Bilezikler çok eski zamanlardan beri eller için bir süs olarak kullanılmıştır. Bilezikler çeşitli desen, tasarım, şekil ve boyutlarda gelir. Bileziklerle karıştırabilir, eşleştirebilir ve deney yapabilirsiniz. Bilezikler son zamanlarda bir moda ifadesi haline geldi ve çok popüler hale geliyor. İnsanlar, bileziklerdeki en son trendleri ve tasarımları hızla yakalıyor. Ellerinde zarif görünüyorlar ve farklı kıyafetlerle taşıması kolay. Altın, gümüş, bakır, pirinç, cam, plastik olabilir ve birçok tasarımda olabilir..

Resimli Farklı Tiplerde Kız Bebek İçin Güzel Bilezikler:

Bilezikler herkes için bir moda trendi, özellikle sevimli minikler de hızla trendi yakalıyor. Çeşitli bebek bileklik tasarımlarına göz atacağız..

1. Kız Bebek Altın Bilezik:

Kız Bebek Altın Bilezik

Bebeklerin minik bileklerini süslemenin en güzel yolu güzel altın bilezikler. Bunlar bebeklerin kusursuz ve yumuşak teninde çok hoş görünüyor. Altın uğurlu bir maden olduğundan yeni doğan bebeklere genellikle doğumlarından birkaç gün sonra altın bilezik, bilezik, halhal, zincir vb. takılır. Bu altın bilezikler hem erkekler hem de kızlar için olabilir. Aynı zamanda en uygun hediye seçeneklerinden biridir..

2. İsimli Bebek Bileklikleri:

İsimli Bebek Bileklikleri

Bebeğin adını duyurmanın en anlamlı yolu, bebeği kişiye özel isim bilekliği ile süslemek olabilir. Çocuğun hayatına sonsuza kadar kazınmanın eşsiz yollarından biri de isimli bileklik olabilir. Her zaman özel olacak. İsimli bebek bilezikleri hem erkek hem de kız bebekler için olabilir..

3. Siyah Boncuklu Hint Bebek Bilezikleri:

Siyah Boncuklu Hint Bebek Bileziği

Bu eşsiz altın bileziklerin arasında siyah boncuklar bulunur. Bu Hint tarzı bilezikler her zaman çift olarak giyilir. İkili takımlar halinde yapılır ve bunlar bebeklerin iki eline de konur. Siyah boncuklar, bebekleri kötü olan her şeye karşı korumak ve onları korumak içindir. Bu sevimli görünümlü bilezikleri Hindistan’da yenidoğanın her elinde bulabilirsiniz..

4. Boncuklu Bebek Bilezikler:

Boncuklu Bebek Bilezik

Kız bebek için en şık bileklikler pembe veya beyaz incili boncuklu bilekliklerdir. Kız bebeklerin sevimli, küçük ellerinde çok güzel görünüyorlar. Boncuklar bebek için tercihe göre gümüş veya altın olarak dizilebilir. Bebek için farklı renk ve boncuk seçenekleri ile de yapılabilirler..

5. Gümüş Bebek Bilezikler:

Gümüş Bebek Bilezik

Altın bileziklerden sonra popüler olacak sıra, bebekler için gümüş bileziklerdir. Bazıları altın bilezikleri bebekler için sadece bazı durumlarda kullanırken, gümüş bilezikler günlük olarak bir bebeğin bileğine takılabilir. Gümüş elementi de çok uğurludur ve bebeklere de hediye edilebilir. Gümüş bilezikler hem erkek bebeklerde hem de kız bebeklerde çok hoş görünüyor.

6. Charm Bilezikler:

Charm Bilezikler

Charm bileklik daha çok bir bileziğe benziyor ve günümüzün en hızlı yakalanan mücevher trendlerinden biri. Bebekler için de moda ve stil ifadelerinden biri olabilir. Bu bileziklerin üzerinde asılı olan biblolar olarak yıldızlar, arabalar, ay, daireler, oyuncak ayılar vb. olabilir. Bebeklerin ellerinde çok güzel görünüyorlar ve bunları giymekten de keyif alacaklar..

7. Bebek Bilezik Bilezikler:

Bebek Bileklik Bilezikler

Bebek bileklik bileklikler hem erkek hem de kız çocukları için olabilir. Aynı zamanda çok Hintli bir tarza sahiptirler ve iki yıla yakın bir süre boyunca bir bebeğin bileğine takılırlar. Bileklik bileklikler altın veya gümüş olarak yapılabilir. Şirin bilekte bir bilekliğe benziyorlar ve her zaman bebeğin bileğine takılabilirler..

