Kino karjerą ji pradėjo palikusi modelio dienas, nes pradėjo dirbti siekdama prasiveržti žemo profilio telugų ir tamilų filmams. Jos debiutinis filmas buvo staigus vienos iš kino režisierės pasiūlymų per vieną iš jos modeliavimo triukų, todėl lėtai ir palaipsniui Anjali sukūrė sau pjedestalą Kolivudo filmų žanre.

Pradžia yra ta, kad jie visada yra tokie gražūs ir pasiruošę stebėdami fotoaparatą, kad kai juos matome realiame gyvenime, jie dažnai linkę atrodyti daug kitaip. Dabar žvaigždės turi išlaikyti save tiek, kad atrodytų gerai su makiažu ar be jo. Nors tai yra gana sunkus gyvenimo būdas, pažiūrėkime, ar Anjali pateisina mūsų lūkesčius, ar ne.

1. Automobilio poza:

anjali be makiažo „A Pose By The Car“

Nešioti nuostabų mėlyną viršūnę Anjali atrodo nuostabiai stovėdama prie automobilio. Ši nuotrauka yra grynas liudijimas apie tai, kad Anjali yra netikėtai mirusi gražuolė net ir be jokių makiažo požymių ant veido. Anjali yra gana graži, kai nusimauna makiažą.

2. Garso išleidimo išvaizda:

anjali garso išleidimo žvilgsnis

Ši pietų aktorė, dėvėdama labai džiazuotus marškinėlius su puse polo kaklo su visomis rankovėmis, žino, kaip atrodyti akinamai, nereikalaujant jokio įmantraus makiažo. Jos šypsena visada yra tokia viliojanti, kai efektyviai nuvalo makiažą. Ji iš tikrųjų yra gražuolė be makiažo, ir šis paveikslas dar kartą patvirtina šį faktą.

3. Minimalistinio apdovanojimo išvaizda:

Anjali be makiažo minimalistinio apdovanojimo

Eidami į bet kurį oficialų renginį, šiek tiek pasidažykite, kad atrodytumėte žaidimo viršūnėje net ir žmonėms, kuriems nepatinka makiažas. Anjali, kuri nenori makiažo, kartais turi rinktis minimalistinę išvaizdą, kuri apima tik rouge, akių kontūro ir lūpų dažų prisilietimą. Šiame paveikslėlyje parodyta, kad šiai aktorei nereikia ekstravagantiško makiažo, kad bet kokiam įvykiui išryškėtų nuostabi rampos išvaizda.

4. Apimanti jos etnines šaknis:

Anjali be makiažo, apimančio jos etnines šaknis

Šioje nuotraukoje ši pietų aktorė puikiai įgauna savo etnines šaknis. Etninius drabužius jau sudaro daugybė skirtingų ir ryškių spalvų, todėl Anjali puikiai naudoja šias spalvas be makiažo. Makiažas tik blukintų jos grožį, kai reikia ištraukti tokią puikią išvaizdą.

5. Filmas:

Anjali be makiažo filmas

Filmo dalis, ši nuotrauka buvo padaryta, kol Anjali buvo filmavimo aikštelėje. Tai vis dar rodo, kad makiažo meistrė naudojo labai minimalų makiažą, kad ši aktorė taptų fotoaparato diva. Naudotas makiažas nepridėjo jokio dirbtinio grožio, o sustiprino Anjali jau turėtą grožį.

6. Simpletono fotosesija:

Anjali be makiažo Simpleton fotosesija

Vienas iš didžiausių Anjali pasiekimų yra jos sugebėjimas puikiai atrodyti fotoaparate fotografuojant ar filmuojant. Ši fotosesija buvo padaryta siekiant parodyti, kaip tiksliai Anjali nereikalauja jokio makiažo, kad atrodytų puikiai fotoaparate. Kamera sustiprino jos grožį, o jos šypsena buvo visiškai kvapą gniaužianti. Ji tikrai įkvepia visas moteris.

7. Būkite visiškai natūralūs:

Tamilų aktorė Anjali iš Haidarabado DCP biuro nuotraukų

Net ir stresinėse situacijose Anjali vis dar sugeba atrodyti geriausiai, ir šis paveikslas liudija šį faktą. Išeidama iš policijos nuovados Anjali atrodė rami ir susikaupusi, ir kadangi nebuvo laiko makiažui, ši nuotrauka yra tikras jos grožio be makiažo liudijimas.

8. Staigus nuoširdumas:

Anjali be makiažo staiga atviras

Staigūs įniršiai yra tai, ko žmonės kartais nežino arba nustemba tapę auka ir tapę kino žvaigžde Anjali patiria daugybę staigių Candid. Ši nuotrauka staiga atvirai pagauna Anjali netikėtai, bet vis tiek grožis be makiažo.