veido. Ši nuotrauka yra viena iš geriausių šios įžymybės nuotraukų be makiažo.

14. Užimti žiemos rytai:

Iggy Azalea be makiažo 14

Galima sakyti, kad tai viena geriausių visų laikų „Iggy Azalea“ be makiažo nuotraukų. Tai demonstruoja natūraliai gražų šios moters veidą. Fotografuojant ji atrodė labai gražiai.

15. „TMZ Snaps“:

Iggy Azalea be makiažo 15

Pastaruoju metu TMZ paparacams pavyko gauti tikrai šaunios Iggy Azalea be makiažo nuotraukų.

šis straipsnis atneša jums tik 15 geriausių be nuostabių Iggy Azalea nuotraukų be makiažo, nes ji visose nuotraukose demonstruoja savo visiškai viliojantį veidą. Viskas, ko ji kada nors reikalavo, kad atrodytų gražiai, buvo jos veido žavesys, kuris jai buvo suteiktas daug anksčiau nei paparacai.