İsim her insan için bir kimliktir. Hepimiz çocuğumuz için en iyisini isteriz. Her insanın farklı tercihleri ​​vardır ve kolay ve eğlenceli bir seçim arıyorsanız, yeni doğan bebeğiniz için komik kız isimleri fikirlerimiz var. Bunlar, keşfetmek isteyebileceğiniz oldukça ilginç, modern ve benzersiz anlamlı isimlerdir. Şık, yeni ve üzerlerinde büyüleyici bir etkiye sahipler. Ve sadece bu değil, bu en komik isimler de en iyi arkadaşınızı, kız arkadaşınızı ve karınızı ve hatta aile üyelerinizi aramak için en iyisidir. Yetişkin kadınlar ve bayanlar için de idealdirler..

güzel değil mi Neden beklemek? Hadi devam edelim ve güzel, en yeni ve en popüler en komik kız isimleri seçimlerini keşfedelim. İşte başlıyoruz!

2020 Yılında Kızınız İçin Anlamlı Komik İsimler

Komik Kız Bebek İsimleri 2021 İçin Fikirler:

Komik isimler hakkında konuştuğumuzda, kısa ve tatlı gündelik, komik isimlerimiz veya süper komik isimlerimiz ve güzel ama korkak isimlerimiz var. Komik kız isimleri fikir ve anlamlarındaki fikirler ve çeşitli seçenekler arasında, çeşitli varyantlarımız ve tercihlerimiz var. Aklımızda olan geniş kombinasyonlar ve fikirler listesinde bu sezon kızlar için en trend olan sevimli, komik isimlerle birlikteyiz.!

Son 25 En Komik Kadın İsimleri:

En yeni, en yeni ve yine de popüler ve şık komik kız ismi seçimlerini araştırıyor ve araştırıyorsanız, neden çok arama yapıyorsunuz? Liste yanımızda! İşte anlamlarıyla birlikte kızlar için 25 komik ismin listesi.

1. Açelya:

Bu çok güzel bir pembe çiçek. Birçoğumuzun etrafımızda gördüğüne, ancak genellikle adını bilmediğimize inanıyoruz. Azalea, güzel pembe yapraklarıyla tanınır ve kızınız için son derece benzersiz bir komik isim olabilir. Henüz güzel ve feminen komik kadın isimleri!

2. Adrienne:

Neden kızınızın adını dünyanın izlediği en açık ve seçkin kadın aktivist sanatçı sembollerinden biri olan Adrienne Rich’den sonra seçmiyorsunuz? Komik kızların isimlerinin aranjmanı gibi geliyor kulağa da.

3. Kalvina:

İtalyan Calvino’nun Dişi tipi, adı daha az saçlı bir kızı ifade eder. Bu, kellikli kadınları tasvir eden komik bir kız ismi. Komik bayan isimleri de benzersiz değil mi??

4. Sekoya:

Sequoina, Kaliforniya’da bulunan mamut sekoya ağaçlarının Kızılderili Cherokee adından türetilmiştir. Ağacın adı, Cherokee harflerini sırayla icat eden yarı kanlı araştırmacı George Gist’ten geliyor. Sequoia (“domuz ayağı”) adı, ayağını deforme eden bir kovalamaca kazasından sonra verildi..

5. Kişniş:

Bu İngilizce isim, adını ve anlamını kişniş lezzet adından almıştır (ayrıca düzenli olarak Kişniş olarak adlandırılır). Aynı zamanda Latin Coriandrum’dan, Yunan corys’ten (“öpücük böcek”) ek bileşenle – Ander “sonradan almak” (tahtakurularının kokusuna benzeyen lezzetin kokusuna atıfta bulunur), bundan böyle “benzer bir aromaya sahiptir. bir tahtakurusuna.

6. Papatya:

Bu, lideri arasında popüler olan popüler ve eğlenceli kadın isimlerinden biridir. Hepimizin zaten bu konuda bir fikri var. Beyaz çiçekli güzel bir bahar bitkisidir. Daisy, dünya çapında en çok tanınan çiçek isimleri arasında öne çıkıyor. Sevgili bebeğiniz için basit, mükemmel ve zarif bir isim olabilir..