8. Çiçekli Bebek Bilezikler:

Çiçekli Bebek Bilezik

Bileğini tılsımla süsleyen çiçeklerle bir kız bebek için en şirin bilezikler bunlar. Çiçeklerle çok canlı görünürler ve altın, gümüş, platin gibi herhangi bir metalden yapılabilir veya boncuklardan yapılabilir. Bunlar, tüm sevimli kızlar için yeni yürümeye başlayan çocuklar için kesin bir atış tarzı ifadesi olabilir. Çiçekler isteğe göre az, çok, kabartmalı veya gömülü olabilir..

9. Bebekler İçin Zincir Bilezikler:

Bebekler İçin Zincir Bilezikler

Zincir bilezikler hem erkekler hem de kızlar için olabilir. Bilezikler, kolay kullanım ve bilekte hoş bir düşüş için zincir şeklinde yapılmıştır. Bebekler bunları günlük olarak giyebilir. Zincir bileklik daha çok bir bileziğe benziyor ve çok ağır değil..

10. Plastik Bilezikler:

Plastik Bilezik

Süslü şeyler söz konusu olduğunda, bilezikler, bilezikleri yapmak için kullanılan çeşitli renkler ve farklı malzemelerle gösteriyi çalıyor. Her renk ve elbiseden bileklik olabilir. Plastik bileziklerin çok çeşitli çeşitleri vardır ve kız bebekler her gün her biriyle süslenebilir. Hiç de pahalı değiller ama çocuklarda harika görünüyorlar.

11. Bebekler İçin Manşet Bilezikler:

Bebekler İçin Manşet Bilezikler

Manşet bilezikler ayarlanabilir ve uçları açık olduğu için bebeklere takılması daha kolaydır. Gerektiğinde metal, altın veya gümüş olabilirler. Küçük olanlar için günlük olarak giyilebilirler. Hindistan’da “Kada” bilezikleri olarak da bilinirler..

12. Parmak Yüzüklü El Bilezikleri:

Parmak Yüzüklü El Bilezikleri

El bilezikleri, kadınlar ve gençler tarafından anında vurulur. Öyleyse neden küçük çocukları geride bırakalım? Ayrıca el bileziğini sevimli bir parmak yüzükle gösterebilirler. Bu, küçük birinin doğum günü için eşsiz bir hediye olabilir. Ayrıca üzerinde bebek ismi bulunan el bileziğini kişiselleştirebilirsiniz..

13. Metal Renkli Bilezikler:

Metal Renkli Bilezikler

Metallerden yapılmış renkli bilezikler, bebeklerde herhangi bir elbise için anında bir görünüm değiştirici olabilir. Güzel elbiseleri olan sevimli kızlar, onlarla uyumlu renkli metal bilezikler takabilir. 6’lı veya 8’li iki takım halinde her iki ele de takılabilir..

14. Pırlanta Bebek Bilezik:

Pırlanta Bebek Bilezikleri

Bilezik denilince pırlantalar geride kalabilir mi? Biraz pahalı olan pırlanta bilezikler sadece kadınlar için değildir; küçük kızlar için en iyi hediye seçeneği olabilir. Bebekler veya festivaller, durumlar vb. için çeşitli geleneksel işlevlerde kullanılabilirler..

15. Som Gümüş Bileziklerde Pırlantalar:

Gümüş Bileziklerde Pırlantalar

Pırlantalar da gümüşte çarpıcı görünüyor. Pırlantaların parlaklığı ve parlaklığı, som gümüşe yerleştirildiğinde arttırılabilir. Bileklik bebeğin bileğine takıldığında çok güzel görünüyor. Bilekliğin üzerinde alıntı veya kafiye gibi şeyler de olabilir..

Şirin bir bebeği süsleyebilecek en önemli şey, bileğinde sevimli ve sevimli görünen bir bileklik olabilir. Gençler için bir moda ifadesi yapmanın bir yolu. Artık bu günlerde çok fazlalar ve gençler, yaşlılar, hatta küçük çocuklar bile onu stil ve zarafetle giyebilir. Sevimli küçük bileziklerin farklı tasarımları, desenleri ve boyutları, çocukların stili için geniş bir seçenek yelpazesine sahip olabilir..