2006 m. Būdama devintoji Aliaskos gubernatorė, Sarah Louise Palin yra Amerikos politinė veikėja ir komentatorė, taip pat įsitvirtinusi kaip penkių vaikų motina ir rafinuota autorė. 51 -erių Palin nuo pat pradžių buvo malonės ponia, ruošdamasi tinkamam gyvenimui visur, kur tik atvyko. Būdama politinė veikėja, ji ne kartą dalyvavo ginčuose ir nesutarimuose, tačiau kiekvieną kartą jai pavyko išsaugoti savo malonę.

Sarah Palin be makiažo

Sarah Palin be makiažo atrodo:

Tačiau šiandienos straipsnis neturi nieko bendra su jos politine karjera ar susidūrimais ir draugyste. Šiandien tiesiog pasidalykite keliomis nematytomis Sarah Palin nuotraukomis be makiažo.

1. Sesijos metu:

Sarah Palin nuotraukos be makiažo 1

Pirmoje Palino nuotraukoje matome, kaip apsirengusi geriausia Palin, su apvalia kaklo palaidine ir sportuojančiu be makiažo. Tai atvira mintis viename iš jos susitikimų, tikriausiai ten, kur ji linkusi spręsti šį klausimą, nesijaudindama, kaip atrodyti geriausiai tą dieną. Tačiau net ir be makiažo dėl aiškios odos ji atrodė gražiai.

2. Ryto bėgimas:

Sarah Palin nuotraukos be makiažo 2

Geriausiai apsirengusi Sarah Palin atrodė sportiškai pasiruošusi raudonu megztuku ir juodais šortais. Sara visada buvo tokia, kuri puošiasi ir atrodo gerai, bet ne blogos sveikatos sąskaita, ir čia akivaizdu, kad visos treniruotės sporto salėje pasiteisino. Pozuodama savo bėgimo takelius, ji neturėjo makiažo ir vis tiek atrodė puikiai.

3. Užimta praeitis:

Sarah Palin nuotraukos be makiažo 3

Tai buvo daug lėtesnė diena nei anksčiau, o Palin, pasidavusi savo darbo spaudimui, ant kaktos parodė įtampos linijas, kai ji užimta paparacų. Sara apsirengusi paprastu pilku marškinėliu, užsirišusi plaukus iš nugaros, užsidėjusi akinius ir tęsė.

4. Bėgimo reikalai Sarah Palin be makiažo:

Sarah Palin nuotraukos be makiažo 4

Netgi užimtos ponios turi rasti laiko iš savo įtempto grafiko, kad jos darbai būtų atnaujinami ir laisvą dieną, Palin apsirengia savo patogiu drabužiu raudona striuke ir juodais takeliais, suporuotais su Uggu. Ji buvo šviežio veido ir ryškiai atskleidė, kad ji neturi makiažo. Tačiau ji atrodė puikiai nešiodama žvilgsnį, kai važiavo pro šalį.

5. Greiti spragtelėjimai:

Sarah Palin nuotraukos be makiažo 5

Čia mes turime dar vieną nuotrauką, kurioje ponia Palin mojuoja prie fotoaparato, kuris fotografuoja ją atmerktais plaukais ir be makiažo. Uždėjusi akinius ir nuleidusi petį nuo viršaus, Sara sukrėtė žvilgsnį.

6. Senovės dienos:

Sarah Palin nuotraukos be makiažo 6

Diva iš ankstesnių laikų – tai Palinos nuotrauka, kurią ji puoselėjo kaip bet kada. Ji buvo užsidėjusi vieną raudoną gabalėlį, nes anuomet atrodė puikiai. Šis paveikslėlis mums primena, kiek Palin yra tikra gražuolė ir jiems net nereikia makiažo, kad tai apibrėžtų ant jos.

7. Šeimos portretas:

Saros Palin nuotraukos be makiažo 7

Laimingą šeimos portretą apibūdinantys elementai yra besišypsantys vaikai, stovintys šalia tėvų, pasipuošę išdidžiu šeimos žvilgsniu. Tačiau čia stalai šiek tiek pasikeitė, nes šeima supa Sarą ir išdidžiai jai priklauso kaip visuomenės veikėja ir namų kūrėja, jos vaikai ir vyras išdidžiai šypsojosi.

8. Užimti namai:

Sarah Palin nuotraukos be makiažo 8

Čia matome, kaip Sara su vyru užsiima pokalbiais su juo, kai kažkas nušovė šį atvirą žmogų. Šios nuotraukos istorija pasakė, kad prieš šią nuotrauką ji buvo matoma vaikštinėjanti su savo penktu vaiku ant rankų. Miela, balta suknelė Palin be makiažo atrodė brangiai.

9. „Home Snap“:

Sarah Palin nuotraukos be makiažo 9

Dar kartą ši nuotrauka susijusi su jos namais, kai jos dukra Bristol spustelėjo ir pasidalino jos nuotrauka socialinės žiniasklaidos svetainėse. Ruošdamasi bėgiojimui Sarah atrodė stulbinančiai savo baltu kepurėliu ir geltona palaidine.