7. Şabubu:

Ayrıca kulağa palyaço ismi gibi gelen komik kız isimlerinden biridir. Aslında anlamı bu değil ama ses tonu kulağa öyle gelmiyor mu? Pokemon karakterini de andırıyor ve en komik isimlerden biri.

8. Bon Qui Qui:

Bu, bifteğinizin bitmek üzere olduğu anlamına gelen komik kızların adıdır. Ancak Fransız hükümeti, çocuk istismarını dikte ettiği için adın kullanılmasını yasakladı..

9. Ailen:

Aileen, sıra dışı ve komik kız isimlerinden biri: İrlandalı Eileen adında bir İskoç dönüşü. “Işık” anlamına gelir ve yeni genç hanımınız için harika ve benzersiz bir karar olabilir. Her iki isim de kulağa komik geliyor, ancak buna karşı büyüleyici bir anlamı ve önemi var. Ne düşünüyorsun?

10. Mavi Çan:

Çiçek isimleri inanılmaz derecede ünlüdür, ancak Bluebell daha sıra dışı alternatiflerden biridir. Adını çoğu zaman duymuyoruz. Bluebells, eski İngiliz ormanının ikonik bileşenleridir. Morun daha yumuşak bir uyarlamasıdır ve narin mor ve mavinin bir karışımı olarak göründüğünde en iyisidir. Leylak çiçekleri, çeşitler arasında öne çıkar ve en mükemmel çiçek açan demetlerdir..

11. Gül:

Bu çiçeğin veya adının olağanüstü bir şekilde anılmasına gerek yok; ancak bunun Shakespeare’in ünlü dizeleriyle tanrısallaştırılan bir çiçek olduğu da denilebilir. Tırmanma ayrıca oldukça dini bir referansa sahip olsa da, genç bayanlar için en çok kullanılan komik kadın isimleri arasında göze çarpıyor. Rose’a kadınsı bir isim olarak da aşinayız, değil mi?!

12. Mercan:

Mercan, herhangi bir genç bayan için kızlar için güzel ve eğlenceli bir isimdir. Mercan resifi, ekosistemin bir su altı bileşenidir ve genellikle gruplar halinde bulunur. Ayrıca güzellik ve büyüleyici görünümle eş anlamlıdırlar..

13. Abha:

Bu yine ışık ve güzellik ışınlarını simgeleyen egzotik ve güzel bir komik kız takma adıdır. Bu isimle kutsanmış kızlar, en çekici kişiliğe sahip son derece güzel ve zarif olmalıdır..

14. Logan:

Prensesinizin utangaç ve çekingen olmak yerine cesur ve korkusuz olmasını istiyorsanız, logan mükemmel bir seçimdir. Cesaret ve cesareti simgeleyen unisex bir isimdir. Galce lagan kelimesinden türetilmiştir. büyüleyici değil mi?

15. Melodi:

Gerçek bir şarkıcı bekliyorsanız, bu müzikal isim sizin için doğru seçenek. Melodie, Yunan köklerine sahip bir Melodi çeşididir. Melodie “müzik” anlamına gelir ve kızlar için harika bir komik isim olur.

16. Nadetta:

Bu, her ebeveynin çocuğuna hayattaki her engelle cesurca cesurca yüzleşmesi için ihtiyaç duyduğu anlamını gösteren komik kadın isimleri arasındadır. Bu Almanca isim, Almanca’da bir ayının cesareti anlamına gelir. Adı güzel olduğu kadar anlamlı değil mi?

17. Seeley:

Seeley veya Seeleey çok mutlu insan demektir. İsim oldukça nadir bulunur ve harika, eğlenceli bir isimdir..

18. Hanımefendi:

Sissie, Gal dilinde altıncı, hatta kör biri anlamına gelir. Ancak, denemek için de çok kısa ve korkak bir isim seçimi..

19. Tabata:

Bebeğinizin adının yazılışını değiştirmek onu daha da tuhaf hale getirebilir. Tabatha, “ceylan” anlamına gelen Tabitha adının bir çeşididir.

