Bilezikler, Hindistan’da kadınlar tarafından giyilen geleneksel takılardır. Bileğe takılırlar ve popüler bir mücevher parçasıdır. Altın, gümüş, cam veya metal olabilirler. Normalde kadınlar altın bilezikleri tercih eder. Altının fiyatı yüksek; bu nedenle kadınlar 8 gramlık altın takıları tercih ediyor. Altın ve bakır gibi diğer metallerin bir alaşımıdır. Altın gibi görünür ve diğer metaller gibi kararmaz. Ayrıca bileklik tipine ve tarzına göre günlük, iş ya da partilerde giymeye karar verebilirsiniz..

8 gram altın bilezik

8 gramlık Altın Bilezik Tasarımı:

İşte 8 gramlık birkaç çeşit kadın altın bilezik tasarımı.

1. Güzel Olan:

8gm Altın Pırlanta Bilezik

Herkes süslerinde bir tutam parıltıyı sever. Elmas bunu tamamlar. Altınla çok iyi giderler. Bu kombinasyona sahip bilezikler genellikle inanılmaz ilgi görür. Zengin ve şık görünüyorlar. Sari ile ve hatta bir gece elbisesi ile giyebilirsiniz..

2. Mücevher Stili:

8gm Altın Değerli Taş Bilezik

Birçoğumuz değerli taşlara inanırız. Doğum tarihinize göre doğru taşı takarsanız tüm sorunlarınızı çözdüğü söylenir. İnsanlar onları yüzük, kolye ve bileziklerde giyerler. Havalı görünüyor ve kıyafetinizin çoğuyla iyi gidiyor. Şık ve geleneksel bir görünüm kazandırır.

3. Kalın 8 Gram Altın Bileklik:

Radyum 8gm Altın Bilezik

Bilekliğinizin kalın ve parlak olmasını ister misiniz? Radyum, ekstra parlaklık ve gümüş görünümü vermek için altının üzerine yapılan bir cila türüdür. Bu yeni tarz sadece güzel görünmekle kalmıyor, aynı zamanda maliyetli de. Gümüş ve altın kombinasyonu tasarımı öne çıkarıyor. Su veya sabun radyum cilasını yıkayabileceğinden, bunları takarken dikkatli olmalısınız..

4. Eski Altındır: Antik Stil:

Antika 8 gr Altın Bilezik

Bu tam bir düğün görünümlü bileklik. Geleneksel stili ve görünümü, gösteriyi çalmayı başarırken, kıyafete kendi güzellik anlayışını eklemesini sağlar. Bileklik taşlarla çivili geliyor. Beğendiğiniz taşları seçin ve seçin.

5. Klas Olmak: En İyi 8 Gram Altın Bileklik:

Klasik 8 gr Altın Bilezik

Klasik 8 gr altın bilezikler sıradan olanlardır. Daha pürüzsüz bir bitişe sahipler. Batı kıyafetleri için de iyidir. Bir sari ile giyilebilir. Onların klas mülkiyeti isimlerini haklı çıkarır. Çok parlak değiller ama yine de bilekte harika görünüyorlar. Günlük kullanım için kullanılabilirler.

6. Parti Giyim Türü:

Parti Giyim 8gm Altın Bilezik

Birçoğumuz parti kıyafeti üzerine hangi takıları giyeceğimizi bilmiyoruz. Fazla takıp gelin gibi görünmek istemeyebilirsiniz. Bu nedenle, minimum parlaklık ancak göz kamaştırmak için yeterli, 8gm altın bilezikler olarak iyi bir parti giyim seçeneğidir. Parlamayı yumuşak tutarken şık görünüyorlar. Herhangi bir kıyafetle iyi giderler. Duruma göre tek bileklik veya çift bileklik seçilebilir.

7. Günlük Ofis Giyim Türü:

Ofis Giyim 8gm Altın Bilezik

Bayanların en çok tercih ettiği modeldir. İşte günlük kullanım için ideal, uzun ömürlü ve uzun ömürlü bileklik seti. Bu bilezikler pürüzsüz ve güçlüdür. Tren ve otobüslerde seyahat etmek için dayanıklıdırlar. Çok parlak değiller. zarif bir seçimdir.

8. Açık 8 Gram Altın Bilezik:

Açık 8gm Altın Bilezik

Açık 8gm altın bilezikler, bileziklere benzer. Onları giymeyi kolaylaştırmak için açıklıkları var. Bir kilit ile birlikte gelir. Bu, özellikle avuç içi büyük olan ve kolaylıkla bilezik takamayanlar için kolay ve akıllıdır..

9. Kadas Altın Bilezik:

Kadas 8gm Altın Bilezik

Kadalar büyük geniş bileziklerdir. Tek giyilirler. Birçok kadın, metal veya camdan yapılmış diğer ince bileziklerle birlikte giyer. Giyilen bilezik setine x faktörü eklerler. Düğünler ve işlevler için idealdir.

Bilezikler, bayanların en çok tercih ettiği takılardandır. Kolayca temin edilebilen seçenekler ve tasarımlar yelpazesi ile artık günlük olarak giymeye başlayabilirsiniz..