Altın bilezikler pek çok tasarım ve ağırlıkta mevcuttur. Altın bileziklerin maliyeti, ağırlıklarına ve tasarımlarına bağlıdır. Bazı insanlar tasarımlarının ağır olmasını sever ve. Örneğin 20 gramda altın bir bileklik var. Hangi tasarımı seçerseniz seçin, 20 gramlık altın bir bileklikte tasarlanabilir. Klas ve görünüm açısından zengin görünüyor. Günlük hayatta altın bilezik takmak size gurur ve statü kazandırır. Her kadının hayatında önemli bir yeri vardır. Evliliklerde altın bilezik takmak adet haline geldi. Altın bilezik takarken hırsızlara karşı da özel bir özen göstermeniz gerekiyor. Bir kere ilgi duymaya başladıktan sonra yirmi gramlık altın bileklik tasarımlarında birçok tasarımı keşfedebilirsiniz..

20 Gramda Farklı Altın Bilezik Koleksiyonu:

20 gramlık altın bilezikler klastır ve sade ama inanılmaz olması için ilham verir. Gözünüze battıktan sonra asla unutamazsınız. Bu mücevherlerin bir kısmı çevrimiçi olarak kolayca bulunabilirken, diğerleri özel olarak üretilebilir..

1. Çağdaş Tarz Altın Bileklik:

Çağdaş Tarz Altın Bileklik

ŞİMDİ AL

Sıradan olmayan bu ışıltılı altın bileziğe bir bakın. Bu iddialı parça, gelenekleri modernlikle harmanlamayı seven kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Minimalist tasarım, Hint ve batı giyim kıyafetlerini tamamlar. Bazı ilginç sohbetleri başlatmak için dakikalar içinde ayrıntı vermesine izin vermek en iyisidir..

 • Tasarım: Mila Bileklik
 • Metal Saflığı: 22KT Sarı Altın
 • fırsat: Günlük Partiler ve Buluşmalar

2. Tasarımcı Gül Altın Bileklik:

Tasarımcı Gül Altın Bileklik

ŞİMDİ AL

Gül altın aynı zamanda altın, bakır ve diğer metallerin alaşımından yapılmış değerli bir metaldir. 20 gr Rose altından tek bileklik, geçmeli altın halkalarla buruşuk bir etkiye sahiptir. Bu güzel el işi parça, ellerinize sofistike ve göz alıcı bir görünüm katıyor. Bir bayan gibi görünmek için seçtiğiniz herhangi bir kıyafetle eşleştirin!

 • Tasarım: Kırışıklık Altın Bileklik
 • Metal Saflığı: 18KT Sarı Altın
 • fırsat: Ofis ve Günlük Akşam Partileri

3. Şık Altın ve Platin Bileklik:

Şık Altın Ve Platin Bileklik

ŞİMDİ AL

İşte size büyük mücevher hedefleri vereceğinden emin olan alışılmadık bir altın bileklik. Tek açıklamalı bileklik, kalıcı izlenimler yaratmak için tasarlanmıştır. Hassas üç katmanlı bileklik, bir yarısında dokulu bir kaplamaya ve diğer yarısında platin bir kaplamaya sahiptir. Uzaktan, çift tonlu bileklik, üzerinde parlak elmaslar izlenimi veriyor.!

 • Tasarım: Keila Bileklik
 • Metal Saflığı: 22KT Sarı Altın ve Platin
 • fırsat: Akşam Partileri

4. Etnik Stil Altın Bileklik Seti:

Etnik Stil Altın Bileklik Set

ŞİMDİ AL

Bir çift geleneksel bileklik, her kadının mücevher kutusunda bulunması gereken bir şeydir. İşte etnik hisler veren böyle bir tasarım, tüm detayları. Yüzeydeki kutu gibi altın boncuklu kaplama, inci ve yakut taşlarla vurgulanmıştır. Bu iki parçalı bileklik seti olduğu gibi takılabilir veya gösterişli bir görünüm için arada ince bilekliklerle birlikte kullanılabilir..

 • Tasarım: Ethnix Altın Bileklik Set
 • Metal Saflığı: 22KT Sarı Altın
 • fırsat: Festivaller, Düğünler

5. Enfes Swastik Altın Bileklik:

Enfes Swastik Altın Bileklik

ŞİMDİ AL

Bu göz alıcı gamalı haç altın bileklik tasarımı, dini ruhunuzu giyilebilir mücevherlere dönüştürüyor. Bileklik, kutsal Swastik sembolüne asla hayal bile edemeyeceğiniz şık bir şekilde sahiptir. Üç ince bileziği altın bir gamalı haç ve yüzeyde çivili çiçek motifleriyle birleştirir. Tek parça olarak giyin ve iltifatların akmasına izin verin!

