Viena iš Viktorijos paslapties angelų Candice Swanepoel pelnė 10 vietą „Forbes“ pelningiausių modelių sąraše. Pradėjusi savo kelionę kaip slaptas Viktorijos angelas, ši afrikietiška bomba užsitarnavo gana gerą klasikinės merginos reputaciją, užpildydama visas kaimynystės karštos merginos, šviesių plaukų ir šviesių akių klišes. Mes visi žinome modelius, ypač vyresniųjų partijos visada yra nuolatos varžomos, nes turi išnagrinėti kiekvieną detalę, dėl kurios jie išsiskiria iš kitų. Tačiau šie modeliai vis dar turi dienų, kai jie leidžia plaukus ir mėgaujasi diena. Sulaukę jos kai kuriomis dienomis, šiame straipsnyje šiandien nuspręsime, ar ši moteris tikrai tokia graži net ir be makiažo.

Candice Swanepoel nuotraukos be makiažo:

1. Šviežias veidas:

candice swanepoel be makiažo

Čia matome, kaip Candice pozuoja nuotraukai, kur jos veidas be makiažo vis dar atrodo nuostabiai gerai. Plaukai, atskirti nuo vidurio, švelniai rieda žemyn į šonus, kai ji padėjo smakrą rankose ir šypsodamasi sulenkė lūpą. Net ir be makiažo ši moteris spindėjo kaip ryškus naujas centas. Šviesios akys, atitinkančios persikų minkštas lūpas, pridėjo išvaizdą.

2. Įrenginyje:

Candice Swanepoel be makiažo2

Ši nuotrauka buvo nufotografuota vieno iš jos renginių metu arba veikiau prieš jai lipant į sceną, kur ji buvo susirūpinusi, kaip susitvarkyti dėl scenos išvaizdos. Kai jos stilistai dirbo prie plaukų, jos plikas veidas be makiažo pavaizdavo ramią ir susikaupusią išvaizdą. Pozuodama nuotraukai ji atrodė užburianti.

3. Pakelkite išvaizdą:

Candice Swanepoel be makiažo3

JFK oro uostas yra vienas judriausių pasaulio centrų, o grožio pastebėjimas tarp daugelio iš tikrųjų yra sunkus darbas. Turite išsiskirti iš minios, kad būtumėte pastebėti, ir būtent tai padarė Candice Swanepoel. Sujungusi nėriniuotą baltą derlių su juodu šoniniu skeltuku sijonu, Candice atrodė nuostabiai, nors jos veide nebuvo jokių galimo makiažo ženklų. Tai natūralu, tai jau trečias kartas, kai ši moteris mus sužavėjo be profesionalios studijos pagalbos.

4. Priežastinė diena:

Candice Swanepoel be makiažo4

Netgi labiausiai judriems angelams reikia laisvų dienų, ir čia yra Candice nuotrauka, kuri laisvalaikiu mėgaujasi atsitiktiniu būdu. Įlindusi į žemo pjūvio baką ir keletą aukšto juosmens šortų, Candice vaikščiojo gatvėmis. Jos atspalviai uždengė akis, kai ji vaikščiojo atrodydama nuostabiai.

5. Paplūdimio diena:

Candice Swanepoel be makiažo5

Paplūdimio išvaizda yra geriausias būdas nuspręsti, kad nėra makiažo zonos, ir čia mes sugavome gražią Candice tinkamoje vietoje. Buvo matyti, kad juoda dviejų dalių ir makiažo mažiau Candice praleidžia kokybišką laiką su savo mylimuoju ir net be jokio makiažo galime pasakyti, kad ji atrodė gana gražiai.

6. Automobilio asmenukė:

Candice Swanepoel be makiažo6

Mes visi turėjome dienų, kai automobilio viduje esanti šviesa buvo tiesiog tobula asmenukėms ir atrodo, kad Candice čia nėra išimtis. Ši nuotrauka pasirodė jos socialinės žiniasklaidos puslapyje, kur ji pribloškė savo gerbėjus šia „Barbie“ lėlės asmenukė ir mes nustebome, kad ji nėra grožio.

7. Tobula suknelė:

Candice Swanepoel be makiažo7

Susižavėjusi savo gerbėjais tobulais 80 -aisiais, Candice šioje nuotraukoje atrodė gražiai. Su minimaliu makiažu ar jo visai nesimato, ši moteris išties buvo stulbinanti.

8. Palyginimas:

Candice Swanepoel be makiažo8

Čia matome palygintą „Candice“ ir „Candice“ neturinčią „Candice“ palyginimą ir, laimei, kaip ir kiekvieną kartą, ji prabėgo su skraidančiomis spalvomis, rodančiomis žiniasklaidai, kaip jos grožis nėra vien tik jos užfiksuotose fotosesijose.