Dainininkė veteranė, turinti auksinį balsą, Adele Laurie Blue Adkins, tiksliau vadinama Adele, dažnai pasirodydavo vienspalviais atspalviais albumų viršeliuose, kur atrodė pritrenkiančiai. Adele, būdama sunkesnė, anksčiau dažnai susidurdavo su kliūtimis dėl savo pliuso dydžio, tačiau kaip visada buvo įkvėpėja, ji visada numetė svorį, mylėjo savo kūną ir prie jo priprato, tikriausiai viena iš priežasčių, kodėl mes dieviname jos labai. Augant jos šlovės gobtuvui, mes dažnai ją fotografavome gatvėse, kitaip nei jos viršelio nuotrauka, tačiau be profesionalios makiažo ji sugebėjo būti tokia nuostabi, kokia yra.

1. Lovos galvos išvaizda:

adele be makiažo

Tai yra viena iš klasikinių Adele lovos galvos išvaizdų, kurioje galime tik manyti, kad ji ką tik nusirito iš lovos ir vis dar sportuoja su netvarkinga šukuosena, Adele čia buvo visiškai be makiažo. Atrodo tiesiog stulbinančiai be profesionalių denių, Adele tikrai atrodo kiek kitaip, bet ar tikrai galime pasakyti, kad ji atrodo blogai be makiažo? Jos odos glotnumą tik pabrėžia rožinės rožinės lūpos.

2. Prie kavos:

adele be makiažo2

Ši Adelės nuotrauka buvo nufotografuota netoliese esančioje kavinėje, kur šaltą rytą jai trūko savo kaklo kaklo, ir ši įsispraudė į vilnonius patogumus, tvirtai apsivyniojusi. Ji atrodo kaip įprasta, stulbinanti, kai iki rankos prisitraukė rankoves ir mielai mojavo fotoaparatui.

3. Jaukumas perkrautas:

adele be makiažo3

Internete pasirodė dar viena Adele nuotrauka, kurioje ji, regis, laikė plakatą su užrašytais atsiprašymais, kol atrodė atsiprašanti ir dar miela iki galo. Nors šiek tiek jos nuovargis buvo pastebimas po akimis, oda buvo lygi kaip sviestas, kai ji šukuodavo plaukus su švelniomis braškių blondinėmis sruogomis į šoną, antakiai gerai sutvarkyti..

4. Po įtemptos dienos:

adele be makiažo4

Užsiėmusi tikriausiai būsimo albumo garso patikra, Adele buvo pavaizduota, kaip šalta diena paliko šurmulį, apsivyniojusi skara, ir vėl saldžiai šypsojosi dėl nuotraukų. Jos veide išryškėjo rožinis spindesys, paryškinantis jos gana lygią odą. Susikrovusi rankinę į šoną ir akys nušvito saldumu, ji nuėjo dieną.

5. Gimtadienio mergina:

adele be makiažo5

Ši nuotrauka buvo nufotografuota per 26 -ąjį Adele gimtadienį, kai buvo pastebėta, kad gimtadienio mergina be makiažo iškėlė nykštį savo gimtadienio nuotraukai. Jos plaukai buvo surišti į tvirtą ponį gale, o pavargusios dienos prie albumo ir muzikos buvo matomos pro maišelius po akimis. Nepaisant to, ši jos nuotrauka yra tikras grožis, išsiskleidęs miela plačiai šypsena ir didelėmis šviesiomis akimis.

6. Data naktis:

adele be makiažo6

Tai buvo nuotrauka, kurią užfiksavo viena iš draugų, kai nuoširdžiai kalbėdamasi pasidalijo gera vakariene ar tikėtinu maistu su artimaisiais. Šį kartą Adelės plaukai buvo minkštoje bandelėje, o priekinė spyna buvo suformuota galiniame šepetėlyje. Kaip ir jos plaukai, ši graži moteris turėjo nepriekaištingą odą be dėmių, kuri atrodė lygi kaip pienas ir šviesi kaip aušra.

7. Išvykimo diena:

adele be makiažo7

Ši moteris, apsirengusi mėlynu megztiniu su visomis rankovėmis, buvo surišusi plaukus, pageidautina, neaukšta bandele, o Adele visą dieną atrodė graži. Nors ji nesportavo net pabarstydama veidą, ji atrodė gražiai.

8. Koneckis ir ji:

adele be makiažo8

Tai dar viena galingos Adele nuotrauka, kurią šį kartą užklupo meilė, kai ji su savo meile išėjo pasivaikščioti. Pasipuošusi gražiu raštuotu viršumi ir remdamasi kai kuriais atspalviais, ši gražuolė atrodė amžinai jauna ir žvali net ir be jokio makiažo.