Selena Gomez! Visi žinome šį pavadinimą. Šis amerikiečių dainavimo talentas yra gana populiarus visame pasaulyje dėl savo pop dainų ir muzikos albumų. Ir ne tik apie dainas, apie Selena taip pat gerai kalbama dėl savo grožio. Jaunatviškas veidas ir gražūs veido bruožai išskiria ją iš kitų žvaigždžių. Bet ar kada nors matėte Selena Gomez be makiažo??

Popmuzikos žvaigždė, žinoma dėl savo gražios išvaizdos ir mados diva, atrodo gana nuostabiai, nesidažydama. Ar norite pamatyti, kaip dainininkas atrodo realiame gyvenime, neapdorotas ir nefiltruotas? Štai ir einame!

Nematytos ir tikros Selenos Gomez nuotraukos be makiažo

10 realių Selena Gomez nuotraukų be makiažo:

Čia yra mūsų mėgstamiausios dainininkės Selena Gomez nuotraukos be makiažo. Pažvelk!

1. Pagautas viešai:

selena gomez be makiažo nuotraukų

Ši Selenos nuotrauka be makiažo matoma, kai ji buvo viešai su savo draugais. Laisvalaikiu Selena mėgsta vaikščioti viešosiose erdvėse su savo tikruoju savimi. Šioje nuotraukoje ji nenešiojo jokio makiažo ir atrodo labai neapdorota ir tikra. Vis dėlto grožis žavi. Šioje nuotraukoje ji atrodo labai jaunatviška, miela ir miela, ir mes ją mylime, nepaisant to, kad ji atrodo neapdorota ir nefiltruota. Ką jūs manote vaikinai?

2. Užkandžių laikas:

Selena Gomez be makiažo 2

Štai dar vienas realus Selenos paveikslas, be makiažo, užfiksuoto fotoaparate. Na, atsižvelgiant į jos populiarumą, atrodo, kad paparacai jos visai negaili nuo visuomenės dėmesio. Ji linksminasi gaudydama gatvės užkandžius atsitiktine apranga. Palaidų plaukų ir kelių putlių skruostų dėka ši nuotrauka spustelėta anksčiau prieš keletą metų. Vis dėlto mums patinka tai, kaip ji vaizduojasi šioje nuotraukoje ir yra laikoma visiškai pasitikinčia savimi ir miela. Ką jūs, vaikinai, turite pasakyti?

3. Šviežias veidas:

selena gomez be makiažo nuotraukų

Čia yra dar viena nematyta nuotrauka ir „Selena Gomez“ be makiažo asmenukė. Kaip ir kitos merginos, Selena taip pat mėgsta spustelėti savo nuotraukas ir asmenukes. Tai yra jos poilsio laikas jos gyvenamojoje vietoje, ir ji čia tikrai yra pati. Palaidais plaukais, mažytėmis akimis ir mielais skruostais dainininkė čia atrodo gražiai ir jaunatviškai. Ji matoma vilkinti naktinius drabužius ir yra patogi!

4. Atsipalaidavimo laikas:

Selena Gomez be makiažo 4

Mūsų akys šioje nuotraukoje patraukia ne tik mielą Selenos veidą, bet ir tokį gražų laisvą marškinėlį, kuriame ji puikuojasi su karikatūromis. Ši nuotrauka yra nepaprastai žavinga dėl abiejų šių priežasčių, o jos jaunoji aš – tai kažkas, ko negalime pažvelgti. Kaip ir ankstesnėse nuotraukose, ji matoma be makiažo, tačiau atrodo labai ryški ir graži. Šis paveikslėlis parodo mums, kad norint atrodyti gražiai ar stilingai, nereikia jokio makiažo!

