Visada viena universaliausių aktorių, Eva Longoria yra žinoma amerikiečių aktorė, prodiuserė ir režisierė. Jos hitų serija „Beviltiškos namų šeimininkės“ kartu su kitais pasiekimais pelnė jai nemažą vietą Holivudo scenoje. Amžinai madinga, Longorija padarė nemažą dalį raudonų kilimų ir apdovanojimų šou, o mūsų nuostabai kiekvieną kartą, kai ji spindėjo kaip ryškiausia žvaigždė. Tačiau šiandienos straipsnyje mes nuspręsime, ar „Longoria“ iš tikrųjų yra tikras grožis, ar ne, su makiažu ar be jo.

Eva Longoria be makiažo su vaizdais:

1. Gatvės vaizdas:

eva longoria be makiažo

Jaukiai apsirengusi prakaitu ir palaidine, Longoria buvo pavaizduota vaikščiodama savo natūraliu pavidalu be jokio makiažo, o iš jo išvaizdos buvo akivaizdu, kad ji tikrai yra gražuolė net ir be didelio makiažo. Longorijai buvo atvertas nepriekaištingas karvas, o virš jos vokų minkštas pamušalas atrodė grakščiai ir gerai.

2. Palyginimas:

Eva Longoria be makiažo 2

Čia yra klasikinis makiažo ir be makiažo „Longoria“ palyginimas, kai kairėje yra be makiažo. Palyginę abu, galėtume pasakyti, kad ji atrodė šiek tiek pastos ir švarios išvaizdos nei įprasta pasipuošusi išvaizda, tačiau bet kokiu atveju odos nepriekaištingumas buvo akivaizdus. Ji atrodė šilko odos ir tobula, nes sėdėjo ten su aukštais atspalviais.

3. Eva prie baseino:

Eva Longoria be makiažo 3

Čia matome, kaip Eva Longoria turi laisvą dieną sau, kai ji suvyniota į rankšluostį atsipalaidavusi prie baseino. Nuostabu, kad po ilgos darbo savaitės Longorija atrodė gana gražiai, nors ir pati neturėjo makiažo. Įmetusi plaukus į bandelę, ši moteris ne tik sukrėtė aiškų veidą, bet ir nepriekaištingą odą.

4. Šešėlinės akimirkos:

Eva Longoria be makiažo 4

Los Andželo oro uostas pamatė nuostabią Longoriją su dideliais atspalviais, eidamas skersai, kad galėtų skristi. Nors atspalviai dengė daugumą jos gražių žvilgsnių, ši moteris atrodė kaip niekad nepriekaištinga. Sujungusi atvirus plaukus su baltu marškinėliu ir juodais džinsais, Longoria išėjo atrodydama tinkama.

5. Šviežias veidas:

Eva Longoria be makiažo 5

Užkulisių super modelis Karlie Kloss nusifotografavo su Longorija, kur abu nebuvo makiažo ir vis tiek atrodė švieži. Morkdama kažką iš savo laikomos lėkštės, Longorija atrodė kitaip nei pati. Be plačių juodų įdėklų ji atrodė gana tuščiomis akimis, bet vis dėlto graži. Vis dar apiplėštos ir laukia šukuosenos bei makiažo pasirodymui, šios gražuolės tikrai atrodo stulbinančiai be makiažo.

6. Gana veidas:

Eva Longoria be makiažo 6

Čia yra dar vienas šių dviejų palyginimas, kai ankstesniame paveikslėlyje parodyta „Longoria“ be makiažo, o kitoje pusėje pavaizduota „Longoria“ su įdėklais ir bronzantais. Dar kartą palyginus, „Longoria“, nors ir atrodė kitaip, atrodė gana žvalus ir šviežias. Be jokių matomų makiažo ženklų jai trūko tamsių maišelių akims, dėmių ir strazdanų – viena iš priežasčių, kodėl galime ją pavadinti tikru grožiu.

7. Pasivaikščiojimo data:

Eva Longoria be makiažo 7

Amžinai mados teiginys, balta balta Longoria atrodė stulbinančiai, kai ji išėjo į lauką su savo ilgamečiu draugu. Ponia baltai atrodė gražiai su savo apranga ir derindama išvaizdą su atspalviais ir atvirais plaukais, ji neabejotinai privertė pasukti galvas ant kelio. Su minimaliu būtino makiažo kiekiu šis grožis vėl mus pribloškė.

8. Pasivaikščiojimas:

Eva Longoria be makiažo 8

Vėlgi gatvėse matome makiažą, kuriame mažiau Longorijos, ir šį kartą pasipuošusį šilta striuke, kad įveiktų šaltį. Natūraliai atrodydama savo medaus rudais plaukais, žvaigždė atrodė tikra savimi. Be bet kokio makiažo, kurį ši žvaigždė padarė, atrodė neblogai.

9. Su merginomis:

Eva Longoria be makiažo 9

Kaip ir mes, merginos, Longoria kartu su dviem draugais nusifotografavo socialiniuose tinkluose, o visos trys nesidažė. Tačiau Longorija buvo tokia pat graži kaip ir anksčiau.