20. Teshi:

Teshi, neşe, cıvıl cıvıl bir his ve kahkaha dolu demektir. Adı Afrika dilinden gelmektedir ve telaffuzda nispeten kısa ve eğlencelidir..

21. Viyana:

Çocuklara turistik yerlerin veya ulusların adlarını vermek yeni bir model değil; trendine uzun zamandır tanık oluyoruz. Ancak, örneğin Viyana gibi sıra dışı yer adları seçerek bebeğinizi dikkat çekici hale getirebilirsiniz..

22. Wanda:

Wanda, Slav dilinde kabilelerin adıdır. Oldukça ender bulunan bir isim ama aynı zamanda çok kısa, sevimli ve komik. Değil mi sen ne düşünüyorsun?

23. Vay canına:

Whoopi ismine ne dersin? Eh, biz de şimdiye kadar bunu duymadık. İsmin kökenleri iyi bilinmese de, küçük kızlar için gerçekten komik ve korkak bir isim seçimidir..

24. Winnie:

Winifred kulağa biraz antika gelse de Winnie, kızınıza biraz yaratıcılık kazandıracak, günümüzün kulağa hoş gelen bir ismi. Sevimli, kısa ve aynı zamanda harika. değil mi?

25. Zooey:

Zooey teknik olarak hayat demektir. Adı, aynı zamanda değerli olanı da simgeleyen Yunan kökenlidir. İsim kulağa oldukça komik geliyor ve kız bebekleri için harika bir seçim..

en komik kadın isimleri

Kızlar ve Evcil Hayvan İsimleri için Komik Takma İsimler:

Peki, evcil hayvan isimleri ve ev araması için takma isimler olarak komik kız isimlerine ne dersiniz? Muazzam ve heyecan verici değil mi? Evde korkak isimlere sahip olmak da süper sevimli ve moda. Takma adlar için bazı fikirlere ve seçeneklere bakalım.

26. Bambi:

İsmin böyle bir anlamı yok ama ses tonu ve ses tonu oldukça şirin.

27. Sincap:

Peki ya sincap? Eh, bunun da bir anlamı yok, ancak kulağa süper komik ve komik geliyor. değil mi!

28. Coo Coo:

Coo coo, guguk kuşunun tonuna ve gürültüsüne benzer.

29. Elektra:

Bu komik kız lakabının içinde bir kıvılcım var. Elektrik darbesine oldukça benzer,

30. Kıkırdamalar:

Kıkırdamak gülmek, mutluluk demektir. Adı temel olarak neşe ve kahkaha ifadesi anlamına gelir..

31. Muzie:

Muzzie’nin yine bir anlamı yok ama takma ad olarak da çok şirin.

32. Pigtail:

İngilizce’de at kuyruğu temelde iki tarafında iki midilli olan bir çocuk saç modeli anlamına gelir. İsim aynı zamanda sevimliliği ve komik bakışları da simgeliyor..

33. Burun:

Burun artık bir anlam ifade etmiyor ancak sürekli gülen ve tuhaf suratlar tutan birini simgeliyor..

34. Pırıltı:

Parıltı, gökyüzünde parlayan yıldızı sembolize eder. Bu aynı zamanda popüler komik yaşlı bayan isimleri.

35. Bıyıklar:

Bıyık adı genellikle bir evcil hayvanın saçı ile eşittir. Çok sevimli ve komik bir isim. Bu kızlar için en komik takma adlar arasında.

komik ikiz kız isimleri

Komik İkiz Kız Bebek İsimleri:

Ayrıca ikizleriniz varsa deneyebileceğiniz komik ikiz kız bebek isimleri listemiz de var. Onlar da süper sevimli ve güzel. bir bak!

36. Angela – Elma:

Her iki isim de “A” alfabesiyle başlar. Angela, Yunan dilinde Tanrı’nın elçisi anlamına gelir ve hepimiz elmanın ne anlama geldiğini biliyoruz. Ama bir arada, ikisi de kulağa çok komik ve sevimli geliyor.

37. Billie – Blanche:

Billie ve Blanche isimlerine ne dersin? Bu isimlerin özel bir anlamı yoktur. Ancak, duymak süper korkaktır. Ne düşünüyorsun?