5. Nakties tvarka:

Selena Gomez nuotraukos be makiažo 5

Tik pažiūrėkite, koks nuostabus šis grožis, net jos nakties metu ir be makiažo. Kai matome Selena Gomez su makiažu ir be jo, tiek ekrane, tiek realaus laiko nuotraukose, dėl akivaizdžių priežasčių nematome didelio skirtumo. Ji neatrodo daug kitaip, atsižvelgiant į jos gražią ir mielą odą. Dainininkė atrodo gaivi visą laiką ir negali konkuruoti su savo išvaizda realiame gyvenime. Ką jūs manote vaikinai?

6. Gaivus veidas ir miela išvaizda:

Selena Gomez nuotraukos be makiažo 6

Čia yra dar viena mūsų mėgstamiausia Selena Gomez be makiažo nuotraukų. Tai spustelėja ir paskelbia pati garsenybė socialiniuose tinkluose, ir kaip tai puiku !! Ji atrodo kvapą gniaužiančiai gražiai su šviežiu veidu ir atrodo labai šviesi ir graži, nepaisant to, kad ji visiškai nekeičia. Jos gražios akys, žvilgantys juodi plaukai ir švari oda yra tai, apie ką mes visi svajojame turėti ir realiame gyvenime. Ji turi imtis daug odos priežiūros procedūrų, kad išlaikytų save tokią, kokia yra, ir visą laiką atrodytų nuostabiai.

7. Plaukimo laikas su draugais:

vSelena Gomez be makiažo 7

Kaip ir mes, Selena taip pat mėgsta linksmintis ir laisvalaikiu praleisti laiką su artimais draugais. Štai vienas toks vaizdas ir asmenukė, kurią pati dainininkė spustelėjo baseine, kai ji linksminasi su draugais. Selena mėgsta maudytis ir dažniausiai yra viena iš jos pramogų. Ji matoma tokia graži ir stulbinanti net su plaukiančiu veidu ir nėra dėvima makiažo. Viskas, ką matome, yra šiek tiek tušo ant pliko veido. Vis dėlto tokia jaunatviška ir miela, ar ne?!

8. Ilgas važiavimo laikas:

Selena Gomez nuotraukos be makiažo 8

Šioje nuotraukoje matome, kaip Selena linksminasi ilgai važiuodama automobiliu. Nors ji nedaug makiažo, pastebimas tik lengvas drėkinamasis kremas, akių tušas ir pieštukas. Ji be jokios abejonės atrodo gaiviai graži ir puošni. Tačiau, jei palygintume su makiažo nuotraukomis ir be jų, nėra didelio skirtumo, o tai rodo, kaip jos oda natūraliai yra tokia nuostabi. Ką jūs manote vaikinai?

9. Plaukimo asmenukė:

Selena Gomez nuotraukos be makiažo 9

Kaip jau minėjome aukščiau, Selena mėgsta maudytis ir ši plaukimo laiko asmenukė yra viena iš mūsų mėgstamiausių nuotraukų. Ji ant veido nieko nedėvi, o ši asmenukė iš tikrųjų spustelėta pliku veidu. Tačiau šioje nuotraukoje mums patinka jūsų išraiška ir mielas gestas. Jos jaunatviška oda šviečia saulės spinduliais ir atrodo kvapą gniaužianti!

10. Kultūrinė apranga:

Selena Gomez be makiažo 10

Šiame paveikslėlyje matome Selena Gomez, vilkintį tharu suknelę, kuri yra iš Nepalo, kai ji buvo gastrolėse. Ji matoma pozuojanti su vietinėmis to rajono moterimis su tais pačiais ornamentais ir drabužiais. Ši nuotrauka rodo, kad Selena mėgsta eksperimentuoti ir lengvai susimaišo su kitomis kultūromis. Šioje nuotraukoje ji atrodo gaiviai ir nepakartojamai, o mums patinka tai, kaip ji laimingai puikuojasi savo grožiu šiuo drabužiu.

