Pasididžiuojanti Pietų Indijos kino teatro aktorė Regina Cassandra pirmą kartą debiutavo būdama vos 9 metų, kai nusprendė tapti vienos iš vaikų laidų vedėja. Vėliau, būdama 14 metų, ji nuėjo į kiną, vaidindama savo vaidmenį, be kitų žymių aktorių. Paskutinė jos pertrauka buvo būdama 21 metų, kai ji vaidino priešais Yogį, kuris tada buvo naujas. Šiuo metu Cassandra yra vienas iš Pietų kino teatrų pavadinimų, vaidinantis tamilų, telugų ir kanados filmuose. Kameroje Regina visada spindėjo kaip ryški žvaigždė, ir šiame straipsnyje mes nustatysime, ar jos ryškumas iš tikrųjų yra tik studijoje, ar ne.

Graži Regina Cassandra be makiažo su nuotraukomis:

1. „All Denim Look“:

regina cassandra be makiažo

Regina Cassandra čia demonstruoja džinsinį išvaizdą, nes kasdienius mėlynus džinsus derina su džinsiniais marškinėliais. Atrodydama protinga ir kupina pasitikėjimo, Reginos veidas buvo visas nuogas, išskyrus rausvą atspalvį. Iš nuotraukos buvo akivaizdu, kad ji net ir be makiažo atrodė gaivi ir nepriekaištinga.

2. „Fitness Freak On“:

Regina Cassandra be makiažo 2

Ši nuotrauka padaryta vieną iš jos kūno rengybos dienų, kai Regina užsiėmė jėgos joga. Kai ji sėdėjo ištiesusi kojas, pasirengusi laikytis savo pozicijos, ji atrodė gana žemiška ir graži savo prigimtimi, plaukai netvarkingai surišti gale, o jos veide slypi rimta išvaizda.

3. Darbinis slėgis:

Regina Cassandra be makiažo 3

Filmo spaudimas jai daro didelę žalą, nes šioje nuotraukoje Regina parodė, kaip jai patogu nešti savo svorį natūraliai, nereikalaujant išorinio makiažo, kad atrodytų gražiai. Nors po akimis pasirodo sunkus darbas ir bemiegės naktys, ji atrodo visiškai rami ir susikaupusi.

4. Šypsenos:

Regina Cassandra be makiažo 4

Kai ji linksmai šypsojosi, jos plaukai, atskirti nuo vidurio, nukrito iš abiejų jos pusių, o veidas vaizdavo gaivumą, išryškinantį klasikinę šiltos saulėtos odos architektūrą..

5. Nuoširdus:

Regina Cassandra 5

Šioje Reginos nuoširdumoje ji atrodo visiškai burbuliuojanti ir kažkam juokinga, o kažkas kitas užfiksavo vaizdą fotoaparate. Paveikslėlyje pavaizduota ši žvaigždė be jokio makiažo, leidžiančio jai saldus užrakinti ir išsivaduoti.

6. Grožis be veido:

Regina Cassandra be makiažo 6

Viena iš natūraliausių ir drąsiausių Reginos paveikslų, čia esanti gražuolė nusifotografavo apsikabinusi nuogą veidą be jokių makiažo pėdsakų. Mes galime pajusti nuovargį, kai jos akys žvelgia į mus, kol ji išlaiko subtilią ramybę, jos švelnūs bruožai atitinka aksominį odos pojūtį..

7. Formaliuose:

Regina Cassandra be makiažo 7

Šį kartą apsirengusi oficialiais mėtų žaliais marškinėliais, Regina suformavo ir ištiesino plaukus, kad suteiktų tą subtilumą, o ji be jokio makiažo ant veido išdrįso atrodyti visiškai viliojanti. Mūsų dėmesį patraukė ne tik jos odos spindesys, bet ir jos stiliaus pareiškimas.

8. Nauja išvaizda:

Regina Cassandra be makiažo 8

Regina sėdėjo ir gerai leido laiką su savimi, kai pasirinko naują išvaizdą – tą, kurioje buvo akiniai. Akimirksniu įjungusi karšto nerdo režimą, Regina gana šlykščiai nusitraukė akinius. Nors jos veidui trūko studijos apdailos, ji pati atrodė gana patraukliai.

9. Tradiciškai:

Regina Cassandra be makiažo 9

Apsirengusi gražiai geltonu kostiumu, Regina šioje nuotraukoje turi minimalų makiažą, nes pozuoja tradicinei fotosesijai. Nepalaikydama savo šaknų, Regina atrodo gana laiminga savo prigimtimi.