Kız çocuklarına uygun erkek bebek isimleri:

Dünya değişiyor ve teknoloji dışında birçok yönden ve terimlerle değişiyor. Çocuğunuza ayırt edici bir isim vermenin en son trend olduğu zamandır ve pek çok insan kızlar için erkek isimleri deniyor..

Evet, erkek isimleri olan kız isimlerini denemek modadaki son şey. Birçok kişi artık bu şeyi deniyor ve bu nedenle kızlara bile uyabilecek erkek isimleri aşırı talep görüyor ve oldukça popüler..

Siz de kızlar için havalı erkek isimlerinden bazılarını arıyorsanız, o zaman en iyi özel ismi aramak için deneyebileceğiniz liste burada..

kızlar için erkek isimleri

Kızlar için en iyi 50 erkek ismi:

1. Abişai:

Bu, aynı zamanda yeni ve trend olan kızlar için sevimli erkek isimlerinden biridir. Adın cazibesine basitçe ekleyen babanın hediyesi anlamına gelir..

2. Manon:

Fransa kökenli olan bu isim güzel olan anlamına gelmektedir. Bu isim, bu isim kadar saf olan sevimli bebeğiniz için mükemmel bir seçim olacaktır..

3. Amanpreet:

Bu isim barışı seven anlamına gelir ve Hint kökenlidir. Özellikle Pencap’ta şimdi kız isimleri olan yaygın erkek isimlerinden biridir..

4. Nuh:

Bu isim Avustralya kökenlidir ve rahatlamayı veya dinlenmeyi seven anlamına gelir. Bu, Avustralya’da kullanılan popüler isimlerden biridir..

5. Anmol:

Bu, Hindistan’da bulacağınız yaygın bir erkeksi kız ismidir. Bu isim paha biçilmez olmak anlamına gelir ve bu nedenle paha biçilmez kızınız için mükemmel bir uyum sağlar..

6. Lea:

Bu isim Fransızlar arasında oldukça popülerdir ve bu nedenle orada yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu isim, müjde getiren anlamında anlamını taşımaktadır. bebeğe uygun değil mi?

7. İnler:

İlahi, kutsal ve saf olma anlamı ile büyük anlam taşıyan bu isim, bebeğiniz için eşsiz ama çekici bir isim yapacaktır. Bu aynı zamanda Fransız halkı arasında trend olan isimlerden biridir..

8 Amulya:

Nasıl ki bebeğiniz paha biçilemez ise bu isim de ona çok yakışacak. Bu isim aynı zamanda paha biçilmez anlamına gelir ve bir kıza sevimli gelecek erkek isimlerinden biridir..

9. Dalbir:

Bu yine Pencap dilinden popüler bir isimdir ve cesur ve cesur bir asker olmak anlamına gelir. Kız isimleri olabilecek popüler erkek isimlerinden birini istediğiniz zaman kullanabilirsiniz..

10. Druva:

Kız çocukları için sevimli erkek isimlerinden biri de gökyüzündeki en parlak yıldız anlamına gelen bu isimdir. Bu isim Hint kökenlidir ve parlak anlamı ile kendi içinde benzersizdir..

11. Yeşim:

Bu isim yine Fransa’dan ve orada oldukça popüler. Bu isim övülebilecek kimse anlamına gelir. Kim bebeğine bu ismi vermek istemez ki?

12. Aslan:

Bu, aslan kadar cesur biri olarak anlamı ile kızlar için popüler bir erkek ismidir. Çocuğunuza Hint kökenli, inanılmaz bir anlamı olan böyle güzel bir isim koymak istemez miydiniz??

13. Leonie:

Bu isim aslan kadar vahşi olmak anlamına gelir. Basit ama güzel olan bu Alman kökenli isim, güzel kızınıza çok yakışacak. Bu, ebeveynler tarafından kullanılan bir dökmeyen isimdir..

14. Luca:

Bu isim özel biri olmak anlamına gelir. Bu ismin farklı telaffuzu ve üslup bölümü sayesinde Almanya’da favorilerden biridir. İsim ayrıca bir süredir trend oluyor.

15. Barkat:

Bu isim çoğunlukla Müslüman ebeveynler arasında kullanılır ve sabah yıldızı veya refah anlamına gelir. Bu isim, kızınıza verilecek basit ama zarif bir isim ve anlamı onu güzel kılıyor..

16. Divjiyot:

Bu, çoğunlukla Pencap bölgesinde kullanılan, kadınlar için havalı bir erkek ismidir. Bu ismin anlamı ilahi ışıktır. Bu isim kulağa erkek gibi gelen yaygın kız isimlerinden biri olarak da görülebilir..

17. Jiva:

Bu, kızlar için benzersiz, trend ve popüler erkek isimlerinden biridir. Adı, mevcut anlamı ile yeni ve şık. Bu, son trendlere göre kızınız için mükemmel bir isim olabilir..