11. Laimingas veidas:

Selena Gomez nuotraukos be makiažo 11

Kaip minėjome aukščiau, Selena mėgsta sportuoti savo asmenukes ir dažnai spustelėti laisvalaikio nuotraukas. Šioje nuotraukoje ji nenešioja jokio makiažo, išskyrus švelnų lūpų blizgesį, ir yra matoma, kaip laimingai parausta. Su garbanotomis bangomis aplink ausis ir ryškiomis akimis, jos bruožai yra gana gražūs ir ryškūs. Ji turi širdies formos veido formą ir gražiai atrodo jaunatviškais gestais.

12. Atostogų režimas:

Selena Gomez be makiažo 12

Selena Gomez mėgsta keliauti. Ji nuolatos ima atostogas ir pertraukas tarp savo įtempto tvarkaraščio ir atostogų yra tai, ką ji tikrai randa. Šiame paveikslėlyje mes galime pamatyti laimingą Selenos veidą atostogų metu. Tačiau šioje nuotraukoje, nors ji ir mažai dėvi makiažo, ji pastebima dėvinti ryškius lūpų dažus ir akis su pamušalu. Jos paprasti palaidi plaukai ir paplūdimio drabužiai yra gražūs ir tinka jos asmenybei.

13. Maistas, pagautas kameroje:

Selena Gomez be makiažo 13

Kaip ir mes visi, Selena taip pat yra gurmanė. Ji be galo mėgsta ir mėgsta sočiai pavalgyti. Šioje nuotraukoje ji matoma valganti apgaulingą patiekalą ir tuo labai džiaugiasi. Tačiau mes stebimės, kaip Selena išlaiko savo asmenybę ir tinka kūnui, nepaisant to, kad yra gurmanė! Mums čia patinka jos nuogas veidas be makiažo ir surišti plaukai, kol ji pastebima naktiniame kostiume.

14. „Selena No Makeup Look in Red Top“:

Selena Gomez be makiažo 14

Nuotraukoje ji atrodo labai gražiai, net ir be makiažo. Ji vilki ilgus raudonus megztinius, kurie yra iškirpti V formos priekyje, todėl atrodo šiek tiek madingai. Šaltą žiemos dieną rankos uždengtos iki trijų ketvirtadalių. Ji taip pat vilki tamsiai melsvas kelnes ir turi auksinius aksesuarus; viena auksinė apyrankė ant dešiniojo riešo ir apvalios formos dideli uždarbiai ant ausų.

15. Selena oro uoste be jokio makiažo:

Selena Gomez be makiažo 15

Mes matome, kad Selena Gomez be makiažo ant veido oro uoste aukščiau esančiame paveikslėlyje, nes ji turi vežimėlio krepšį dešinėje ir rankinę kairėje. Ji atleido plaukus ir vilki laisvalaikio kelnes bei juodą viršūnę, kurią galima pamatyti, nes striukė, uždengianti rankas, bet atvira iš vidurio.

16. Testuotojų patikrinimas parduotuvėje:

Selena Gomez be makiažo 16

Atrodo, kad ji yra parduotuvėje ir išbando kai kuriuos kosmetikos gaminius, kuriuos tikriausiai galėtų nusipirkti. Ji atrodo miela dėl savo natūralaus grožio, tačiau šioje nuotraukoje dėl savo plaukų ji atrodo tikrai gražiai net ir be makiažo. Jos plaukai buvo atskirti iš šono ir visai surišti. Priekis atrodo šiek tiek netvarkingas, todėl ji atrodo natūraliai. Ji dėvi juodą laisvalaikio viršutinę dalį ir nešioja diržą ant kūno.

17. Selena Gomez akiniai Pažvelkite į parką:

Selena Gomez be makiažo 17

Žiemos mūsų veidą kartais išsausina ir taip daro teisingesnį. Šis paveikslėlis aukščiau yra Selena Gomez žiemos dieną, dėvėdama oranžinę striukę, o ant kaklo – pilką duslintuvą. Ji užimta tikrindama telefoną pro didelius stilingus akinius. Jos plaukai tvarkingai surišti kaip arklio uodega ir ji nenešioja jokio makiažo, tiesiog dėvėkite mažus lūpų dažus.

