Vidya Balan atvyko į celiulioidą su labai dievinamu ir kritikų pripažįstamu filmu „Parineeta“, kurį režisavo jos mentorius Pradeepas Sirkaras. Nuo tada tai buvo sėkmingos užeigos kasose ir kritikos lentelėje vienodai puošniai.

Dizainerės Sabyasachi Mukherjee mėgstamiausia aktorė Vidya, regis, ant raudonojo kilimo sugrąžino tradicinius pietų Indijos sarius. Su šia ponia niekada nebūna nuobodžios akimirkos, ji yra žinoma dėl savo paprastų ir elegantiškų stilių, daugiau dėmesio skirianti savo užuolaidoms nei makiažui. Jos grožis kilęs iš gilesnės egzistencijos, kuri žavi žiūrovus.

Čia mes pasirenkame geriausią jos išvaizdą be makiažo.

1. Paprasta Džeinė juoda Sabyasachi:

Žinomas kaip intelektualaus žmogaus Madhubala, Vidya supakuoja solidžius pasirodymus po žemiškiausiais drabužiais. Tai panaši išvaizda, kai prislopintas atspalvis ir paprasta prancūziška pynė yra viskas, ko jai prireikė, kad šis nuobodus žvilgsnis pakiltų į kažką naujo. Šis stilius kyla iš požiūrio, o ne makiažo.

2. Įdomi sirena balta spalva:

Žavėdama šiuo perlamutriniu rožiniu raišteliu, Vidya sugrąžina seną klasikinį žavesį, kurį herojėms suteikė Hrishikesh Mukherjee ir Amol Palekar filmai šieno laikais. Visa tai susiję su natūraliu grožiu ir būdingomis malonėmis- atributai, kurių negalima pasiekti teptuko brūkštelėjimais, bet įkvepia meną.

3. Pasitikinti feministė:

Vidya Balan personifikuoja šiandien laisvai mąstančią nepriklausomą moterį, kuri yra ne tik pritaikoma savo šeimai, bet ir nepaprastai laikosi nuomonės. Vilkėdama šį atspaudą ant spaudos ansamblio, vienintelis dalykas, kuris ją išskiria, yra jos nepajudinamas pasitikėjimas- bruožas, kurį retai matydavo.

4. Pietų malonė:

Malonė, kuria ji nešioja savo sarees, dvelkia vien tik klase ir etiketu, kuris yra susijęs su labai tvirtais šeimos vertybėmis ir auklėjimu. Tai būdingas Vidjos bruožas, išskiriantis ją mylių nuo kai kurių jos amžininkų.

5. Žavus žvilgsnis:

Beviltiška šypsena ir tos pilnos lūpos yra vienintelis blaškantis dėmesys nuo jos žavių akių. Jos žavesys yra labai natūralus ir be vargo suformuoja jos iškilusią asmenybę ir nepaprastą moteriškumą į svaiginantį mišinį. Ji yra galingas ir galingas mišinys, kuris yra toks retas kaip jos paprastumas.

6. Puiki Diva:

Realiame gyvenime Madhuri Dixit įkvėpta Vidya yra vidutinė kaimynė su šilta ir patrauklia šypsena. Turėdama esminę vidutinės klasės ramybę ir malonę ji užkariavo milijonų gerbėjų širdis visame pasaulyje. Žmonės ją myli dėl įprastos išvaizdos, nes tai yra kažkas, su kuo masės gali susieti savo gyvenimą.

7. „Laid-Back Oomph“:

Graži panele nesijaudina dėl mados brolijos komentarų ir pasiūlymų ir dėvi drabužius, kuriuose jai patogiausia. Jokia bloga spauda apie jos mados jausmus neatbaidė jos nuo svarbiausio prioriteto. Tai išskiria ją iš kitų, bet tuo pačiu daro ją unikalią ir išskirtinę.

8. „Glamour“ be rūpesčių:

Kaip minėta anksčiau, Vidja mano, kad mažiau yra daugiau. Taigi, nors ir nesureikšmina makiažo, ji pasirūpina, kad apsivilktų tobulai tinkančią progą. Žvelgdama į kvapą gniaužiantį šį parašą Sabyasachi sari, ji tai įrodo dar kartą.

9. Medžiagos moteris:

Aktorė, leidžianti savo darbui kalbėti už save ir sugebanti pristatyti jėgų kupinus spektaklius, yra tikrai esminė moteris. Ji negaili tuščių komentarų ir skatina tuos, kurie yra verti jos plojimų. Griežta ryžtinga moteris, tokia kaip Vidya, rado savo pjedestalą šioje vyrų dominuojamoje pramonės šakoje, kuri kažkada atmetė ją iš proto. Toks požiūris daro ją tokią gražią.