Vienas įdomiausių dalykų žiūrovams – pažvelgti į tai, kaip garsenybės, mėgstamos ar kitokios, atrodo už visų pamatų ir blyno. Nors kai kurios įžymybės mėgsta kasdien atrodyti gražiai ir su makiažo brūkštelėjimu, kitos drąsina fotoaparatus be makiažo pėdsakų.

Paimkite, pavyzdžiui, Rakhi Sawant. Rakhi Sawant, žinoma dėl savo žvalios asmenybės ir įžūlių pasaulėžiūrų, dažniau laikoma Indijos televizijos ir kino bloga mergina, tačiau jos drąsus įvaizdis turi žvilgsnių ir išlinkimų, todėl Bolivudą užklupo karšta ir karšta nuotaika. karšti Prekių numeriai. Tačiau, kad ir kaip atrodytų puošniai, kai pasirūpina fotoaparatu, ji atrodo vienodai graži tais atvejais, kai pasirinko eiti basomis be makiažo pėdsakų.

Rakhi Sawant be makiažo:

1. Paprastas veidas Rakhi:

rakhi sawant be makiažo

Tai paso dydžio Rakhi nuotrauka, padaryta be jokio makiažo. Jos natūralus grožis išryškinamas taip drąsiai, kaip ir jos asmenybė.

2. Spalvotas malonumas:

Rakhi Sawant be makiažo 2

Daugelis įžymybių pagalvotų du kartus, kad pozuotų fotoaparatui su paprastu veidu, net ir be minimalaus makiažo, bet ne Rakhi Sawant. Ji teisinasi savo makiažo neturinčia išvaizda, ant galvos užsidėjusi akinius nuo saulės ir vilkėdama spalvotą dryžuotą rankovę.

3. Gamtos stebuklas:

Rakhi Sawant be makiažo 3

Rakhi Sawant tikrai gali sau leisti išeiti į vakarėlį be tų pagrindo sluoksnių, akių makiažo ir lūpų dažų. Ji atrodo dar žaviau, kai plaukai palaidi aplink pečius. Vilkėdama atsitiktinius geltonus dryžuotus marškinėlius ir šypseną veide, jos išvaizda daro stebuklus.

4. Pokalbių sesija iš namų:

Rakhi Sawant be makiažo 4

Kiekviena moteris mėgsta atrodyti gražiai, o makiažas tai daro. Aktorėms tai yra neatsiejama jų profesijos dalis, o kai kuriems tai tampa jų gyvenimo dalimi. Tačiau ne Rakhi. Ji net atrodo rūkanti be jos, kol jai reikia laiko atsakyti į savo gerbėjų klausimus namuose.

5. Prekė „Queen Sans“ makiažas:

Rakhi Sawant be makiažo 5

Rakhi Sawant, nufotografuota su draugu Abhisheku, yra gyvas gamtos grožio įrodymas. Ryškiai geltonos spalvos bandhani rašto kurta išmeta jos veido spalvą, o akiniai suteikia jai rafinuotumo. Atsižvelgiant į visą parodoje vyraujantį negatyvą, jos būdingas grožis ir sąžiningas požiūris, be abejo, yra jos gelbėjimo malonė.

Taip pat skaitykite: Anushka Sharma nuotraukos be makiažo

6. Verk kūdikis:

Rakhi Sawant be makiažo 6

Nesvarbu, ar ji kovojo, ar verkė iš širdies, Rakhi Sawant buvo viena linksmiausių „Big Boss“ varžovų. Nors daugelis širdžių nuėjo į Rakhi šioje gilioje emocijų demonstracijoje, ji juokingai atrodo miela, kai plaukai perpjauti per vidurį, susieti į dvi bandeles ir nė trupučio makiažo.

7. Karštas grožis:

Rakhi Sawant be makiažo 7

Rakhi Sawant, matyta čia be jokio makiažo, vis dar atrodo žvilganti, kai savo gundančiais judesiais garuoja į Didžiojo boso namus. Nors jos populiarumą daugiausia lemia dėmesio siekiantis elgesys, ši nuotrauka liudija, kad ji puikiai atrodo tiek ekrane, tiek už jo ribų.

8. Lady in Red:

Rakhi Sawant be makiažo 8

Paveikslėlis, kuriame Rakhi atrodo sunkiai ir putliai aplink veidą ir sėdi santūriai, yra retenybė, kurios mes beveik niekada nematome. Vis dėlto ji vis dar sugeba išryškinti savo išvaizdą, papuošdama savo paprastą veidą akinančiai raudonais ir karoliukais baltais virvelėmis ir prie jų priderintais raudonais auskarais, jau nekalbant apie iššukuotus plaukus su šonu pakraštys.

9. Desi mergina:

Rakhi Sawant be makiažo 9

Rakhi Sawant dar kartą įrodo, kad jai nereikia maskuoti savo išvaizdos. Ji pasirenka išryškinti savo nuogą grožį elegantišku raštu iš eilės churidar, o jos plaukai tvarkingai atsitraukia, sušukuotos šukuosenos, atrodo kaip tradicinė indė.

Taip pat skaitykite: Jacqueline Fernandez be makiažo