Nuo pirmojo filmo „Metų studentas“ iki naujausių fenomenalių hitų Alia Bhatt iš tiesų nuėjo ilgą kelią. Ši gražuolė visiškai užėmė vietą Bolivudo mieste ir visada derasi dėl savo išvaizdos, mados pareiškimų ir tendencijų. Mes jau žinome, kaip Alia atrodo savo filmuose ir sukioja gyvenimą. Bet jei dar nematėte Alia Bhatt be makiažo, visiškai praleidote jos tikrojo gyvenimo akimirkas!

Alia Bhatt be makiažo

Ši aktorė nevengia parodyti savo tikro gyvenimo ir nefiltruotų akimirkų. Yra daug šio grožio išvaizdų, kurios išeina be makiažo, tačiau atrodo kaip milijonas dolerių. Šiandien mes atsisakėme kelių mėgstamiausių, ir štai jie!

15 geriausių „Alia“ be makiažo nuotraukų galerijos:

Čia yra mūsų 15 geriausių užfiksuotų „Alia Bhatt“ akimirkų be makiažo realiame gyvenime. Pradėkime.

1. „Real Move“ scena:

Alia Bhatt be makiažo 1

Čia yra Alia nuotrauka, užfiksuota be jokio makiažo filme, brangioji Zindagi. Be gerai žinomo fakto, kad filmas yra itin populiarus ir jai buvo plojama už aktorinius sugebėjimus, reikia įvertinti jos drąsų žingsnį pasirodyti milijonams žiūrovų be makiažo. Ji atrodo kvapą gniaužiančiai nuostabiai, nepaisant to, kad net filme nenešioja makiažo. Kaip gerai ji atliko šią išvaizdą, ar ne!

2. Oro uoste:

Alia Bhatt be makiažo 2

Alia Bhatt buvo pastebėta oro uoste, o čia yra paveikslėlis. Tai ji paskelbė savo socialinėje žiniasklaidoje. Kaip gerai ji išnaudojo savo laiką linksmindama savo pasekėjus laukdama skrydžio! Čia ji sportuoja atsitiktinę juodą striukę su juodu krepšiu, kad atitiktų jos paprastą švelnią gražią išvaizdą. Čia galite pamatyti tikrąją „Alia Bhatt“ išvaizdą be makiažo veido.

3. Renginyje:

Alia Bhatt be makiažo 3

Šie Alia Bhatt vaizdai be makiažo buvo spustelėti, kai ji atvyko į atrankos renginį. Kol ši nuotrauka buvo padaryta, ji dar neatliks makiažo. Vis dėlto ji atrodo super puošniai, ar ne ?! Jos natūralus grožis yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl ji seka gerbėjus. Žmonės žavisi jos išvaizda ne ekrane daugiau nei jos filmas, nes jie gali geriau su ja susieti, kai ji yra už objektyvo.

4. Namai saldus namai:

Alia Bhatt be makiažo 4

Čia vėl tikrasis Alia Bhatt veidas, be makiažo, su savo mėgstamu augintiniu. Ji pavadino jį Edvardu ir yra jos mylimas augintinis. Aktorė yra žinoma dėl savo meilės gyvūnams, ypač katėms. Ji mėgsta praleisti kokybišką laiką su savo augintiniu, kai tik gauna laiko ir grįžta namo. Mums labai patinka, kaip ji tokia paprasta ir žemiška, kaip ir kaimynė. Ką tu manai?!

5. Sveika mergina:

Alia Bhatt be makiažo 5

Alia Bhatt yra labai susipažinusi su sveikata ir kūno rengyba. Šioje nuotraukoje matome, kaip ji geria burokėlių sultis. Ji užfiksuota vilkėdama atsitiktinius juodus marškinėlius atsipalaidavusi lauke. Kadangi ji yra šviesios odos, ji atrodo tokia dieviška net juodai. Šiai jaunai gražuolei nereikia makiažo, kad ji būtų graži. Ji gali pabusti ir nešioti bet ką iš savo spintos, ir ji bus paruošta ekranui. Tai Alia grožio galia.

