Didžioji Sunny pertrauka įvyko per „Big Boss“ žaidimų šou, kuriame ji buvo nusiųsta dalyvauti, o šou buvo viena iš Indijos „Big Brother“ versijų. Prieš tai Leone buvo viena iš tarptautiniu mastu pripažintų kino garsenybių, kuri vėliau, atvykusi į Indiją, persikėlė į šou „Biz“, o vienas iš pirmųjų jos filmų buvo „Jism2“. Tačiau ši indo-kanadiečių aktorė sukūrė jai platformą Bolivudo scenoje su naujausiais talentais, įskaitant jaunimo šou „Splitsvilla“ vedimą. Visada diva, Sunny visada vaizdavo save kaip vieną geriausių veidų pramonėje. Tačiau visiškai įmanoma, kad žvaigždės be savo makiažo gali atrodyti visai kitaip, nei yra iš tikrųjų.

Įspūdingos nuotraukos Sunny Leone be makiažo:

Šiame straipsnyje šiandien aptarsime įvairias Sunny Leone išvaizdos knygas be jokio makiažo.

1. „Selfie“ žaidimas:

saulėta leone be makiažo

Sukrėtusi asmenukių žaidimą, aiškiai pasirodžiusi kaip viena iš nugalėtojų, šioje nuotraukoje Sunny Leone atrodo visiškai nuo rokerio, o jos nepriekaištingas veidas, vaizduojantis jos grožį, yra nesusijęs net už fotoaparato objektyvų. Kai ji saldžiai šypsojosi fotoaparatui, matėme, kad jos veide nėra jokių galimų makiažo ženklų.

2. Automobilio paveikslėlis:

Saulėta Leone be makiažo2

Ši nuotrauka buvo padaryta vieno iš jos važiavimų automobiliu greičiausiai iš darbo ar į darbą. Iš arti jos be makiažo veido ji beveik neatpažįstama, tačiau ta pieno tekstūros be dėmių oda atrodo tiesiog dieviška. Švelniai rudos spalvos aplink akis išties rodo jos nuovargį važiuojant į darbą.

3. Palaiminimas:

Saulėta Leone be makiažo3

Tai buvo vienas garsiausių Bolivudo režisierių Maheshas Bhattas, kuris pirmą kartą pamatė talentą Leone, kai jis aplankė ją „Big Boss“ filmavimo aikštelėje. Šiame paveikslėlyje matome patenkintą Mahesh Bhatt, kuris kreipiasi į Sunny, palaimindamas ją už naują kelią į Hindi kiną ir pirmiausia Bolivudą. Šioje nuotraukoje saulė nedėvi makiažo ant nepriekaištingos veido odos.

4. Minimalistas namuose:

Saulėta Leone be makiažo4

Prieš išeidama iš namų gražuolė Sunny Leone pasirinko asmenukę su viena savo augintine. Nors jos veidas, ypač akys ir lūpos, turėjo minimalų makiažo kiekį, ši „Instagram“ nuotrauka pasakoja, kaip ji gali būti tokia tobula, net nereikalaujant profesionalios studijos makiažo.

5. Tingėjimas namuose:

Saulėta Leone be makiažo5

Išsisklaidęs jos lovoje, visas tingus ir šviežias veidas, čia yra dar vienas siūbuojantis Sunny paveikslas be jos makiažo, kuris atrodo visiškai mielas. Ši nuotrauka vėl buvo rasta vienoje iš jos socialinės žiniasklaidos svetainių.

6. Įspėjimas apie naminius gyvūnėlius:

Saulėta Leone be makiažo6

Šioje nuotraukoje parodytas palyginimas tarp pakabintos „Sunny“ ir ankstesnės, kurioje buvo rodomas makiažas be makiažo, vienodai užburiantis „Sunny“ susigūžęs prieš savo augintinį. „Sans“ makiažo išvaizda tikrai tinka „Sunny“, nes ji atrodo natūraliai ir žemiškai.

7. Būdami švieži:

Saulėta Leone be makiažo7

Saulėta šioje nuotraukoje atrodė lyg svajonės išsipildymas, jos veidas be makiažo švytėjo kaip ryški maža žvaigždė. Saulėta šioje nuotraukoje dėvėjo įprastą juodą megztinį, plaukai buvo atskirti į šoną, natūraliai krito ant pečių, kai plačiai šypsojosi.

8. Su mylimąja:

Saulėta Leone be makiažo8

Jos vyras Danielis Weberis su ja pozavo šioje nuotraukoje, kur ji nustebino savo gerbėjus visiškai be makiažo, todėl atrodė visai kitaip, nei paprastai atrodo. Tačiau jos plaukai, surišti be makiažo, niekada neatėmė jos grožio.

9. Gražuolė suasmeninta:

Saulėta Leone be makiažo9

Sportinė kepurė, kuri kada nors galėjo įsivaizduoti, kad Sunny atrodys taip gražiai be jos makiažo. Nors tamsūs maišeliai akyse aplink akis mums pasakė, kad ji sunkiai dirba, tačiau surištas veidas nepalyginamas su jos grožiu.