Žinomo Pietų Indijos aktoriaus Kamal Hassan ir Sarika dukra Shruti Hassan pati yra indė aktorė, dainininkė ir muzikos kompozitorė. Ji išgarsėjo visoje šalyje po Bolivudo debiuto filme „Laimė“ priešais Imraną Khaną. Nepaisant įvairių talentų, ji yra neišvengiamai graži jauna ponia, galinti užburti žmones savo akimis ir žavesiu.

Shruti Hassan be makiažo

Nuostabios Shruti Hassan nuotraukos be makiažo:

Čia mes pasiruošę diskutuoti apie retas garsios Pietų Indijos aktorės Shruti Hassan nuotraukas be makiažo.

1. Įrašymo metu:

Žemiau esantis paveikslėlis yra sena Shruti Hassan nuotrauka, kai ji labiau rėmėsi pasirašymu ir kūrimu, o ne aktoryste. Matome, kad ji yra be makiažo, bet atrodo gražiai, nes yra gimusi grožis. Ji dėvi rudą viršutinę rankovę, o viduje yra atspausdintas skeletas. Jos kaklą supa dvi grandinės, viena sidabrinė grandinė ir viena ilgesnė bronzinė grandinė su širdimi ir apskritas pakabukas, todėl ji atrodo madinga. Jos plaukai surišti gale, kai pakraščiai krenta iš vienos pusės.

Shruti Hassan be makiažo 1

2. Įvykio metu:

Shruti Hassan su šypsena tirpdo tūkstantį širdžių. Ji atrodo taip gražiai net ir su ploniausiu įmanomu lūpų dažų sluoksniu ir be makiažo. Ši nuotrauka spustelėjo įvykio metu ir matome, kad ji vilki rudus, tamsius megztinius. Jos plaukai laikomi atviri, o pjovimo metu nukrenta iki pečių, todėl matosi jos pakraščiai. Tikriausiai ji nešasi juodą krepšį.

Shruti Hassan be makiažo 2

3. Fotografuojant filmą:

Ši konkreti nuotrauka buvo nufilmuota filmo metu ir yra tarp dramatiškos scenos. Jos akys žavi, nes matome, kad jai arba skauda, ​​ir viltis, ir neviltis. Jos akys atrodo bejėgės, todėl galime atspėti aplinkybes, kurias ji turėjo veikti. Visi jos plaukai yra susipainioję šalia galvos odos, bet kai jie krinta žemyn, jie gražiai riesti. Ji yra tikra gražuolė, kuri netgi gali išreikšti jausmus ekrane be jokio makiažo.

Shruti Hassan be makiažo 3

4. Funky Look:

Ši nuotrauka buvo spustelėta kitame renginyje, kur matome, kad graži ponia yra tamsiai mėlyna viršutinė be rankovių pusė su gėlėmis. Ji šiek tiek papuola juosmeniu, kai viršutinė dalis nukrenta V formos pavidalu, paliekant abi puses šiek tiek tuščias. Dėl to ji tampa madinga, o atsitiktiniai jos dėvėti aksesuarai leidžia atrodyti puošniai.

Jos dešinėje rankoje yra ploni, juodos ir sidabrinės spalvos apyrankės, o pabaigoje – storesnė apyrankė. Kita ranka turi juodą juostą su sidabrinėmis smeigėmis, kurios atitinka diržą, kurį ji dėvėjo ant juodų džinsų. Pirštuose ji turi sidabrinius žiedus, o nagai dažyti juodai. Ji turi tą patį kaklo aksesuarą, kurį matėme aukščiau esančioje nuotraukoje, ir jos plaukai yra atviri. Ji yra aukšta ir sąžininga ir puikiai atrodo išvakarėse be makiažo.

Shruti Hassan be makiažo 4

5. Filmo „3“ metu:

Ši paprasta mokyklos mergaitės išvaizda buvo momentinis Shruti Hassan kadras, kai ji filmavo savo filmą 3. Ji teigia, kad net ir pati paprasčiausia mokyklos mergaitė gali atrodyti gražiai savo žavesiu ir, žinoma, akimis. Kaip ir įprasta mokyklos mergaitė, ji turi dvi plakatus, surištus iš abiejų plaukų pusių, o plaukai, padalyti iš vidurio, tampa ryškesni. Ji yra paprastos oranžinės spalvos „Kurti“ su juodais piešiniais. Jos lūpos yra šiek tiek nudažytos kaštoninės spalvos, o ant kaktos – tik be kieto makiažo. Atrodo, kad jos išraiška yra šiek tiek santūri ar išsigandusi, kaip pavaizduota filmui.

Shruti Hassan be makiažo 5