38. Essie – Gilda:

Essie, Farsçada yıldız demektir. Gilda Altın rengi demektir. İkisi de güzel, anlamlı ve komik tonlu isimler.

39. Kale – Kayla:

Kaley, Yunanca güzel ve narin demektir. Kayla İngilizce’de Saf anlamına gelir. Her ikisi de küçük kızlar için güzel ve çekici komik isim seçimleridir..

40. Rue – Ruthie:

Rue, pişmanlık anlamına gelir ve Ruthie, İbranice’de arkadaş ve yoldaş anlamına gelir. İkisi de ses ve alfabe ile kafiyeli ve aynı zamanda sevimli ve eğlenceliler..

Kız İçin Komik Hint İsimleri:

Son olarak, küçükler için en güzel ve muhteşem komik Hintli kız bebek ismi seçimlerini de keşfedelim..

41. Alo:

İster Aloo’yu çok seviyor olun (İngilizce patates) ya da kanepede oturan biri olun, kızlar için Aloo aptal isimleri oldukça ünlüdür. Bu aynı zamanda komik kız arkadaş takma adları.

42. Bülbül:

Bülbül genellikle hiperaktif, sürekli konuşan ve gevezelik eden kişiler tarafından sembolize edilir. Bir kız için oldukça komedi isimleri.

43. Bukkad:

Bukkad veya Bukkhad, teknik olarak her zaman aç olan birini veya yemek hakkında düşünmeyi bırakamayan bir foodie’yi sembolize eder. Bu Hindistan’da ünlü bir komik isim seçimi.

44. Choti:

Hint Hintçe dilinde Choti kısa ve küçüğü simgelemektedir. İsim aynı zamanda kadınların veya kızların örgülü saç modeli anlamına gelir. Kızlar için oldukça sevimli ve eğlenceli bir isim. Kısa kızlar için ünlü komik takma adlar.

45. Kıvırcık:

Kıvırcık saçların var mı? Kıvırcık isim genellikle Hindistan’da çok komik bir şekilde kullanılır. Bu kız bestie için komik isimler arasında.

46. ​​Gudiya:

Hintçe dilinde Gudiya oyuncak bebek anlamına gelir. Bu, kızlar için oldukça yaygın bir komik isim seçimidir. Bu komik kız isimleri arasında.

47. Moti:

Hintçe’de Moti şişman demektir. Bu haliyle uygun bir komik isim olmasa da yaygın olarak kullanılan bir seçimdir..

48. Nautanki:

Nautanki, çok yaramaz olan ve çok fazla drama yapan ve etrafta yaygara yapan biri anlamına gelir. Bu oldukça ünlü garip, komik kız isimleri.

49. Pataka:

Pataka, Hintçe’de teknik olarak kraker anlamına gelir. Bu isim, öfkeli veya aşırı hareketli kızlar için sembolik olarak kullanılır..

50. Pagli:

Pagli, Hintçe’de akıldan çıkmış demektir. Aynı zamanda deli veya garip davranan birini ima eder. Kızlar için bu komik Hintli ve kadın Hintçe isimleri, sevimli ve sevimli bir isim seçimidir..

Umarız hepiniz dünya çapında popüler olan bu süper komik kız isimleri seçimlerini ve fikirlerini sevmişsinizdir. Kızlar için bu komik isimler de çok sevimli ve sevimli ve daha hafif anlar için en iyisi. Bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz ve en çok hangisini seviyorsunuz? Düşüncelerinizi bize bildirin; sizden haber almayı seviyoruz!

Sorumluluk Reddi:

Yukarıda verilen tüm isimler, farklı ülkelere, bölgelere ve dillere göre anlamlarını taşır. Bu anlamlar ve semboller dolayısıyla farklı kültürlere ve bölgelere göre değişebilir. Adına eklenmiş çeşitli yorumları anlamadan önce kapsamlı araştırmanızı yapmanızı öneririz. Ayrıca, bunun sadece komik kız isimleri, fikirler ve seçimler hakkında bilgilendirici bir rehber olduğunu lütfen unutmayın; yazar herhangi bir hata veya tutarsızlıktan sorumlu değildir.