Amala Paul yra žinoma pietų kino aktorė, turinti nemažą dalį hitų ir kritimų. Ši gražuolė, įstojusi į koledžą, pradėjo tobulinti savo modelių portfelį, per kurį ji gavo keletą mažai pripažintų filmų pasiūlymų. Netrukus ji pradėjo kurti malajalių filmų šonus ir galiausiai prieštaringai vertinamas personažas, kurį ji pavaizdavo viename iš savo filmų, nukirto jai kelią per mišką, kad pasiektų viršūnę. Nors filmas niekada nebuvo didelis, ji padarė.

Dabar šiame straipsnyje laikoma viena geriausių Pietų Indijos filmų vedėjų Amala Paul, kuri atliks daugybę makiažo transformacijų, dėl kurių ji gali atrodyti šiek tiek kitaip. Tačiau dienos pabaigoje mes spręsime, ar ji tikrai yra gražus žmogus iš vidaus.

1. Šviežia veido grožis:

amala paul be makiažo

Šioje nuotraukoje esanti Amala su madinga palaidine, jos plaukai buvo atviri ir natūralūs, išsiskyrę į šoną, nes atrodė nuostabiai savo minimalistine išvaizda. Kai jos saulės bučinys blizgėjo iškepusi oda, viskas, ką ji sportavo ant veido, buvo tik malonė.

2. Natūralus fotografavimas:

Amala Paul be makiažo 2

Vienoje iš savo ankstesnių fotosesijų aktorė Amala gerai atrodė, nes sutiko su savo trūkumais ir vis dar drąsiai pozavo nuotraukai. Parodydama pasauliui, kad ji tvirtai tiki trūkumais, štai Amala raudonai aukštu kaklu ir strazdanos, saldžiai besišypsančios fotoaparatui.

3. Minimalistinis žvilgsnis:

Amala Paul be makiažo 6

Gana lygios odos porcelianinė lėlė atrodė Amala, kur ji pasirinko minimalistinę išvaizdą. Tradicinis bindi papuošė jos kaktą, nes jos akys buvo švelniai prisilietusios prie linijinės linijos, išryškinančios jos bruožus, o lūpoms gal ir švelnus rožinis blizgesys.

4. Kitoks vaizdas:

Amala Paul be makiažo 4

Šį kartą Amala išbandė gana kitokią išvaizdą, gražią, kur užsidėjo akinius ir pasipuošė gražiu dygliuotu auksiniu auskaru. Ji atrodė gana grakščiai su savo nauju aksesuaru, nes jos veidas be makiažo susiraukė.

5. Už rinkinio:

Amala Paul be makiažo 5

Vienoje kitoje nuotraukoje ji buvo matoma padedanti pagalbos ranką režisieriui, kai jie abu pasidavė fotoaparato judesiams. Tarp fotografavimų ir makiažo retušavimų Amala Paul buvo nušauta atrodanti visiškai dieviškai, su minimaliu makiažo prisilietimu, pagerinančiu jos išvaizdą.

6. Poza Ahoy:

Amala Paul be makiažo 6

Kai Amala pozavo apsirengusi balta satino suknele su nėrinių kraštine, ji laikė prabangią skrybėlę už galvos. Šioje nuotraukoje ji neturėjo makiažo pėdsakų, tačiau atrodė gana kukli ir graži, o aukso įdegusi oda čia skleidė šiltą atmosferą.

7. Negailestinga asmenukė:

Amala Paul be makiažo 7

Vidutinis asmenukių žaidimas, pritaikytas Amalai, atrodo ekrane, kur ji atrodė taip pat puikiai iš fotoaparato. Ši asmenukė matė ją demonstruojant nepriekaištingą odą, kai ji įdėmiai žiūrėjo į kamerą. Jie sako, kad mažas laineris yra geriausias merginos draugas, todėl silpna juoda linija išryškino jos gražius žvilgsnius.

8. Dar vienas asmenukė:

Amala Paul be makiažo 8

Amala dar kartą padarė asmenukę ir šį kartą jos veide nebuvo jokių makiažo likučių. Jos plaukai, atskirti ir suformuoti iš vidurio, suteikė natūralų pojūtį ir ji spinduliuojančiai puikavosi fotoaparate.

9. Įrenginys jos darbui:

Amala Paul be makiažo 9

Kai Amala rūpinosi, kad scenos darbuotojai susipažintų su jos vaidmeniu ir jos darbu tą dieną, kieta ant peties matė, kaip ji apsirengusi laisvalaikio drabužiais, plaukai surišti į ponį be jokio makiažo ant veido aptarė sceną su kiti nariai.