 • Tasarım: Swastik Altın Bileklik
 • Metal Saflığı: 22KT Sarı Altın
 • fırsat: Rahat kıyafet

6. İş Tarzı Altın Bilezikleri 20 Gm’de Kes:

İş Stili Altın Bilezikleri 20 Gm'de Kes

ŞİMDİ AL

Birçok kadın, çok yönlü ve birden fazla kıyafetle çalışan bilezikleri tercih eder. Burada, yirmi gram 18 ayar altından yapılmış bu süslü kesim bilezik çifti görülüyor. Bu gündelik giyim bilezikleri, şüphesiz etnik ve batı giyiminde giyilebilir. İster tek el kadas olarak takabilir, isterseniz renkli bilekliklerle kombinleyerek şenlikli bir takım oluşturabilirsiniz..

 • Tasarım: Gothi Chacks Altın Bileklik
 • Metal Saflığı: 18KT Sarı Altın
 • fırsat: Günlük Giyim, Festivaller ve Küçük Buluşmalar

7. Tek Katı Dövülmüş Bileklik:

Tek Katı Dövülmüş Bileklik

ŞİMDİ AL

Dövülmüş dokulu bilezikler, bakım güçlüklerini ortadan kaldırarak bir iddialı parçayı sergilemeyi seven genç nesil kadınlar arasında oldukça popülerdir. Bu saf altın 20 gram bileklik, tek elde takılmak üzere tasarlanmıştır. Sağlam ama şık görünümlü bileklik, kıyafetlerinizin çoğuyla iyi çalışır. Zahmetsizce bir açıklama parçası olarak taşıyabilir ve güvenle çıkabilirsiniz..

 • Tasarım: Henley Dövülmüş Bileklik
 • Metal Saflığı: 18KT Sarı Altın
 • fırsat: Günlük Toplantılar, Günlük Giyim

8. Altın ve Kundan Kada Stili Bileklik:

Altın ve Kundan Kada Stil Bileklik

ŞİMDİ AL

Minimal mücevher kategorisine aitseniz, bu Kada tarzı bileklik, büyük bir etki yaratmak için tam da ihtiyacınız olan şey. Çekici 20 gram altın Kada, vidalı bir model üzerinde çalışır ve yarı değerli beyaz, yeşil ve pembe taşlarla süslenmiştir. Tek parça seçip şık bir şekilde çıkmak istediğiniz günlerde, ihtiyacınız olan şey bu.!

 • Tasarım: 22 Ayar Altın ve Kundan Cam Bileklik
 • Metal Saflığı: 22KT Sarı Altın
 • fırsat: Geleneksel Etkinlikler, Festivaller ve Etnik Partiler

9. 20 Gm Ağırlıkta Trendy Altın Bileklik:

20 Gm Ağırlığında Trendy Altın Bileklik

ŞİMDİ AL

İşte ikinci bir bakışa değer olan 20 gramlık bir trend altın bileklik tasarımı. Yuvarlak şekilli bileklik, bir çiçeğin narin taç yapraklarını andıran karmaşık detaylara sahiptir. Zarif bir görünüm için som altın motifler rastgele eklenir. Kıyafet seçiminize ve durumunuza bağlı olarak tek bir parça seçebilir veya iki veya dörtlü bir set seçebilirsiniz..

 • Tasarım: Saanjhi Altın Bileklik
 • Metal Saflığı: 22KT Sarı Altın
 • fırsat: Festivaller, Günlük ve Günlük Giyim

10. Altın ve Kempu Bileklik Tasarımı:

Altın ve Kempu Bileklik Tasarımı

ŞİMDİ AL

İşte geleneksel Hint sarees ve Kurtis ile iyi çalışan başka bir klasik altın bileklik tasarımı. Kalın model bileklik, ilginç bir doku oluşturan altın boncuklu bir tasarıma sahiptir. Minimalist bir görünüm için bileziğin dört tarafına Kemp taşları işlenmiştir. Bu bileklik, Kempu altın setinize mükemmel bir ektir..

 • Tasarım: Kemp Taşlı 22KT Oksit Altın Bileklik
 • Metal Saflığı: 22KT Sarı Altın
 • fırsat: Bayram ve Düğün Giyim

11. Karmaşık 20 Gram Altın Bileklik:

Karmaşık 20 Gram Altın Bileklik

Bu, 20 gram altın bilezikte gerçekten muhteşem bir tasarım. Bilezikler üzerinde zikzak çizgiler yapılmıştır. Gösterişli bir görünüm vermek için her iki elinize de birer tane takabilirsiniz. Bileğiniz bu altın bileziklerle parlayacak. Hassas bir tasarıma sahiptir.