6. Mąstymo nuotaika:

Alia Bhatt be makiažo 6

Čia matoma, kaip Alia Bhatt ilsisi savo šviežiai išsimaudžiusioje išvaizdoje ir sėdi nuošalyje savo kambario kampe. Ji pastebėta su chalatais, taip pat be jokio makiažo. Šiai merginai net nereikia makiažo pagrindo prisilietimo ir ji vis tiek atrodo kaip deivė. Net ir atrodydama žiauriai ir realiai, šiame paveikslėlyje ji atrodo nuostabiai ir dieviškai.

7. Būti atsitiktiniam:

Alia Bhatt be makiažo 7

Alia labai mėgsta atsitiktinę išvaizdą. Ji mėgsta sportuoti kasdien ir jaustis patogiai savo zonoje. Šią nuotrauką ji pati paskelbė savo socialinėje žiniasklaidoje fotografuodama. Atrodo, kad ji pasiklydusi svajonių pasaulyje, kol daroma nuotrauka, ir matoma vilkinti atsitiktinius juodus marškinėlius. Mums patinka tai, kaip ji atrodo tokia natūrali, tačiau taip puikiai ją traukia.

8. Mamos mėgstamiausia:

Alia Bhatt be makiažo 8

Šios nuotraukos grožis yra čia su mama SoniRazdan. Ji matoma visiškai nenešiota makiažo, baltais laisvalaikio marškinėliais, pozuojančiais asmenukėms. Kaip ir mes, net ir ji yra labai artima šeimai, nepaisant vardo ir šlovės, kurią ji pasiekė tokiame jauname amžiuje, ir mums labai patinka, kaip galime su ja bendrauti įvairiais lygiais!

9. Skrydžio metu:

Alia Bhatt be makiažo 9

Tai dar viena „Alia Bhatt“ be makiažo asmenukė. Paveikslėlis buvo spustelėtas jos skrydžio metu. Čia Alia sportavo savo grynu drabužių pojūčiu, bet vis tiek atrodė stulbinančiai atsitiktinėje mėlynoje viršutinėje dalyje, uždengtoje antklode. Ji atrodo net pavargusi nuo nuolatinių ilgų kelionių, tačiau sugebėjo savo pasekėjams papasakoti paprastą šypseną.

10. Mirkymas saulėje ir paplūdimyje:

Alia Bhatt be makiažo 10

Ši Alia Bhatt nuotrauka buvo padaryta jos atostogų metu. Šioje nuotraukoje ji matoma be makiažo. Jos natūralus grožis yra daug galingesnis už bet kokias aukščiausios klasės grožio priemones. Ši mergina vos reikalauja makiažo, kad pasikeistų, nes jau atrodo gražiai. Ji matoma ilsėdamasi ir besimėgaudama asmenukėmis. Tai viena geriausių ir nematytų „Alia Bhatt“ be makiažo nuotraukų.

11. Plaukimo laikas:

Alia Bhatt be makiažo 11

Čia matoma Alia Bhatt su savo gandų partneriu ir žvaigžde Ranbir Kapoor bei draugu režisieriumi Ayanu Mukherjee. Atostogų metu jie paskelbė šią nuotrauką savo socialinėje žiniasklaidoje, ir mes galime pamatyti, kaip Alia visiškai nenešioja makiažo. Jai patinka vanduo ir plaukimas, ir ji nevengia taip mėgautis savo laiku. Jos paprastas gyvenimas ne ekrane yra gana gražus!

12. Selfie be makiažo:

Alia Bhatt be makiažo 12

Kiekvienas gali tiesiog pažvelgti į ją ir pasakyti, kokia ji graži. Ši mergina pažeidžia visas gamtos grožio ribas. Šioje „Alia Bhatt“ nuotraukoje be makiažo ji demonstruoja savo natūralų grožį ir vis tiek sugeba sulaukti daug teigiamų įvertinimų socialinės žiniasklaidos svetainėse. Kokia ji graži, net ir be makiažo.

