Jauna telugų filmų sukilėlių žvaigždė Prabhas Raju Uppalapati yra vienas didžiausių jaunųjų Tolivudo talentų ir pelnė pripažinimą savo plačia filmų baze. Tačiau šis 38 metų vyras turi daug daugiau nei tik filmus. Jis turi kompetenciją, talentą ir tikrai išvaizdą. Bet kas atsitinka, kai jis susiduria su fotoaparatu be makiažo? Ar jis vis dar atitinka savo reputaciją? Norėdami tai išsiaiškinti, buvo paaiškinta tam tikrų jo nuotraukų be makiažo serija:

Prabhas su makiažo nuotraukomis ir be jų:

Žemiau galite pamatyti savo mėgstamą telugų gražų herojų Prabhas be nuostabių makiažo nuotraukų.

1. Spustelėta fotografavimo vietoje:

prabašas be makiažo 1

Sunkus darbas. Be sunkaus darbo gyvenime nieko negalima pasiekti. Net ir nedidelis spaudimas kažką daryti gali padėti žmogui ką nors pasiekti. Prabhaso šūkis yra „ištraukti„ im “iš neįmanomo“. Visą gyvenimą jis visada išlaikė savo tvirtą ir pasitikinčią elgesį, dėl kurio jis pasiekė tokią sceną, kokioje jis yra šiandien. Jo paslaptis- reguliari mankšta su vidutine, bet sveika mityba. Ekrane ir ne jis yra gana linksmas žmogus, sako jį pažįstantys žmonės, bet kalbant apie verslą, jis reiškia verslą. Šiame paveikslėlyje visiškai barzda sako, kad jis rinkiniuose nedėvi makiažo.

2. Snap iš filmo:

Prabhas su makiažu ir be jo 2

Gera išvaizda šiandien gali būti fiziškai pakeista. Bet kai žmogus natūraliai gimsta su „gera mirtimi“, tada žmonės tiesiog lieka be žado. Kodėl sugadinsi jau gerai išformuotą veidą makiažu. Ir tai yra įtraukta į filmavimo aikštelę. Vienintelis naudojamas makiažas yra galbūt odos toneris, reikalingas fotoaparatui. Išskyrus tai, bet koks makiažas yra ne ne. Tvirta išvaizda aukščiau esančiame paveikslėlyje prabhas demonstruoja savo gerą išvaizdą be jokio gailesčio.

3. Gražus stilius:

Prabhas su makiažu ir be jo 3

Ši kino žvaigždė jau kurį laiką buvo dėmesio centre ir visiškai akivaizdu, kad jis netrukus niekur nedings. Ekrane jis yra kaip tigras ir kartais elgėsi kaip natūralus berniukas be makiažo. Jokios netvarkos ar kvailiojimo yra viskas, ko jis prašo. Nors jo ankstyvieji filmai buvo vidutiniškai įvertinti, jis vis tiek siekė ir pakilo iki tokios žvaigždės, kokia yra šiandien. Norėdami pasiekti viršūnę, turite sugebėti lipti kopėčiomis ir jis turėjo galimybę tai padaryti.

4. Stilinga poza:

Prabhas su makiažu ir be jo 4

Prabhas taip pat padarė daugybę fotosesijų įvairiems prekės ženklams. Net ir šiose fotosesijose jis vis tiek išlaiko atstumą nuo sunkaus makiažo tik tiek, kiek būtina.

5. Hit Movie Still:

Prabhas su makiažu ir be jo 5

Dabar jis yra stiliaus piktograma milijonams žmonių ir sunkiai dirba, kad išlaikytų turimą turtą. Jis skatina kasdien vartoti šviežias sultis, kurios ne tik aprūpina jūsų organizmą reikalingais vitaminais ir mineralais, bet ir padeda išvalyti organizmą nuo bet kokių priemaišų, kad jūsų kūnas taptų daug aktyvesnis ir sveikesnis. Jo mėgstamiausia išvaizda yra tvirta išvaizda, nes jis visada nori atrodyti kaip tas „mačo žmogus“ su makiažu be makiažo. Jis yra gerai žinomas ir garsus šia išvaizda. Ir teisingai, ši išvaizda jam puikiai tinka.

6. Madinga išvaizda:

Prabhas su makiažu ir be jo 6

Aukščiau paminėtas prabhas padarė daugybę tokių fotosesijų prekės ženklams, o aukščiau pateikta nuotrauka yra įrodymas. Prabhas tvirtina, kad makiažas yra žmogaus odos nuopuolis. Gerai, kai reikia, pritaikyti tik būtiniausius dalykus, tačiau kitu atveju kiek įmanoma vengti.

7. Gražus vaikinas be makiažo:

Prabhas su makiažu ir be jo 7

Ši šokolado berniuko išvaizda buvo skirta vienam iš jo filmų su mažai makiažo. Tai buvo reta nuotrauka, padaryta jam išeinant iš filmavimo aikštelės, o žmogus, mėgstantis rampos šviesą, nedvejodamas nusišypsojo ir sumaniai pozavo. Šiandieniniame pasaulyje vargu ar rasite daugiau tikrų žmonių, tokių kaip prabhas.

8. Patogus sėdėjimas:

Prabhas su makiažu ir be jo 8

Prabhas taip pat yra tatuiruočių gerbėjas, jis sako, kad tatuiruotės yra žmogaus siela, piešiama ant kūno kaip drobė. Jis nemėgsta dėvimų drabužių spalvų ir gerai atrodo pasirinkdamas. Fizinis asmuo yra tikras ir tikras, jis yra linkęs pasiekti aukščiausią savo karjeros viršūnę ir visiškai teisingai jis galų gale pasieks savo tikslus. čia jis parodo savo veidą be makiažo kartu su mėgstamiausiais tatuiruočių piešiniais.