Sanaya Irani yra Indijos televizijos aktorė, savo karjerą pradėjusi nuo reklamos ir muzikinių vaizdo įrašų kūrimo. Ji buvo pripažinta po pirmojo aktorinio debiuto kaip Kajolio draugas Bobo, filme „Yash Raj“ „Fanaa“. Ji išpopuliarėjo po to, kai jos pasirodymas „Miley Jab Hum Tum“ buvo rodomas „Star One“. Jos pagrindinis Khushi vaidmuo žiūrimiausiame „Star Plus“ seriale „Iss Pyaar ko Kya Naam Doon?“ Padarė ją populiarią visame pasaulyje.

Sanaya Irani be makiažo

Sanaya Irani nuotraukos be makiažo:

Sanaya Irani laisvalaikio lauke:

Sanaya Irani be makiažo 2

Tai ne „Sanaya“ nuotrauka, kurią matome žemiau. Ji yra be makiažo ir atrodo miela su savo natūraliu šviesiu odos tonu. Ji yra atsitiktiniame rožiniame viršuje ir turi laikrodį ant riešo. Ji nupiešė nagus, o balandis, sėdintis ant pirštų, taip gražiai šypsosi, todėl paveikslėlis buvo spustelėtas.

Elegancija yra žodis:

Sanaya Irani be makiažo 3

Visi jos plaukai yra susipainioję, nes jie yra šlapi ir nešukuoti, suteikdami jai natūralią išvaizdą. Atrodo, kad ji dėvi ilgą suknelę arba laisvalaikio marškinėlius be rankovių. Dėl kampo, kuriuo buvo paspausta nuotrauka, ir dėl šios juodos ir baltos spalvos pozos ji atrodo elegantiškai ir gražiai net ir be makiažo.

Sanaya Irani su geriausiu draugu Drashti Dhami:

Sanaya Irani be makiažo 4

Sanaya Irani ir Drashti Dhami yra du šiandien gerai žinomi Indijos televizijos veidai. Jie buvo geriausi draugai nuo savo karjeros pradžios ir net dabar, kai jiems sekasi taip gerai. Abu jie yra panašiai šviesiai mėlynos spalvos viršuje ir yra be makiažo. Sanaya dėvi tris ketvirčius džinsus, taip pat mėlynos spalvos. Rankoje ji turi juodą retro saulės akinį.

Sanaya Irani be makiažo 5

Mes dažnai sakome, kad geriausi draugai atrodo panašūs, panašūs, jie visada kartu. Tas pats pasakytina apie Drashti ir Sanaya. Su visais krepšiais supakuota ši nuotrauka spustelėjama oro uoste. Abu jie turi panašią plaukų juostą ir žalios ir rožinės spalvos plaukų aksesuarus. Abu jie yra juodos spalvos laisvalaikio viršuje, visi pasiruošę kelionei.

Sanaya Irani be makiažo 6

Ši nuotrauka buvo nufilmuota per „Jhalak Dikhlaja“ šokių repeticijas, kur geriausia Sanaya atėjo palaikyti dalyvio Drashti. Per repeticijas ji yra be makiažo. Ant galvos ji turi raudoną plaukų juostą, kurią dėvi stumdama plaukus atgal, ir vilki šviesiai žalią suknelę kartu su kelio dangteliu, kad apsaugotų kojas nuo sužeidimų atliekant sudėtingus šokio judesius.

Sanaya Irani su broliu:

Sanaya Irani be makiažo 7

Tai miela Sanaya Irani nuotrauka ne ekrane su broliu. Ji atrodo gražiai ir, kaip įprasta, yra kasdieniame gyvenime; balta atspausdinta viršutinė dalis su mėlynais džinsais. Ji rankoje turi dailų sidabrinį laikrodį ir, laikydama brolį už kaklo, jie mielai pozuoja.

„Sanaya Irani“ spustelėjo apsipirkdami:

Sanaya Irani be makiažo 8

Ši nuotrauka buvo spustelėta, kol Sanaya Irani pirko, nes jos rankose matome daug drabužių. Ji atrodo paprasta ir graži be makiažo, vilkėdama geltoną ir mėlyną suknelę, o ant kaklo apsivilko pilkšva apvija. Ji nukirpo plaukus gale, o priekyje esantys pakraščiai krenta ant veido iš dviejų pusių. Ji turi dalį savo plaukų nuo plaukų, uždėtų priekyje, ir ilsisi gale, todėl jos plaukų stilius atrodo geriau.

Sanaya Irani su žvaigždėmis:

Sanaya Irani be makiažo 9

Ši nuotrauka buvo paspausta ant serijos „Miley Jab HumTum“ rinkinių. Sanaya čia su savo žvaigždėmis. Ji dėvi rožinį kūdikio marškinėlį be rankovių. Jos plaukai atskirti nuo vidurio ir surišti kaip ponio uodega. Ji iš prigimties graži su savo miela šypsena.