Amrita Rao yra aktorė, geriausiai žinoma dėl tokių filmų kaip Ishq Vishk, Masti, Main Hoon Na, Vivah ir kritiškai pripažintas Shyam Benegal „Welcome to Sajjanpur“. Muzieja tapytojui M.F. Hussain, ji yra talentinga aktorė ir „Dadasaheb Phalke Academy Award“ laureatė.

amrita rao be makiažo

Populiari dėl vaidmenų, vaizduojančių šalia esančią merginą, ji yra reklamuotojos dukra ir modelio bei kino žurnalisto sesuo. Dar studijuodama universitete ji maišė daugybę skelbimų ir muzikinių vaizdo įrašų ir toliau yra nuolatinė įžymybių viešnia dideliuose renginiuose.

Jos eterinis grožis ir žavesys privertė Zayedą Khaną pamišti dėl jos „Main Hoon Naa“. Bet tada tai nebuvo tik stebuklinga transformacija per naktį. Ši mergina tikrai apdovanota natūraliu grožiu ir jai nereikia makiažo. Čia mes pasirenkame jos geriausią išvaizdą be makiažo.

Graži ir tradicinė rožinė:

Šis smulkus grožis yra „mažiau yra daugiau“ koncepcijos sinonimas, kai reikia sudaryti makiažą. Beveik visada pastebima be jos, ji yra sveikintinas pasikeitimas iš linksmų įžymybių, turinčių viršutinį makiažą, kuris suteikia visiškai kitokį odos atspalvį. Ji yra daug daugiau nei jūsų vidutinė garsenybė.

Žalias vegetaras:

Žaliavimas yra labai svarbi PETA priežastis, ir ši socialiai atsakinga aktorė teisingais veiksmais palaiko teisingus veiksmus. Šioje nuotraukoje, palaikančioje vegetarizmą, ji kartu atrodo seksuali ir protinga. Ši smulki aktorė protingai priglunda ant pečių ir dar kartą įrodo, kad psichinis makiažas yra svarbesnis už kosmetiką.

Siurrealistinis baltas:

Įspūdingai vaizduodama mažo miestelio paprastumą Barjatya magnum opus „Vivah“, ji buvo kiekvienos motinos pirmasis pasirinkimas savo sūnui. Ji atrodė tokia graži, kad didžioji filmo dalis buvo nufilmuota be makiažo. Žinoma, kad „Rajshri“ gamybos namai yra patys gražiausi industrijos veidai. Jos personažas Poonamas nebuvo išimtis. Tai vis dar turbūt labiausiai mėgstamos šios smulkios aktorės nuotraukos.

Šaunus rinkėjas:

Kartą „Twitter“ parašyta aktorė negali pakeisti jų asmenybės, tačiau asmenybė gali pakeisti jų išvaizdą. Ji tikrai praktikuoja tai, ką skelbia. Ši konkreti nuotrauka yra šios minties įrodymas. Paprasta apranga gali išsiskirti tik tinkamu požiūriu. Taigi šis įžūlus rinkėjas taip ir padarė.

Paplūdimio kūdikis mėlyna spalva:

Ji šiek tiek skiriasi nuo šiuolaikinių aktorių. Akivaizdu, kad ši paplūdimio kūdikio išvaizda mėlyna apranga, kur, skirtingai nei jos konkurentai, ji nenori atskleisti. Tačiau ji atrodo tiesiog dieviška šioje vandens spalvoje, kuri papildo jos nerūpestingą stilių.

Žydi smėlio spalvos:

Nė viena aktorė nėra pastebėta be šių didelių saulės akinių, kurie yra tokie pat ikoniški kaip pats Bolivudas. Nors ir uždengia mažą aktorės veidą, ji lieka vietoje, ant jos veido nėra jokių makiažo pėdsakų. Ir su tokia lūpų šypsena ši išvaizda tikrai suvirpins širdis.

Nervinis žvilgsnis:

Amrita rao „Nerdy Look“

Baigusi psichologijos mokslus Amrita Rao yra tinkama meilužė šioje nuotraukoje. Iš puikios aplinkos kilusi Amrita yra universali asmenybė, turinti gerai suapvalintą žmogų, atspindintį jos gražią šypseną. Joks makiažas negali pasiekti to, kas neįkainojama.

Mielas tvarto vaizdas:

Pati Bolivudo mergina šalia naujojo amžiaus Amrita yra ta mergina, kurią mylite dėl savo atsainumo ir atsitiktinio požiūrio. Ši smulki, lengva, nekalta, bet protinga mergina yra iš naujo apibrėžta. Ši miela tvarto merginos išvaizda yra ir linksma, ir seksuali tuo pačiu metu. Gaivumas ir natūralus švytėjimas palieka daugybę gerbėjų žvaigždės.

Oro uoste:

Slidinėdama tarp beprotiškų tvarkaraščių, Amrita niekada nesugeba išlaikyti savo stiliaus jausmo. Net ir labiausiai kasdieniškuose pasirodymuose ji yra įspūdinga.

Amrita Rao yra gyvas liudijimas, kad grožis nėra gilus, ir tinkamas pavyzdys mūsų kartai.