18. Jose:

Bu Şili’nin bölgelerinde popüler olan erkek çocuk kız bebek isimlerinden biridir ve Joseph’in kısa versiyonudur. Adı yaygın olsa da anlamı onu güzel kılıyor.

19. Harp:

Bu isim Pencap kökenlidir ve orada oldukça yaygındır. Bu isim, Allah sevgisi olan güzel anlamından dolayı anne babaların oldukça gözdesidir. Bebeğiniz Tanrı’nın size olan sevgisinin bir yolu olduğu için bu isim mükemmel olacak.

20. Juan:

Bu isim Şili kökenlidir ve çalışkan ve azimli biri için korunmuştur. Bu kız ismi de olabilen erkek isimlerinden biridir. Bu isim nadiren kullanılır ve bu nedenle mükemmel bir seçim olabilir..

21. Derin:

Bu isim ışıktan biri anlamına gelir, bu da onu sadece güzel ve şaşırtıcı yapan anlamına gelir. İsim, oldukça nadir kullanıldığı için erkeksi kız bebek isimlerinden biri olmak için mükemmel bir seçim olabilir..

22. Dominik:

Bu, kullanabileceğiniz benzersiz, şık ve nadir bir isimdir. Bu isim Tanrı’ya ait anlamına gelir ve şaşırtıcı bir şekilde Hint kökenlidir, ancak yaygın olarak kullanılmaz. Bu, erkek isimlerine benzeyen kız bebek isimlerinin mükemmel bir örneğidir..

23. İlyas:

Kızlar için en eski ve yaygın erkek isimlerinden biri. Bu isim, Mesih benim Tanrım olduğu anlamına gelir. Basit ama derin anlamı sayesinde bu isim, şimdiye kadar ebeveynlerin tüm zamanların favorilerinden biri..

24. Krişna:

Bu aynı zamanda Hintli ebeveynler arasında ortak bulabileceğiniz yaygın isimlerden biridir. Bu Hint kökenli isim Lord Krishna’dan türetilmiştir ve bu nedenle Hint halkının kalbinde özel bir yere sahiptir..

25. Mehal:

Bu isim benzersiz ve kullanımda nadir bulunan erkek-kız isimlerinden biridir. Bulut olmak anlamına gelir ve bu nedenle özgür ruhlu bebekler için uygundur. Bu isim aynı zamanda kulağa erkek ismi gibi gelen kız bebek isimleriyle de ünlüdür..

26. Maja:

Bu isim de nadiren kullanılan kızlar için en popüler erkek isimlerinden biridir. Bu isim Polonya’dan geliyor ve inci gibi anlamına geliyor. Bu güzel anlamı ile sevimli küçük kızınız için mükemmel bir isim olabilir..

27. Rajani:

Bu isim, bazı yerlerde hala kullanılan kız ismi olarak kullanılan en iyi erkek isimlerinden biriydi. Bu isim yine Hint kökenlidir ve karanlık bir veya gece anlamına gelir..

28. Isak:

Bu ismin kendisi ile harika bir anlamı var ve bu çok gülen biri. İsmin anlamı kadar telaffuzu da benzersizdir. Hala bu erkek ismine sahip bir kız bulabilirsin.

29. Milano:

Zarif olmak anlamındaki güzel anlamı ile Belçika’da erkek sesli kız isimlerinin popüler seçimlerinden biridir. İsmin kullanımı kolaydır ve ayrıca güzel bir anlamı vardır..

30. Julian:

Bu isim yine eski zamanlardan beri kızlar için kullanılabilecek popüler erkek isimlerinden biri olarak kullanılmaktadır. Bu isim Avusturya kökenlidir ve genç olan anlamına gelmektedir..

31. Nefes:

Bebeğinizin arkadaş canlısı olduğunu görüyorsanız, onun için bundan daha iyi bir isim olamaz. Bu, kulağa erkek gibi gelen yaygın kız isimlerinden biridir ve arkadaş canlısı anlamına gelir..

32. Zoey:

Bu ismin oldukça yaygın olarak kullanıldığını inkar etmek mümkün değildir, ancak onu özel kılan anlamıdır. Bu ABD kökenli isim hayat dolu biri anlamına gelir ve bebeğiniz sevgili olduğu için bu isim mükemmel olurdu.

33. Simon:

Belçika’da eski olmasına rağmen bu isim cazibesini kaybetmemiştir. Bu ismin anlamı işitilen kimsedir ve aynı zamanda kızlar için kullanılan yaygın erkek isimlerinden biridir..

34.

Bu, Finlandiya’da ünlü olan bir başka isimdir ve bu, ebeveynler arasında popüler bir seçimdir. Bu isim kulağa erkek gibi gelen ve zengin olmak anlamına gelen kız isimlerinden biridir..

35. Aleksi:

Bu, son zamanlarda oldukça popüler hale gelen kızlar için havalı erkek isimlerinden biridir. İnsanlığın koruyucusu anlamına gelen Finlandiya kökenli bu isim, çocuğunuz için kullanılmak üzere şık ve moderndir..

