Demetria Devonne, tiksliau Demi Lovato, buvo kultūros ikona ir įkvėpėja nuo pat savo karjeros pradžios. Vaidindama antrąjį geriausią muzikinį „Disney“ pastatymą „Camp Rock“, ši maža mergaitė išgarsėjo kaip dainininkė ir aktorė. Pamažu pasaulis sužinojo apie jos dainas ir netrukus buvo išleistas jos albumas. Tada pradėjo aktorės karjerą, o kūdikio žingsneliais ši puiki ponia yra ne tik aktorė, dainininkė ir dainų autorė, bet ir išdidi savo kosmetikos ir grožio linijos „Devonne by Demi“ savininkė. Tai atveda mus prie šiandienos straipsnio temos, šviežios veido Demi be makiažo.

Demi Lovato be makiažo nuotraukų:

Interneto kameros asmenukė:

Demi Lovato be makiažo nuotraukų

Asmenukės yra būtinos jaunimo pasaulyje ir labai dažnai tai yra vienas geriausių būdų išsiaiškinti, ar žmogus be makiažo yra tikrai toks gražus. Ši „Lovato“ nuotrauka yra internetinės kameros asmenukė, kurioje ji pasirodo be jokių matomų makiažo ženklų, tačiau atrodo puikiai viliojanti. Iš pažiūros galima pasakyti, kad ji tikrai turi nepriekaištingą odą.

Šviežia veido grožis:

Demi Lovato be makiažo2

Kartą Demi Lovato paprašė savo gerbėjų tą dieną nusimesti makiažą ir papuošti odą, kurioje jie gimė. Siekdama pakelti natūralaus grožio dvasią, ji socialinėje žiniasklaidoje, kur atrodė paprasta, pasidalino savo makiažo paveikslu mažiau. pribloškiantis jos natūralia savastimi. Jokio lainerio, jokio makiažo ir blizgesio, ir mes net negalėjome pasakyti, ar ji tikrai mažiau makiažo.

Nuoširdus:

Demi Lovato be makiažo3

Niekada nekilo jokių abejonių, kad Demi yra tobula būtybė. Be to, kad širdyje ji yra numylėtinė, ji taip pat žinoma kaip viena iš geriausiai atrodančių stabų, kuri visada gali puikuotis nepriekaištinga oda be jokio makiažo. Šis jos nuoširdumas yra būtent tai, ko mums reikėjo, kad įrodytume savo vertę be makiažo.

Minimalistas:

Demi Lovato be makiažo4

Visada minimalizmo naudai, Demetria Lovato visada išlaikė savo grožį su švelniais plaukais ir makiažu. Įkvėpimas, todėl pažymėtas, čia vaizduoja jos minimalistinę išvaizdą, vos vilkiant įdėklus, kai ji dar kartą atskleidė savo aiškų veidą visuomenei.

Rytinis selfis:

Demi Lovato be makiažo5

Mes visi turėjome dienų, kai ryto šviesa gerai veikė su fotoaparato diafragma ir vaizdu, todėl gaminamas angelas. Demi Lovato turėjo jausti tą patį jausmą, kaip pozavo prie ryto puodelio garuojančios kavos. Pasipūtusi tatuiruotėmis greta skaidrios odos, ši diva atrodė nuostabiai.

Smulkus reikalas:

Demi Lovato be makiažo6

Čia mes turime gražų paveikslą, kuriame pop žvaigždė puikuojasi savo nuostabia oda, kai ji pristato pasauliui savo naujai įsigytą augintinį. Demi Lovato yra išdidi jūrų vėžlio savininkė, ir kol mes apsvaigome nuo jos ir jos naujo augintinio, Demi atrodė gražiai šiame be makiažo. Nuotrauka buvo įrodymas, kad jai nereikia makiažo, kad būtų graži.

Nuotrauka prie baseino:

Demi Lovato be makiažo7

Labai mažai žmonių, o tiksliau merginų, jaučiasi patogiai savo odoje. Nors kai kurie strazdanos gali susidoroti su nevienodo odos tono problemomis, yra didžiausia kliūtis. Tačiau Demi vaizdas prie baseino suteikė mums tikrą jausmą. Šioje nuotraukoje vaidinusi be makiažo, Demi puikavosi gražiomis strazdanomis ir atrodė nuostabiai.

Gražios šypsenos:

Demi Lovato be makiažo8

Paskutinėje „Lovato“ nuotraukoje pavaizduota viena iš jos trumpų šukuosenų, kur ji atrodė visiškai gražiai, mirgėdama perlamutriniais baltais.