Priyanka Chopra pusbrolis Parineeti Chopra yra viena iš daugelio talentingų jaunų aktorių, iš kurių hindi kino pramonė daug tikisi. Ši 28-erių jaunimo aktorė, gimusi 1988 m. Ambaloje, mokėsi Mančesterio verslo mokykloje. Parineeti laimėjo daugybę apdovanojimų, įskaitant „Filmfare“ apdovanojimą kaip geriausia debiutuojanti aktorė. Ji kilusi iš garbingos ir turtingos šeimos ir, be jokios abejonės, „Parineeti“ gali lengvai pasiekti kai kuriuos geriausius grožio produktus.

Tačiau ši žavinga jauna gražuolė mėgsta parodyti savo natūralų grožį per „Instagram“ ir „Facebook“ įrašus, kai tik turi galimybę. Tie, kurie mano, kad „Parineeti“ yra ne kas kita, kaip tik plastikinė lėlė, išnaudota su aukščiausios klasės grožio produktais, jiems turime geriausių šios jaunos aktorės be makiažo vaizdų sąrašą.

Gražios Parineeti Chopra be makiažo vaizdų:

Turime pažvelgti į 9 geriausius „Parineeti Chopra“ be makiažo.

1. Glaudus palyginimas:

parineeti chopra be makiažo

Kairėje yra Parineeti nuotrauka be jokio makiažo, o dešinėje – jos nuotrauka su makiažu. Nors kairėje ji atrodo šiek tiek pavargusi, bet mes vis tiek galime ją lengvai atpažinti. Bent jau ji nėra plastikinis modelis.

2. Gatvių supimas:

Parineeti Chopra be makiažo 2

Karšta ir žavinga Parineeti Chopra buvo pastebėta siūbuojanti Mumbajaus gatves. Ji dėvėjo baltą viršūnę kartu su aptemptais mėlynais džinsais. Tą dieną ji nusprendė nenaudoti makiažo ir sportuoti atsitiktine Bombėjaus mergina. Ji beveik nereikalauja jokio makiažo produkto, kad paslėptų savo trūkumus, nes yra nepriekaištinga.

3. Atsitiktinis Vibe:

Parineeti Chopra be makiažo 3

Akivaizdu, kad pastaruoju metu Parineeti numetė nemažai svorio. Čia ji atrodo pakankamai graži, kad padarytų įspūdį aplinkiniams. Ši visą laiką besišypsanti mergina atrodo šiek tiek įsitempusi ir susirūpinusi dėl kažko šioje nuotraukoje, kai ne ekrane demonstravo veidą be makiažo ir atsitiktinį drabužių pojūtį.

4. Oro uoste:

Parineeti Chopra be makiažo 4

Parineeti Chopra oro uoste buvo pastebėta vilkinti laisvalaikio drabužius ir be jokių dvejonių sportuojanti be makiažo. Jos svorio netekimas neturėjo jokios įtakos jos grožiui. Ji vis dar atrodo kaip ta tipiška linksma Pandžabo paauglė.

5. Toks paprastas, bet toks spalvingas:

Parineeti Chopra be makiažo 5

Ši Parineeti Chopra nuotrauka rodo, kokia paprasta ji mėgsta būti, kai nešaudo ir nedirba. Čia ji demonstruoja savo dievo dovanotą gamtos grožį ir šypseną be tušo. Tie, kurie jai pakankamai artimi, taip pat turėtų turėti žinių apie jos nuolankią ir žemišką asmenybę.

6. Šypsena fotoaparatui:

Parineeti Chopra be makiažo 6

Jums negali patikti keletas dalykų, susijusių su Parineeti, bet vieno dalyko, kurio negalite paneigti, yra tai, kad ji turi džiaugsmingą ir mielą šypseną, sklindančią iš širdies. Šioje savo nuotraukoje Parineeti sugeba šypsotis fotoaparatui, nors atrodo išsekusi.

7. „Instagram“:

Parineeti Chopra be makiažo 7

Šią nuotrauką Parineeti Copra paskelbė „Instagram“, kur ji puikavosi be makiažo. Atrodo, lyg ji spustelėtų šią nuotrauką vos pabudusi. Šio įrašo pagalba ji atrodo pakankamai įspūdingai, kad pasiektų daugiau nei 1000 teigiamų įvertinimų.

8. Būti tingiam:

Parineeti Chopra be makiažo 8

Turėtumėte sekti Parineeti Chopra „Instagram“, jei vis dar manote, kad ji yra tik dar vienas plastikinis modelis. Šioje konkrečioje nuotraukoje ji demonstruoja savo veidą be makiažo su atvirais plaukais, laisvalaikio drabužiais ir tobula šypsena, prilipusi prie jos veido amžinai.

9. Eikime išprotėję:

Parineeti Chopra be makiažo 9

Tai dar viena nuotrauka be makiažo, kurioje Parineeti matoma spustelėjus asmenukes su savo broliais.