36.

Allah’ın lütfudur anlamına gelen isim, kulağa erkek ismi gibi gelen ve kullanıcılar arasında son derece popüler hale gelen ender ve eşsiz kız isimlerinden biridir. İsim Finlandiya kökenlidir ve birçok ebeveyn tarafından kullanılmaktadır..

37. Levi:

Bu isim Finlandiya kökenlidir ve sevilmek için çok sevimli bir anlamı vardır. Adı, anlamı ve ismin düşkünlüğü nedeniyle ebeveynler arasında oldukça popülerdir..

38. Einar:

Bu isim İzlanda bölgesinde yine oldukça popüler ve oradaki ebeveynlerin çoğu tarafından kullanılıyor. Bu, o bölgede bir kıza yakışan erkek isimlerinden biri ve bir savaşçı kadar güçlü olmak anlamına geliyor..

39. Björn:

Bu isim benzersiz olmasına ve birçok ebeveyn tarafından hala kullanılmaktadır. Bu İzlanda kökenli isim, özellikle çevre bölgelerde kızlar için en iyi erkek isimlerinden biridir. Ayı kadar güçlü biri anlamına gelir.

40. Kapatın:

Bu yine özellikle Japonya’nın bölgelerinde kızlar için kullanılabilecek erkek isimlerinden biridir. Bu isim hızlı ve yetenekli olanlar içindir..

41. Yu:

Oldukça şık ve farklı olan bu isim hem erkek hem de kız çocukları için kullanılabilir. Adı Japonya kökenli olup, parlak ve değerli biri anlamına gelmektedir..

42. Jital:

Bu aynı zamanda kullanılması oldukça nadir olan kızlar için iyi erkek isimlerinden biridir. Adı Hint kökenlidir ve muzaffer olma yeteneğine sahip olmanın güzel bir anlamı vardır..

43. Sevinç:

Bu isim, Hristiyan bölgesinde ve Hristiyan halkı arasında yaygın bir isimdir. Adı kısa, tatlı ve kullanımı basit ve onunla ilişkili bir mutluluk anlamı var..

44. Kavalya:

Bu yine telaffuzu ve anlamı ile şık olan ender bir isimdir. Bu isim, farklı telaffuzu ve yalnızlığın sakin gücü olan anlamı nedeniyle Hintli ebeveynler arasında trend oluyor..

45. Ren:

Aşkı temsil eden güzel anlamı ile bu isim, kızlar için en iyi erkek isimlerinden biri olarak listelenmiştir. Adı Japonya kökenlidir ve kullanımı oldukça popülerdir..

46. ​​Hurşid:

Bu isim, güneş kadar parlak ve neşeli olmak anlamına geldiği için neşeli kızlar için mükemmeldir. Bu isim Müslüman halk arasında en ünlüsüdür ve bir kız için de geçerli olan erkek isimlerinden biri olarak popülerdir..

47. Naom:

Bu, son derece mütevazı olduğu kadar ılımlı bir insan anlamına gelen erkek ismi gibi görünen kız isimlerinden biridir. İsim İsrail kökenlidir ve basit telaffuzu ve güzel anlamı nedeniyle kızlar için popüler bir seçimdir..

48. İvan:

Bu Rusya kökenli isim, Tanrı’dan tatlı, zarif ve harika bir hediye anlamına gelir ve bugüne kadar kızlar için en iyi erkek isimlerinden biri olarak kabul edilir. İsmin telaffuzu basit ve güzel bir anlamı olduğu için hala birçok ebeveyn tarafından tercih edilmektedir. Bu isim aynı zamanda tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır..

49. Pablo:

Bu isim, küçük ve küçük olan kız bebekler için uygundur. Bu, geçmişte ünlü olan ve bugün bile ünlü olan İspanya kökenli isimlerden biridir. Bu isim küçük olan biri anlamına gelir..

50.

Tanrı ile çocukları arasındaki bağ gerçek sevgidir. Bu isim İsa’nın Tanrı olduğu anlamına gelir ve böylece erkek isimleri gibi görünen en iyi kız isimlerinden biri olur. Adı Filipinler kökenlidir ve çevre bölgelerde de ünlüdür..

Bunlar, kız arkadaşınıza hak ettiği şık ve farklı bir isim verebilecek en iyi ve en iyi erkek isimlerinden bazıları. Bir kız için kullanılabilecek erkek isimlerinden herhangi birini beğeninize ve tercihinize göre seçebilirsiniz..

Kız bebeğiniz için kullanılacak başka bir ünlü veya özel erkek isminiz varsa ve bazı öneri ve görüşler arıyorsanız, aşağıdaki isim hakkında yorum yapın. En iyi erkek sondaj kız isimlerini seçerken size mümkün olan en iyi yardımı sunacağız..

Görüntü Kaynağı: Deklanşör Stoku