12. 20 Gramda Parlayan Altın Bilezik Tasarımları:

Parlayan Altın Bilezik Tasarımları  20 Gramda

Bu 20 gr altın bileziğin parlaklığı gerçekten harika. Düz bir yüzeye sahip olmasına rağmen, çok yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. İnce bir şekilde cilalanmıştır ve kenar çizgileri de güzelce yapılmıştır. Bu altın bilekliği diğer metal bileziklerinizi kapatmak ve bileğinizi doldurmak için kullanabilirsiniz..

13. 20 Gramda Geleneksel Altın Bilezik Tasarımları:

20 Gramda Geleneksel Altın Bilezik Tasarımları

20 gramlık bu altın bileklik tasarımı geleneksel ve zengindir. Açılabilir ve küçük bir bağlantı ile bağlanır. Bu altın bileklik üzerine yuvarlak ve armut şeklinde bir taş işlenmiştir. Geniş bir şekle sahiptir ve bunun üzerinde çok ince bir altın sanatı yapılır. Şık görünmek için her bir elde sadece bir bileklik yeterlidir.

14. Taşlı 20 Gram Altın Bilezik:

Taşlı 20 Gram Altın Bilezik

Beyaz ve kırmızı renkte çivili taşlı 20 gramlık altın bilezikler gerçekten nadir bir güzelliktir. Parlayan taşları ile estetik bir görünüme sahiptir. Etkilemek için tasarlanmış ve güzel hazırlanmış. Hanımlar! Bunu seveceğinize eminiz.

15. 20 Gramda Zarif Altın Bilezik:

20 Gramlık Zarif Altın Bilezik

Bu, 24 ayarda harika bir yuvarlak kesim yirmi gram altın bileklik. Bileziği bağlamak için altın bir tel kullanılır. Bileğinizde zarif duracaktır. Tasarım bazen diğer renklerin bir karışımıyla gelir ve görünümü yükseltir. Basittir ve aynı zamanda geleneksel görünüme ince bir dokunuşa sahiptir..

16. Değerli 20 Gram Altın Bileklik:

Kıymetli 20 Gram Altın Bileklik

Yirmi gramlık bu tasarımcı bilezikler cömert altın kullanır. Beyaz ve kırmızı renkli pırlantalar da çiçekli bir tasarım vermek için kabartılmıştır. Her çiçek pırlantasının arasında, çekici görünmek için yapılmış yuvarlak bir tasarım şekli vardır..

17. Spiral Tasarım 20 Gram Altın Bileklik:

Spiral Tasarım 20 Gram Altın Bileklik

20 gramlık bu altın bilezik tasarımları benzersizdir ve fiyatı makul olacaktır. Bileklik kalın ve spiral tasarım altınla yapılmıştır. Bu büyüleyici görünecek ve ona büyüleyici bir görünüm verecektir. Hanımların aklını başından alma kapasitesine sahiptir..

18. Son 20 Gram Altın Bileklik:

Son 20 Gram Altın Bileklik

Bu son 20 gramlık altın bileziğin tasarımı çok büyüleyici ve insanların dikkatini çekiyor. Zigzag dış bordür altın ile yapılmış olup, aralarında sarı ve beyaz altından kare bir desen bulunmaktadır. Bu altın bileklikteki en son tasarım.

19. Pırlanta Çivili Yirmi Gram Altın Bilezik Tasarımları:

Pırlanta Çivili Yirmi Gram Altın Bilezik Tasarımları

Bu 20 gramlık altın bileklik karizmatik beyaz pırlanta ile süslenmiştir. Güzel görünüyor ve akılda kalıcı. Pırlantalı birinci sınıf bir tasarım oldu ve desen çok çarpıcı görünüyor. Bu sadece istisnai.

20. Mango Motifli 20 Gram Altın Bilezik Tasarımları:

Mango Motifli 20 Gram Altın Bilezik Tasarımları

Bu, 20 gramlık iki altın bilezik setidir. Bu altın bileklikte mango motifi yapılmış bir tasarım var. Çok gerçek ve mükemmel görünüyor. Mango motif tasarımı normal olandan farklı bir şey. Bayanların kalbini kazanacak.

20 gramlık altın bileklik tasarımları hoş ve çekicidir ve aklınızda bir izlenim bırakacağından emin olabilirsiniz! Belirlediğiniz altın ağırlığında istediğiniz tasarımı yapabilmenize rağmen, bu yirmi gramlık altın bilezik tasarımları makine yapımıdır ve büyük ölçüde dünyevi moda ve biraz ince işçilik içerir. Tasarım son derece etkileyici ve çekici ve uygun fiyatlı.