Pranitha Subhash yra pripažinta Indijos aktorė, daugiausia matoma Pietų Indijos kino žanre. Pradėjusi savo karjerą nuo modelio, Pranitha greitai debiutavo su kanados filmu. Kitas debiutas tamilų kalba suteikė jai kelią į karjerą filmuose. Apdovanojimai ir pagyrimai kasdien lieja ją, ji visą laiką išlaikė savo nusiteikimą ir dėkingumą. Priklausanti gydytojų šeimai, Pranitha visada buvo gražuolė su žvėrimi ekrane. Tačiau tikrieji mūsų įžymybių bandymai ateina į laikus, kai jie neturi profesionalios studijos įrangos, kad padidintų savo „wow“ koeficientą. Tada kyla tikras klausimas, ar jie vis dar gali išlaikyti savo „wow“ faktorių be profesionalų?

Nematytos Pranitha Subhash nuotraukos be makiažo:

1. „Wow Smile Factor“:

Pranitha nuotraukos be makiažo 1

Apsirengusi madinga šokoladine palaidine, suporuota su ryškiai geltonomis citrinos kelnėmis, šioje nuotraukoje Pranitha atrodo visiškai pritrenkiančiai. Jos plaukai, suformuoti princesės garbanomis, patenka į šoną, natūralūs ir atviri, nes ji sportuoja be makiažo satino tekstūros veido be dėmių ar strazdanų.

2. Gražios šypsenos:

Pranitha be makiažo 2

Šioje nuotraukoje Pranitha mato besišypsančią plačią šypseną fotoaparatui, nes jos spinduliuojanti ryškiai spindinti oda šypsosi kartu su ja. Jos puoštas aviečių rožinis kostiumas pabrėžia jos veido spalvą, nes jos veidas be makiažo tiesiog alsuoja uolumu ir jauduliu.

3. Tinkamumas:

Pranitha nuotraukos be makiažo 3

Būti kukliam yra geriausia dovana, kai reikia vadintis gražia. Šioje nuotraukoje Pranitha demonstruoja savo subtilią šypseną eidama į filmavimą. Prieš fotografavimą šioje nuotraukoje pavaizduota Pranitha be makiažo ir vis dar atrodanti pasakiškai kaip visada.

4. Plikas grožis:

Pranitha be makiažo 4

Viena iš drąsiausių Pranitha žvilgsnių, šioje nuotraukoje ji apkabina savo gražią aukso spindesio įdegio odą, kuri švelnumu papildo jos aštrius bruožus, nes jos akys dar labiau pabrėžia subtilų grožį.

5. „Bubbly Side Up“:

Pranitha be makiažo 5

Ši nuotrauka yra iš vieno iš daugelio jos ūglių, kur ji apsirengė burbuliuojančiu personažu, kurio plaukai buvo surišti į du ponius iš abiejų pusių, kartu su spalvingais plaukų kaklaraiščiais, kad būtų paryškintas jos žvilgsnis. Atrodydama pasipūtusi ir miela, Pranitha spragtelėdama šaipėsi.

6. Diva režimas:

Pranitha nuotraukos be makiažo 6

Čia matome Pranitą vienoje iš daugybės jos divos išvaizdų, jos plaukai pabaigoje susisukę į minkštus ritinėlius, panašiai kaip princai, nes atrodo iš kitos pusės, nežinodami, kaip buvo padaryta nuotrauka. Minimalus ledo šalčio atspalvis paryškina jos veido kontūrus ir suteikia jiems švelnumo, nes priešingu atveju veidas be makiažo.

7. Klasikinis minimalistas:

Pranitha nuotraukos be makiažo 7

Mažas atspalvis ant veido niekada niekam nepakenkė. Tiesiog naudodamasi piniginės būtiniausiais elementais, tokiais kaip blizgesys ir įdėklas, Pranitha čia sumažina savo žvilgsnį iki minimumo. Maža rouge nupiešė skruostų obuolį, nes ji be profesionalios rankos veido makiažui atrodė tiesiog gražiai.

8. Būkite natūralūs:

Pranitha nuotraukos be makiažo 8

Apsirengusi geltona garstyčių suknele nuo peties, Pranitha šukuosena buvo stora pynė, kuri buvo padėta ant vienos pusės, nes ji pasirinko makiažą, dėl kurio ji atrodė dar geriau. Jos veidas atrodė be dėmių ir be trūkumų, nes ji saldžiai šypsojosi.

9. Paprasta poza:

Pranitha be makiažo 9

Viskas, ko jums reikia, yra paprasta poza, jokio ekstravagantiško makiažo ar papuošalų. Klasikinė kūdikio rožinė suknelė ir miela poza čia priverčia Pranitą gerai atrodyti. jos plaukai į šoną atrodo gražiai, nes jos veidas nekalba apie makiažą.