18. Paauglystėje:

Selena Gomez be makiažo 18

Aukščiau esančiame paveikslėlyje matome, kaip Selena Gomez atrodo tikrai protingai. Ji vilki dangaus mėlynos spalvos iškilmingus marškinius, įkištus į tamsiai mėlyną sijoną, atspausdintą raudonai ir žaliai. Jos plaukai yra šiek tiek susipainioję priekyje ir, atrodo, šiek tiek surišti gale. Ji atrodo gana elegantiška net ir be makiažo.

19. „Selena Outdoors In Casuals“:

Selena Gomez be makiažo 19

Matome, kad spustelėjus šią nuotrauką Selena šiek tiek priaugo svorio. Dėvėdama per didelį baltą viršūnę ir porą pilkų antblauzdžių, ji atrodo paprasta ir graži be makiažo. Ji turi rudus batus ir turi akinius; Ilgas sidabrinis aksesuaras aplink kaklą, o plaukai buvo atviri ir iškelti į priekį, vienodai atskirti iš abiejų pusių ir paguldyti pečius.

20. Žavinga šypsena:

Selena Gomez be makiažo 20

Atrodo, kad ji pakeliui, su kuo nors kalbasi ir saldžiai šypsosi. Ji vilki per didelius languotus marškinius, o rankovės yra laisvos ir atviros. Ji nujunkė antblauzdžių ar kelnių trūkumą ir veidą be makiažo, o dešinėje nešioja didžiulį juodą krepšį, o kairėje – telefoną. Ji nešioja pora rudų kačių akių akinių nuo saulės ir plaukus šukuoja iš dviejų pusių iš vidurio.

21. Natūralus Selena Gomez veidas:

Selena Gomez be makiažo 21

Selena Gomez yra natūraliai graži, kuri puikiai pavaizduota aukščiau esančiame paveikslėlyje. Ji tiesiog atveria banguotus plaukus, pakabina ant kaklo ir yra visiškai be makiažo.

Papildomi patarimai:

Turėdami šiuos nuogus veidus ir be Selenos Gomez makiažo nuotraukų, mus įkvepia toliau atrodyti gražiai ir tinka net ir ryškiai. Štai keletas įsilaužimų, kuriais turime pasidalinti su jumis!

  • Dažnai eikite be makiažo. Jei neturite daug renginių ar ypatingų progų, verčiau būkite be makiažo ir leiskite odai atsikvėpti.
  • Jei dėvite makiažą, nepamirškite arba praleiskite jį visiškai prieš baigdami dieną ir eidami miegoti. Po makiažo pašalinimo įsitikinkite, kad jūsų oda gerai išvalyta ir tonizuota.
  • Drėkinimas yra esminis žingsnis; daugelis iš mūsų linkę praleisti. Oda reikalauja drėkinimo ir maitinimo. Nepaisant sausos ar riebios odos, geriau dėvėti drėkinamąjį kremą pagal odos tipą.
  • Stenkitės giliai valyti, tonizuoti, šveisti odą kiekvieną savaitę bent du kartus. Tai padeda odai išgydyti ir pašalinti visas negyvas odos ląsteles bei įdegį.

Su šiomis gražiomis ir nuostabiai nuostabiomis Selena Gomez nuotraukomis makiažas neatrodo; mus labai įkvepia rūpintis savo oda ir atrodyti gražiai, net ir pliku veidu. Mums patinka tai, kaip ji tvarkosi ir rūpinasi savimi, ir atrodo taip nuostabiai kasdieniame gyvenime. Selena tikrai įkvepia jaunimą ir šį naujos kartos jaunimą. Kokios jūsų mintys šiuo klausimu? Praneškite ir mums; mums patinka išgirsti jus!