Dar praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje amerikiečių aktorė nusprendė pagyventi Holly pasaulyje su tokiais klasikiniais filmais kaip „Kaukė“, kuriame kartu su šia diva, kuri ką tik žengė žingsnį į didesnį pasaulį, vaidino juokingas vyras Jimas Carrey. Cameron Michelle Diaz, buvusi mados manekenė ir būsima prodiuserė, tuomet sukėlė didžiulį šurmulį savo grožiu, klasikinės šviesios šviesios akys žaidė jos naudai. Laikui bėgant būtų galima įsivaizduoti, kad išvaizda išblės, tačiau klasikinė Diaz amžinai užima savo vietą pramonėje, išleisdama vieną po kito hitus, visą laiką išlaikydama savo aurą. Nuotraukos, kuriose ji atrodo be makiažo, taip pat kalba apie ją.

Cameron Diaz be makiažo:

1. NY Walk apie:

cameron diaz be makiažo

Įsitaisžiusi vėžlio kakle, stulbinanti Cameron vaikščiojo po Niujorką savo natūralia „aš“. Iš paveikslo matyti, kad jos veidas neturėjo makiažo, tačiau paveikslėlis kalba tik apie nieką kitą, išskyrus jos grožį. Amžius ją paveikė, nes jos raukšlės akyse buvo ryškios. Tačiau jos veido išvaizda vis dar neprilygstama.

2. Konferencija:

cameron diaz be makiažo2

Ši Diaz nuotrauka buvo nufilmuota vienoje iš jos riterių ir dienos filmų konferencijos, kurioje ji vaidino priešais Tomą Cruise’ą. Negalima paneigti, kad šis pribloškiantis žmogus niekada neturėjo blogo vaizdo problemų. Net ir su nedidele švelnaus makiažo doze, pageidautina, kad lūpos būtų blizgios, ji apakino savo gražią savastį. Jos kreminė lygi veido spalva kartu su tomis šviesiai jūros mėlynomis akimis stebina jos gerbėjus.

3. Atsitiktinė diena:

cameron diaz be makiažo3

Atsitiktinę dieną Cameron prie savo balto švarko priderino klasikinius mėlynus džinsus ir sandalą, ir net be jokio makiažo ant veido ji atrodė gana pritrenkiančiai. Būdama vėjinga diena, Diaz, regis, mėgavosi laisvalaikiu, kai plaukai klydo vėjyje. Joks makiažas nėra geriausia Diaz išvaizda ir ji tai įrodė šiuo paveikslu.

4. Knygos viršelio reklama:

cameron diaz be makiažo4

Neseniai Cameron Diaz socialiniuose tinkluose spustelėjo paveikslėlį, kuriame ji laiko savo naujai išleistą knygą „Kūno knyga“, kurioje ji pasirodė viršelyje. Tačiau savo reklaminėje nuotraukoje Cameron nusirengė be makiažo, kuri aiškiai parodė jos nepriekaištingą veidą su bet kokiomis dėmėmis ar dėmėmis. Jos švytėjimą prilygo tik šviesiai žėrinčios akys, kai ji saldžiai šypsojosi fotoaparatui.

5. Knygos viršelis:

Cameron Diaz be makiažo5

Kalbėdama apie savo naują leidinį, Cameron Diaz neseniai tapo išdidi savo knygos, pavadintos „Kūno knyga“, rašytoja. Aukščiau esantis paveikslėlis yra tiesiog nuostabus knygos viršelis, o reklamuodama ji pasirinko viršelio temą, o tai reiškia, kad graži Cameron be makiažo kalba apie savo knygos mintis.

6. Raudonojo kilimo juostelė žemyn:

cameron diaz be makiažo6

Įrašas apie jos vestuvių anonsą pademonstravo šią jos nuotrauką viename iš jos renginių, kur ji nusprendė atsisakyti makiažo. Nuolatinis socialinės žiniasklaidos kankinimasis visada reikalauja, kad būtumėte ant kojų pirštų, todėl sportuokite tik švelniu makiažo sluoksniu, jos lūpos ir plaukai – ponyje, o Cameron savo tikrove atrodė nuostabiai.

7. Valgymas lauke:

cameron diaz be makiažo7

Ši Diaz nuotrauka yra nuoširdi, kur ji buvo matoma vaišinimosi metu viename iš pietų kavinėje, kur jos plaukai buvo surišti netvarkingai, o skara buvo tvirtai sulaikyta, o ji net be profesionalios vizažistės pagalbos atrodė nuostabiai. Žvaigždė neturėjo makiažo, nes ji ir toliau mėgavosi maistu.

8. Su meile:

cameron diaz be makiažo8

Čia yra dar viena atsitiktinė Diaz išvaizda, šį kartą su savo vaikinu ar sužadėtiniu, priežastingai įsispraudus į juodas patogias kelnes. Šis grožis su ar be jo visada buvo puikus dalykas.