13. Pavargęs, bet gražus veidas:

Alia Bhatt be makiažo 13

Čia vargšė Alia atrodo visiškai išsekusi, bet vis tiek sugeba atrodyti labai patraukliai. Pasak jos gerbėjų, tai yra viena geriausių Alia nuotraukų be makiažo. Ji dėvi paprastą viršutinę rankovę ir neleidžia plaukams skrybėlaitės. Šia Alia Bhatt puse žavisi visi jos gerbėjai ir kolegos Bolivude.

14. Kokybiškas šeimos laikas:

Alia Bhatt be makiažo 14

Štai vienos privačios Alia Bhatt šeimos akimirkos su mama ir seserimi Shaheen Bhatt. Jie mato besimėgaujančius savo akimirkomis, ir mums labai patinka, kaip jie taip greitai susieja. Mes visi jau žinome, kiek Alia yra prisirišusi prie savo šeimos, ir šis paveikslas yra dar vienas įrodymas. Ji atrodo labai laiminga, tačiau visiskai nenešioja makiažo.

15. Su žaviu kūdikiu:

Alia Bhatt be makiažo 15

Jauna aktorė „Instagram“ paskelbė šią žavingą nuotrauką. Čia ji pozuoja su Karan Johar sūnumi Yash ir atrodo labai miela su kūdikiu. Ji mėgsta praleisti kokybišką laiką ir akimirkas su savo artimaisiais, ir ši nuotrauka vėl įrodo tą patį. Tai taip pat pasakoja, kaip jai patinka leisti laiką su vaikais ir kūdikiais, padeda sumažinti stresą ir subalansuoti asmeninį gyvenimą.

Papildomi patarimai:

Dabar, kai pamatėme keletą Alia Bhatt nuotraukų be makiažo, žinome, kad esate entuziastingas sužinojęs, kaip ji tvarko tokią švarią ir švarią odą. Štai keletas įkvėptų patarimų jums visiems.

  1. Dienos pabaigoje būtina pašalinti makiažą. Nepriklausomai nuo makiažo ir makiažo, kurį darote dienos metu, turėtumėte nuvalyti ir išvalyti, kai baigsite dieną ir eisite miegoti.
  2. Visada įsitikinkite, kad veidas yra drėkinamas. Drėkinimas yra gyvybiškai svarbus spindinčiam ir ryškiam veidui.
  3. Valgomieji veido aliejai, pagaminti iš natūralių aliejų, tokių kaip arganas, alyvuogės, gali būti naudingi norint suteikti veidui švytėjimo.
  4. Sveika mityba iš tikrųjų taip pat gali padėti išlaikyti sveiką odą ir plaukus. Tai gali pasirodyti taip, kaip atrodo kasdieniame gyvenime, turint sveiką odos tekstūros pobūdį.

Turėdami šias Alia Bhatt nuotraukas be makiažo, tikimės, kad esate įkvėptas išlaikyti sveiką ir švarią odą savo gyvenime. Praneškite mums savo mintis ir mėgstamiausią aktorės paveikslą. Mums patinka išgirsti jus!

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Kas yra mėgstamiausia Alia Bhatt vizažistė??

Ans: Puneet B Saini yra mėgstamiausia ir žinomiausia Alia vizažistė. Ji atrodo jaunatviška, lengva eiti, paprasta ir linksma.

Q2. Kokia Alia mėgstamiausia odos priežiūros priemonė??

Ans: Alia prisiekia, kad veidas ir lūpos visada yra drėkinamos. Ji niekada nepraleidžia drėkinamojo kremo ir apsaugos nuo saulės. Be to, interviu ji taip pat atskleidė, kad jai patinka multanimitti.

Q3. Ar Alia Bhatt dirba kiekvieną dieną?

Ans: Alia yra visiškas kūno rengybos keistuolis. Ji niekada nepraleidžia savo kasdienybės sporto salėje. Ji mėgsta kėlimą, traškėjimą, lentas ir kardio.